Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műkörmös tanfolyam fórum

Műkörmös tanfolyam (beszélgetős fórum)


5. Kangaroo Island (válaszként erre: 3. - Egy.lány)
2014. jan. 27. 08:06

nem néztem semmilyen címen, egyszerűen csak ő a legjobb okj-s tanfolyamot adó ember :-D

De most megnéztem és jó a honlapja:


Műköröm tanfolyami naptár


2014 eleje (terv): OKJ-s Kézápoló és Műköröm tanfolyam - Budapest

4. Napra_forgó (válaszként erre: 3. - Egy.lány)
2014. jan. 25. 14:43

Nem tudom milyen címen nézted, nálam működik:

[link]

3. Egy.lány (válaszként erre: 2. - Kangaroo Island)
2014. jan. 25. 14:38
Hát igen....bár most a honlapja sem működik,úgy megszűnt létezni mindenhol.
2014. jan. 24. 08:44
Darabos Évi, ő a legjobb...ha csak a papír kell menj el akárhova, de ha azt szeretnéd, hogy az OKJ után ne kelljen még 500 tanfolyamot elvégezned hogy egyáltalán olyan körmöt tudj építeni ami szép és nem esik le, akkor várj Darabos Évire
2014. jan. 23. 19:02

Kedves műkörömépítő leedő kolleganőim segítségét kérném:)

Szeretnék elmenni Budapesten tanfolyamra,de nem tudom hová menjek. Nagyon sok vélemyént olvastam és szinte az összes helyet szidják,még az elitet is pedig én oda akartam menni.

Azt mondják szinte a legtöbbre,hogy nagyon sok a tanuló és 1 maximum 2 oktató van,ami ugye kevés ennyi emberre.

Nem tudnak dolgozni a szakmában ha nem mennek el egy csomó továbbképzésre. Csak a Darabos Évit olvastam kivételnek. Ő még nem indít tanfolyamot most,sőt,nem is nagyon találtam olyat ami a közeljövőben indulna,olyat meg főleg nem ami délutáni. Nekem délelőtt sose jó,márpedig a képzési napok mindnél délelőtt (is) vannak:S

Tapasztalatok???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook