Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Motion Energy tapasztalat fórum

Motion Energy tapasztalat (beszélgetős fórum)


6. Dojcika (válaszként erre: 3. - Rabankari)
2021. nov. 22. 18:04
Dehogy reklámozom! Pont ez az, hogy nem ismerem, és tájékozódni szeretnék. 53 évesen már nem hiszek el mindent első szóra :)
5. vigyefene (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2021. nov. 22. 16:57

Ez jobb link.

[link]

4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Dojcika)
2021. nov. 22. 16:56

Az izűleti problémáidra valószínűleg segit a meleg. Pl. ez a lámpa, aminek hatását lehet érezni a bőröd alatt.

[link]

2021. nov. 22. 16:49

Nekem nincs tapasztalatom,de mivel nem is érdekel nem fogok energiát fektetni bele.Nem hiszek az ilyen fajta gyógymódokban.Akit majd érdekel biztos rákeres.

Vagy reklámozni jöttél?

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Dojcika)
2021. nov. 22. 16:06
Háááát, a tudomány eddig még nem találta fel azt a krémet, ami minden bajt meggyógyít. Van sok mindenféle csodaszer, ami leginkább az eladók pénztárcáját vastagitja.
2021. nov. 22. 15:14
Sziasztok! Új vagyok itt, úgyhogy egy kicsit még tapasztalatlan is. Megnéztem, van-e bármi a Motion Energy gélről, de nem találtam semmit. Mivel nagyon sok bajom van (gerincferdülés, nyaki porckorongprobléma, kéztőalagút szindróma), sok-sok fájdalommal, állandóan a netet bújom, hogy megoldást keressek. Rábukkantam erre a "csodaszerre", állítólag minden problémát megold. Idézem: "újraindítja a szervezetet, méghozzá sejt szinten. Megszünteti a fájdalom kiváltó okát és visszaállítja az ízületek és a gerinc eredeti, normál állapotát".(na jó, az alagút szindrómát nem biztos) Csak sajnos már nagyon hitetlen vagyok, ezért azt szeretném Tőletek kérni, hogy aki használja vagy használta, írja le a véleményét. Nem tudom, megoszthatom-e Veletek a linket, ahol ezt a terméket bemutatják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook