Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosható pelenka fórum

Mosható pelenka (beszélgetős fórum)


6. kamillagr (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. jan. 30. 12:54
Köszönöm szépen :), itt valóban sok infó van.
5. kamillagr (válaszként erre: 2. - T.Ili)
2012. jan. 30. 12:54
Igen, már egy ideje ismét divatban van, bár én még csak most ismerkedem velük. Ma már nadrág pelenkákat is gyártanak, én ezek valamelyikét szeretném megvásárolni. Nagyon sok féle van és ezért nehéz a döntés.
4. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - T.Ili)
2012. jan. 30. 12:14

Lehet kapni bababoltan, kb. 220,-Ft darabja.

Hasonló, mint a régi "Tetra". 40-50 db-bal ki is húzná a szobatisztaságig.

2012. jan. 30. 12:12

Mosható pelenkák tesztelése 53 hozzászólás

Mosható pelenkák (Újszülöttek) 2861 hozzászólás

Mosható pelenka, avagy egy környezettudatos döntés (Újszülöttek, Csecsemők, Egyéb az újszülöttekről, Komfort) 245 hozzászólás

Megoldás? Minek, ha egy kifogás is elég. Mosható pelenka tévhitek (Újszülöttek, Komfort) 97 hozzászólás

Mosható pelenka - miért kelt ekkorra ellenérzést az anyukákban? (Egyéb babás témák) 49 hozzászólás

Neked melyik mosható pelenka vált be leginkább? (Egyéb babás témák) 42 hozzászólás

Mosható pelenka Kínából? (Egyéb babás témák) 9 hozzászólás

Mosható pelenkák (Csecsemők) 8 hozzászólás

Mosható pelenka tapasztalatok... (Anyának lenni) 7 hozzászólás

2012. jan. 30. 12:12

Csak nem újra divatba jött? :)

Annak idején én nagyon szerettem a Csehszlovák pelenkákat,mert annyira puhák voltak,mint egy finom géz.

Olyan negyven darab elég lesz, aztán majd meglátod.

Én annó,egy párat elvágtam négy felé,törölgetőrongyocskának. :)

És a textil pelus mellé használta,"Ágnes"pelenkát,ami a sűrűjét felfogta:)

Sajnos azt nem tudom,hogy manapság milyen textil pelusok kaphatók.

2012. jan. 30. 12:04
Sziasztok! Én kezdő fórumozó kismama vagyok. Márciusban fogom megszülni a második gyermekem. Nemrég "ismerkedtem" meg a mosható pelenkákkal és úgy döntöttem, mindeképp azt szeretnék használni, hogy majd akár a harmadik gyerekünk is meg örökölhesse :). Ebben szeretném kérni a segítségeteket. Napok óta bújom a fórumokat és mindeféle pelusos oldalt, de egyre inkább nem tudom melyik pelenka lenne a jó és mennyi. Ha akad köztetek valaki aki megosztaná velem tapasztalatait és megmondaná, hogy kezdésnek miből és mennyit vegyek azt nagyon meg köszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook