Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Monroe/szépségpötty piercing fórum

Monroe/szépségpötty piercing (beszélgetős fórum)


2021. máj. 6. 21:26
Szerintem sem divat már, mikor még tojáshéjas általános iskolás voltam, akkor csináltattak a gimis lányok tömegével, akkor volt menő. Mindig arra gondoltam, hogy majd nekem is lesz, de nem lett. :D Azóta viszont elvétve látok, sőt így belegondolva csak olyanon, akinek abban az időben készítették.
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 21:17
Ja, ha most vagy a húszas éveid elején, de én már nem, úgyhogy ez a korszak az én időmben rég lejárt. 🙂
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2021. máj. 6. 21:06
Szerintem, nem járt le annyira, azért elő-előfordul.
2021. máj. 6. 21:03
20 éve lejárt...
2021. máj. 6. 12:59
Elfogult vagyok piercing és tetoválás ügyben.Van minkettőből jó pár, de az tény, hogy megmarad a lyuk.A számon van a szájkontur vonalában. Egy mütét miatt és a mivel a következőre várok, igy a kivett piercinget nem tettem vissza és nem nem gyógyul be. Nem először veszem ki és csak a száj belső fele regenerálódik. Kivül marad a lyuk. A nyelvvel is ugyan ez van, csak az legalább nem látszik, csak a nyelv alsó felén a hártya zárul be. Az inyemet nem irritálta soha.A microdermál begyulladt, sebész vette ki, és a heg meglátszik.
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 6. 12:34
Inkább az a gond,hogy ha valamikor kivennéd végleg,ott fog maradni a lyuk.Az már nem forr be.Meggondolandó.Piersig alap nem divat már,de hogy nyoma is marad,én tutira hagynám...
2021. máj. 6. 11:43

Mit gondoltok erről a piercingről?

Van valamelyikőtöknek ilyen?

Zavarja az ínyt valamennyire ott a fém?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook