Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Modern visszér műtét fórum

Modern visszér műtét (beszélgetős fórum)

2020. aug. 1. 20:49

A téma engem is érdekel.

OEP által támogatott, ahol vágnak, az ingyenes.


Lézeres 350e, ragasztos 650e.


Tapasztalat érdekel a hagyományos és a lézeresnel

2020. febr. 22. 12:13

Többféle variációt hallottam, a lézerestől a ragasztásos műtétig, állítólag csak a hagyományos, kaszabolós változatot támogatja az OEP. Az újfajta eljárások horribilis összegekért elérhetőek. Mikor megláttam, mennyiért, rosszul lettem 😀

Anyósom barátnője magán úton távolíttatta el helyi érzéstelenítésben. Fél órával a műtét után hazaküldték, pedig lábra sem tudott állni. Ezt nem szeretném. Inkább kórházban lenne jobb, esetleg fizetni a dokinak (hogy ne nézzen levegőnek - sajnos tapasztaltam), másnap pihenten hazamenni.

5. Bless the child (válaszként erre: 4. - Vkatka)
2020. febr. 21. 20:28
Dehogy volt
4. vkatka (válaszként erre: 3. - Bless the child)
2020. febr. 21. 20:15
Neked volt magán dokid?
3. Bless the child (válaszként erre: 2. - Vkatka)
2020. febr. 21. 18:35
Nekem volt 2011-ben. Epidurálban csinálták. Reggel 7-kor bementem, berajzolták a lábam több helyen, majd vittek a műtőbe. Másnap hazamehettem. Ha jól emlékszem, 10 napig böktem a Fraxit, 6 hétig kellett fásliznom.
2020. febr. 21. 18:24
Kár, hogy senki nem válaszol. Én is szeretnék a tettek mezejére lépni, de azt sem tudom, hova mehetnék, merre induljak.
2020. jan. 15. 21:15
Szia/sztok nsgyon gondolkodom , hogy megmütettem mind két lábam mert nagyon csúnya hatalmas visszér vsn mind kettőn, szeretnék beszélni, beszélgetni olyan emberekkel akikvoltak már, megcsináltatták és segítenének dönteni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook