Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki a bp-i Arsmedica klinikán? Tapasztalat? Visszér műtét miatt érdekelne fórum

Járt már valaki a bp-i Arsmedica klinikán? Tapasztalat? Visszér műtét miatt érdekelne (beszélgetős fórum)


10. clementai (válaszként erre: 9. - Db78bacc4f)
2011. márc. 21. 09:22
majd beszámolok milyen volt :)
2011. márc. 18. 10:15
Nekem is mennem kéne valahova, mert a lábamon nagyon nem szépek és fájnak is néha a viszerek.
2011. márc. 18. 09:03

köszi ! 25 megyek egy konzira. A lényeg, hogy a műtét jó legyen, a fenekem nem kell kinyalni :D

köszönöm a segítséget !

7. zupo
2011. márc. 17. 15:19
Ja és labort nem csinálnak, legalábbis amikor én voltam még nem csináltak, azt meg kellett előtte csináltatni máshol.
6. zupo (válaszként erre: 5. - Clementai)
2011. márc. 17. 15:18

Hát akkor Te sem vagy jól fizető beteg :)

Remélem azért veled kedvesebb lesz a Doktor úR ! Szakmailag egyébként jók.

5. clementai (válaszként erre: 3. - Zupo)
2011. márc. 17. 12:16
igen az. fizeti az OEP
4. clementai (válaszként erre: 2. - Ed4f915cc9)
2011. márc. 17. 12:15

Igen Dr. Dömötör. Csak, hogy megbízhatóak-e a műtétet illetően. Vannak fent árak, azok mennyiben voltak igazak? Tervezek egy konzultációt.

A labort ott csinálják, vagy máshol?

Mennyi a várakozási idő a konz után?

Köszi.

3. zupo
2011. márc. 17. 12:14

Szia,


köldöksérv műtétem volt ott.

A nővérek kedvesek voltak, sőt az altatóorvos is, de Dömötör aki csinálta a műtétet, hát enyhén szólva keresztülnézett rajtam. Persze én voltam jól fizető beteg, mert a köldöksérv műtétet az OEP finanszírozza, nekem csak az altatás arát kellett kifizetni.Úgy tudom a visszér műtét is TB finanszírozott, nem?

2011. márc. 17. 12:06
Igen. :) Kétszer is. Nekem anyajegyeket szedtek le lézerrel, dr. Dömötör. Rendesek, korrektek, barátságosak - igaz, meg is kérik az árát.
2011. márc. 17. 12:02
Járt már valaki a Bp-i Arsmedica klinikán? Tapasztalat? Visszér műtét miatt érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook