Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel "vigasztaljuk" az idösebb lányt aki a korkülönbség(22, 25) miatt nem akar kapcsolatot kezdeni? fórum

Mivel "vigasztaljuk" az idösebb lányt aki a korkülönbség(22, 25) miatt nem akar kapcsolatot kezdeni? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 25. 17:27
Azzal hogy a nők úgyis tovább élnek.
16. Lili74
2010. máj. 25. 16:54
Szerintem ez egy üres kifogás. Ha egy igazán szeretik egymást, 3 év különbség nem akadály. Nálunk én vagyok az idősebb 2,5 évvel, de soha az eszembe nem jutott, h ez probléma lenne.
2010. máj. 25. 15:55
Az én pärom 8 évvel idösebb,de nem szorulok vigasztaläsra!Még most sem életem derekän.
14. Humor Helga (válaszként erre: 13. - Psycheee)
2008. szept. 9. 09:55
De gondolom a lány "javára" van 3 év...persze sztem ettől még működhet!
2008. szept. 9. 09:54

3 év korkülönbség?!

Nem lehet, hogy inkább más aggasztja?

2008. szept. 9. 09:50
Szerintem eggyátalán nem nagy a korkülömbség!
11. gyboki
2008. szept. 9. 09:21
Az én párom 14 évvel fiatalabb!Miattam lépett ki egy nagyon rosszul működő 13éves házasságból.Egy fia van,akivel nagyon jó a kapcsolatunk.Ha erős az érzés,és azonos hullámhosszon vagytok,és persze az egymás iránti tolerancia is megvan ,akkor működik a dolog.Hidd el nem lehetetlen!Ha nem próbálod meg sosem derül ki sikerül-e.Persze meg kell fontolni,de gondolom komoly gondolkodású fiúról van szó,mert ha csak kalandot akar akkor nem tanácsolom,mert csak sérülni fogsz.De gondolom azért ismered annyira hogy tudod milyen beállítottságú,mennyire őszinte hozzád ,szeret-e annyira hogy nem érdekli mekkora a kor különbség köztetek,úgy szeret ahogy vagy és kész
2008. szept. 6. 15:31

Szerintem ez a pár év nem számít igazán, ha egyébként működik a dolog.

Semmi garancia nincs a korkülönbség nélküli kapcsolatok tartósságára sem.

Az én párom 9 évvel fiatalabb nálam, 7 éve vagyunk együtt. (a bűvös hetedik év). A problémák nem a korkülönbségből adódnak.

2008. szept. 6. 15:02

Az én szerelmem is 16 évvel idősebb...:D mondjuk SOKKAL érettebb is vagyok a koromnál. A 22-25 tényleg nem nagy dolog. :)


Mondjuk, tesómnak a barátnője 3 évvel idősebb, mint ő. És azért szerintem meglátszik, de nem rajtuk, hanem a felfogásukon.


Egyszer élünk, lehet, hogy nem is kellene ezen problémázni. :)

2008. szept. 6. 10:43

22 és 25 az nem korkülönbség. És akik között 16 év van? :o

Ennyire senki nem lehet korlátolt, aki ezzel foglalkozik annak nem is kell társ.

7. Humor Helga (válaszként erre: 4. - C359855ef1)
2008. szept. 6. 02:27

nah legalább hajanli fél 3kor nem kell megfogalmazni ezt a ritka bonyolult mondatot:DDDD


Egyetértek:)

2008. szept. 2. 12:50
Szerintem ez kifogás és nem a valós ok, pár év nem számít. Lehet éretlennek tartja a pasit, vagy nem tetszik neki. Ki kéne deríteni a valódi okot, vagy hogyha valóban a korkülönbség a baja, akkor hogy ennek mi az oka, miket tud felhozni amik ennyire elrettentik.
5. whitehill (válaszként erre: 4. - C359855ef1)
2008. szept. 2. 10:49
Igaz, igaz!
2008. szept. 2. 10:45
Ha komoly lenne a dolog, nem az évszámokon problémázna, szerintem. Viszont ha nem akar kapcsolatot, akkor a korkülönbség remek kifogás hozzá.
2008. szept. 2. 10:28

Hat nem tudom hogy ez lehet-e a gond. En is idosebb vagyok a ferjemnel, de ez az egy soha nem zavart. Vannak ismeroseim akik ugyan igy vannak a korral, de egyiket sem zavarta a kulombseg. Mert minnel idosebbek vagytok annal jobban elmosodik az egesz.

Szerintem az hogy ezert nincs veled ez csak kifogas.

2008. szept. 2. 10:25

Miért kéne vígasztalni?!

Szerintem nyugodtan kezdjen kapcsolatot!!!

Senmmi rossz nem származik belőle!!!

2008. szept. 2. 10:23
Mivel "vigasztaljuk" az idösebb lányt aki a korkülönbség(22, 25) miatt nem akar kapcsolatot kezdeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook