Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nagy korkülönbség: ma érdekkapcsolat -ám régen sem a szegény lovászfiúhoz, hanem a jómódú idősebb úrhoz adták szívesebben lányaikat fórum

Nagy korkülönbség: ma érdekkapcsolat -ám régen sem a szegény lovászfiúhoz, hanem a jómódú idősebb úrhoz adták szívesebben lányaikat (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. okt. 27. 15:49
Soha nem tudnám eladni magamat, bármennyi pénze is van: az öreg az öreg. Generációs korkülönbséget nem lehet áthidalni, hiába a sok próbálkozás.
67. michelle.r (válaszként erre: 65. - Ujlany)
2012. okt. 27. 10:07
Jó ég, ebből milyen klassz társasjátékot lehetne csinálni :))
66. 7796ae808e (válaszként erre: 62. - Michelle.r)
2012. okt. 27. 04:30
Hát tudod, a dögledező ló utolsó rúgása lehet a legveszélyesebb XD
65. ujlany (válaszként erre: 56. - 7796ae808e)
2012. okt. 26. 18:48

mondjuk tegyuk hozza, hogy a ferfie akkor lett igazabol a vagyon amikor amr meghalt.

merthogy elsofokon Anne nyert, masodfokon a ferfi, de o meghalt, igy jott a kislanyuk a kepbe.

Aztan meghalt Anne is, es vegul a ferfi ozvegye vitte a lovet.

Igy aztan jolc sak az az ozvegy jart akirol nem lehet tudni, hany evvel is volta fiatalabb a ferjenel es milyen okbol ment hozza :-)

64. 74f8c12b8e (válaszként erre: 61. - Michelle.r)
2012. okt. 26. 18:38

Nekem is volt egy tanárom,kb 18 évesen.Még azt sem lehet mondani,h sármos meg vonzó volt,mert ősz volt,öreg,és szakállas 60 éves,de ahogy hozzám szólt,ahogy megfogta a kezemet,úristen.Ha nem lett volna felesége,akit ismerek.....

Pedig máig is,és mindig a fiatalos(nem gyerekes),életerős,jó fizikai álapotban levő férfiak vonzottak(már külsőben).

van oylan,hogy elvarázsolás.

2012. okt. 26. 18:35
A vén krapekok lelkivilága is érdekes, akik ilyenbe belemennek. Nem tudnék úgy lenni valakivel, hogy közben tisztában vagyok vele, hogy nem (elsősorban) a személyem, hanem a státuszom, pénztárcám a vonzó számára. Vagy tényleg elhiszik, hogy szerelemből? Persze nem zárom ki, hogy ilyen is van, de most maradjunk a gyakoribb esetnél.
62. michelle.r (válaszként erre: 56. - 7796ae808e)
2012. okt. 26. 18:19
A vén disznó nem tartotta be az egyezséget? ;)
61. michelle.r (válaszként erre: 55. - 8f1ddc2679)
2012. okt. 26. 18:18

Teljen igazad van. Mindig is imádtam Lukács Sándort, a hangja teljesen elvarázsolt egészen kicsi koromban is. Aztán amikor 3 éve személyesen is megismertem, azonnal megértettem, hogy lehet beleszeretni egy 30 évvel idősebb pasiban ;)

Fantasztikusan vonzó és sármos még így túl a hatvanon is.

60. Averil (válaszként erre: 59. - Averil)
2012. okt. 26. 10:30
"néhány hónappal korábban"
59. Averil (válaszként erre: 56. - 7796ae808e)
2012. okt. 26. 10:29
Ez csak az egyik bíróság ítélete, maga a folyamat hosszúra nyúlt, még a Legfelsőbb Bírósághoz is eljutott az ügy. Végül megítélték neki a vagyon egy részét, ezért is harcolt annyi volt szeretője, hogy bizonyítsa, ő a lánya apja. Nem lett öngyilkos, a hivatalos jelentés szerint véletlen túladagolás okozta a halálát. De az is tény, hogy lélekben azóta halott volt, hogy néhány korábban meghalt a húszéves fia.
58. Averil
2012. okt. 26. 10:15
Ez így van, de manapság már több lehetősége van egy nőnek, elmehet dolgozni, el tudja tartani magát, míg régen a házban dolgozott, és a férje biztosította a megélhetést, ezért is igyekeztek a legjobb partit megfogni. A nagy korkülönbség nem zárja ki az igaz szerelmet, de az érdekkapcsolatot sem, mindkettőre van példa.
57. kiskedves (válaszként erre: 56. - 7796ae808e)
2012. okt. 26. 07:35
Ez tényleg igy volt..hasonlókról lehet hallani..hát van ilyen is.
2012. okt. 26. 07:26
Eszembe jutott Anne Nicole Smith, (nyugodjék békében) aki egy 90 éves olajmágnáshoz ment feleségül. Remélte, ha hamarosan meghal az öreg bácsi, akkor minden vagyonát ő örökli majd. De az öreg jól kicseszett vele, mert mindent a fiára íratott titokban. A fiatalasszony meg jól elszórakoztatta az öreg embert élete utolsó hónapjaiban. Aztán amikor meghalt, akkor jött a hideg zuhany. Hiába pereskedett a bácsi fiával, a vagyon a férfié lett. Egy egész világ előtt lejáratta magát. Aztán utána öngyilkos lett.
55. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 54. - A14deb9047)
2012. okt. 25. 20:14
Ilyen esetekben, mikor valamilyen muvesz a ferfi, a fiatalabb no esetleg azon nott fel, hogy latta, hallgatta, olvasta... (ez lehet festo, kolto, iro, filozofus, gondolkodo, enekes, tancos, szinesz... A sor vegelathatatlan) szoval csodalta az illetot vagy a muveit, mindenkeppen kialakul egy olyan erzes, ami nagyon hasonlit a szerelemre.
2012. okt. 24. 18:55

Nem csupán a nagy korkülönbség lehet érdekkapcsolat... Ez így általánosítás...

Volt, van és lesz is mindig ilyen jelenség.

Nekem kedvenc példám Kodály és Sarolta asszony házassága.

53. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 51. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 24. 18:36
Teljes mertekben osszefoglaltad a lenyeget en is igy latom.
52. 81012deb94 (válaszként erre: 46. - Kukacc)
2012. okt. 24. 16:14
Ezek véglények és nem emberek. (elnézést kérek a véglényektől)
51. 74f8c12b8e (válaszként erre: 50. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 24. 14:39

Szóval azt kell hogy mondjam,valahol meg tudom érteni azt,aki mondjuk nem hisz/csalódott a szerelemben,a hűségben,az keres magának egy idősebbembert,akit képes kedvelni,és együtt élni vele,és nem kell idegeskednie,hogy megcsalják,mert mivel nem szerelmes,ezért ez teljesen lényegtelen neki-,az sem probléma,hogy mennyi és myilena szex,hiszen ezeka kapcsolatok nem erről szólnak.

2 fontos konfliktusforrást már ki is iktattak.

50. 74f8c12b8e (válaszként erre: 46. - Kukacc)
2012. okt. 24. 14:36

Jobban belegondolva:ha hasonló korú párt választ az ember,aki anyagilag úgy áll,ahogy,akkor is megvannak a problémák:nem illenek össze,nem elég/túl sok/nem jó a szex,megcsalás van,sokat dolgozika férj,alig látják,nem összeillő emberek alkotnak párt..ebben is bőven van feketelevees,meg idegeskednivaló.

Csak jobban belefér LÁTSZÓLAG a szerelem ténye,mert hihetőbb egy hasonló korút szeretni,Aztán hogy valójában miylen érzelmek vannak..az más kérdés.

Meg az is,hogy jónak látszó kapcsolatokban nincs szex akár évekig,fiataloknál..hogy megcsalásokat nyelnek le azért,hogy a másikkal maradhassanak,v együtt maradjon a család.

2012. okt. 24. 14:14
Sziasztok mindenkinek..csatlakozok hozzátok mivelhogy nálunk is meg van a korkülönbség..a ,még, barátommal 2 és fél év szép eggyütt töltött idönk volt...ebből 1 évet éltünk összeköltözve..nem bántam meg pedig ő 37 éves én 49 vagyok..a kapcsolatunk azért ért véget mert hiába próbáltam szerelmes lenni egyszerüen nem jött az érzés..vártam de nem jött..talán az elötte 30 évig tartó házassági csalódásom miatt....ő szerelmes volt az elsö perctől és várt,hogy majd nekem is menni fog..de sajnos ha eddig nem jött akkor már nem fog...imádnivaló ember..süt-főz..takarit..mindig simogatott..ölelgetett..csókolgatott. megelözve engem..és ezért döntöttem úgy,hogy menjen mert megérdemli,hogy vissza kapja azt a jót..azt a szerelmet...szeretetet érzelmeket amit ő ad..tudom,hogy nagyon fog fájni mert szeretem és nagyon fogok sírni de MEG KELL,HOGY KAPJA amit én nem tudok neki adni...már hetek óta beszélünk arról,hogy jó lesz ez igy mindkettönknek...már keresi az albérletet...barátok maradunk és sz.tem sosem fogjuk elfelejteni egymást!
48. 116199a424 (válaszként erre: 32. - 8f1ddc2679)
2012. okt. 24. 11:45
Akkor az Andy Vajna & Palacsik Timi paroson nem is kellene annyira meglepodni... Biztos ok is nagyon szerelmesek egymasba... Kolcsonosen... Vagy nem... De az o dolguk :-)
47. Hatan (válaszként erre: 32. - 8f1ddc2679)
2012. okt. 24. 11:28

Bizony, erre mondták neki:

- Na de mester, ennek az ifjú lánykának még szőr sincs a lába közt!

Mire a mester, megsimogatta kecske szakállát:

- Majd, lesz, majd lesz!

46. Kukacc
2012. okt. 24. 11:22

Én néha azért ledöbbenek azon, hogy aránylag szép/csinos fiatal hölgyek megjelennek egy öregúrral az oldalukon, és ráadásként még büszkék is rá.. Ha szerencséjük van és szülnek egy gyereket a férfinak, akkor gyakorlatilag egész életükre bebiztosítják magukat anyagilag.

Rengeteg ilyet látok a környezetemben, a lakhelyemből adódóan, itt aztán minden fiatal nőnek tata a kanija..

Csak azt nem értem, mire jó ez? Miért jó, hogy rengeteg pénze lesz, egész nap csak plázázik, a gyerekét a lehető legkorábban lepasszolja a suliba és a lehető legkésőbb hozza el a suliból.

Ad a gyereknek 2000ft-ot kajára, amiből 1900-ért édességet vesz a gyerek és le van szarva, mi van vele. Aztán bemegy a suliba és ráborítja a tanárra az asztalt, amiért nem ötös a gyerek bizonyítványa, pedig az jobban mutat.

Egész nap plázázik, vásárol, csavarog, majd estére rendel egy pizzát és ezt nevezi családi vacsorának. Majd az ura meg meghal, ő meg ott marad már nem egészen fiatalon és ha szerencséje van, talál egy ugyanolyan kényelemre vágyó, pénzéhes, FIATAL férfit és máris meg van a körforgás :)


Persze nem mindenütt ez van, de mint írtam is, a környezetemben rengeteg ilyen van, akik nem is szégyellik ezt bevallani.


Ezeknek az embereknek büdös a munka, de tetszik a seggük alá tett merci, vagy audi :)

És ezért hajlandóak sok mindenről lemondani.

45. 116199a424 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2012. okt. 24. 11:17
Ha szep, feszes bore lenne, 30-as kinezete, es plusszban minden testfunkcioja kivaloan mukodne... en is szivesen lennek a felesege a milliardos tatanak :D
44. Kukacc (válaszként erre: 24. - Globus)
2012. okt. 24. 11:13
ilyet a büdös életben nem hallasz :DDDD
43. 130454e42d (válaszként erre: 29. - Regin_a)
2012. okt. 24. 04:23
Kb. mint az alkalmi és a tartós bérlet közti különbség, az utóbbi többe is kerül.
42. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 41. - Michelle.r)
2012. okt. 23. 23:42

Igen, az a sztori. Ossejtkutatas...

Nyilvan ezek a pasik a penzukkel fogjak meg, de nem pusztan azzal tartjak meg a noket. Hanem a hozzaallasukkal, viselkedesukkel, kedvesdegukkel, szeretetukkel, gondoskodasukkal, figyelmessegukkel... Kulonben hamar tovabballnanak a holgyek.

41. michelle.r (válaszként erre: 40. - 8f1ddc2679)
2012. okt. 23. 23:34

A szombathelyi doki, aki valami illegális sejtlabor miatt börtönben is volt, ugye? És a nő kitartott mellette.


Ha ilyen kapcsolatban élsz, ne kérdezz, csak éld meg, ahogy neked jó :). Úgyis mindenki csak a saját személyes, vagy indirekt tapasztalatán keresztül tud nyilatkozni. A legtöbben elítélik az ilyen kapcsolatot, de hogy valójában milyen, azt csak az a kettő tudja, aki benne él.

2012. okt. 23. 23:27
Miss World Hungary 2007 es a plasztikai sebesze - 32 ev es mar hazassag, gyerek...
39. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 37. - Michelle.r)
2012. okt. 23. 23:26
Es milyen regota tart mar...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook