Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel tudom szenvedélyessé tenni az orális szexet? fórum

Mivel tudom szenvedélyessé tenni az orális szexet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. okt. 26. 15:40

Vagy akár nézz meg pár videot,könyvet...

Sajnos nem tudok neked ajánlani!! De ha valaki tud azt én is szivesen megnézem!

Sok sikert!

89. cicmic87 (válaszként erre: 74. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 15:38

Szia!

Szerintem is beszélj vele!!!

88. 6c5f346e46 (válaszként erre: 84. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 14:53

szorongatod anyakát?szerintem magát az érintésedet szereti,nem???

az én pasim nem maszturbál,valahogy ő nem,mióta én vagyok neki..még egyedűl volt,biztos csinálta...nem tom...

87. Ncilány (válaszként erre: 86. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 14:10
Akkor beszéld meg vele a részleteket..
86. árnyékmanó (válaszként erre: 85. - Ncilány)
2010. okt. 26. 14:00
igen :$
85. Ncilány (válaszként erre: 84. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 13:55
Biztos hogy Ő a te embered??
2010. okt. 26. 13:24
Nemtudom hogy szokott e önkielégítést végezni de biztos.. minden pasi csinálja.. és elég önfeledt amugy a szexben... szereti a vad dolgokat... ja és arra már rájöttem h szereti ha szorongaton a nyakát közben... persze nem olyan erösen..
83. Ncilány (válaszként erre: 76. - Betlindis)
2010. okt. 26. 12:49
Ez se kizárt, hogy egy gépet, és nem egy hús vér, érző társat keres.
82. c4c86a7ecd (válaszként erre: 79. - Nikletty)
2010. okt. 26. 12:43
Az ember megkérdezi,hogy ez jó e így,ezt szereted?mert soha nem kell elfelejteni ,hogy Ő egy másik ember és mi nem látunk belé,lehet egyszer erősebben kívánja,másszor gyengébben.Mikor nagyon összeszokott párról van szó ,akkor már egymás rezdüléseiből tudják ,hogy mit kíván a másik.de mégis a lényeg a beszéd,főleg,hogy az Ő esetükben, nem régi a kapcsolat.
2010. okt. 26. 12:39
Lehet,hogy ez a pasi hozzászokott az önkielégítéshez,azért nem tud kapcsolatban kielégülni,vagy valami durva perverziója van,amit még nem tudsz.
80. c4c86a7ecd (válaszként erre: 75. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 12:38

Miért akarsz ennyire megfelelni? Lehet ,hogy Ő nem a Te embered és ennyi.

Szerintem,ha egy férfi felszabadult ,akkor elélvez,mert átengedi magát mindannak a jónak ,amiben részesül.

79. nikletty (válaszként erre: 77. - C4c86a7ecd)
2010. okt. 26. 12:37
igen kettő kell, segítsen neked, ha úgy van, hogy mit merre...
2010. okt. 26. 12:36

Szia

szerintem is beszélnetek kell róla, a te érzéseidről, s hogy ő is meséljen, hogy van ez.

Egy fontos kérdés: szokott-e önkielégítést csinálni???

Ha igen, és túl sokszor, akkor az lehet gond; ill. kéne tudni, hogy akkor sem megy el???


Sok sikert

77. c4c86a7ecd (válaszként erre: 74. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 12:35

Ez nem csupán rajtad múlik!Ehhez kettő kell ,a magányos szex az önkielégítés, azt úgy csinálja az ember ahogy neki jó,de szeretkezésnél mind a kettőnek oda kell tennie magát és szeretni mindazt ,amit a másik nyújt neki.!

Ha nem sikerül nem kell magad okolnod,hogy nem vagy elég jó!

76. Betlindis (válaszként erre: 74. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 12:30

tudom, hogy nem erről szól a topik, meg nincs közöm hozzám, de szerintem jó lenne, ha elgondolkoznál azon, hogy egy olyan párkapcsolattra vágysz-e, ami arra épül, hogy szexuálisan ki tudod-e elégíteni a párod, és nem egyéb értékekre, pl közös életszemlélet, közös életcél, család, vagy a te egyéb értékeidre, pl hogy milyen szép, kedves, okos vagy, vagy te mit szeretsz...

nehari, de ha ő olyan nőt keres aki maximálisan ki tudja elégíteni, akkor ő egy szexgépet keres nem egy partnert.

2010. okt. 26. 12:27
egyszer volt hogy normális szex közben ő volt felül és már a 4.szusszanatra láttam h kicsit megrázta a fejét vagyis sztem már őt is idegesitette hogy nem tud elmenni.. de én akkor is mindig ugy érzem hogy ez az én hibám... hogy nemvagyok elég jó..
2010. okt. 26. 12:25
Igazatok van.. :/ megkell kérdeznem.. Egyszer mikor még nemvoltunk együtt aztmondta hogy ő azt a nőt keresi aki maximálisan kitudja elégiteni.. én nemtudom hogy az előző nöi hogyan tudták kielégíteni... de jó lenne nekem is minél hamarabb megtanulni..
73. c4c86a7ecd (válaszként erre: 69. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 12:18

Ha túlságosan meghatározó a szex,akkor nem lehet ,hogy teljesítménykényszere van?

Kötelességének érzi,hogy ki légy elégítve és a többi nem lényeg.

Ha meg a kölcsönös bizalom,akkor megkérdezhetnéd.

De te se akarj senkit felűlmúlni,hiszen ezt nem lehet,nem vagyunk egyformák,minden ember mást és mást vált ki a másikból.Össze kell szokni ,ráhangolódni a másikra és ez nem is megy másképp csak kommunikáció útján,beszéd,testbeszéd.

72. Betlindis (válaszként erre: 69. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 12:17
ha szeretnél neki mindent megadni, amire vágyik, akkor meg főleg őt kérdezd meg, mert az emberek ízlése egyéni, az igényeik is egyéniek, és csak ő maga tudhatja, hogy mi az ami neki a legjobban esik. ha szeretnél más lenni, ügyes lenni, akkor legyél bátor és kitartó, ne félj megkérdezni, és ne add fel ha nem sikerül, ne problémázz. lehet, hogy most hamar kifáradsz közben, de elég sok gyakorlás után már sokkal könnyebben fog menni neked is. még nem vagytok olyan régóta együtt, és két embernek össze kell csiszolódnia, hogy minden jól menjen, annak meg időt kell adni, néha kevesebbet, néha többet. de ha te úgy érzed, hogy őt akarod, és ez neked így megéri, akkor adj neki több időt, és gyűjts több bátorságot.
71. c4c86a7ecd (válaszként erre: 67. - Betlindis)
2010. okt. 26. 12:12
Most tulajdonképp ha elélvez eljut a csúcsra akkor az embert az elégetettség érzése önti el,de nincs végkifejlet ,nincs görcs?hiszen a legfontosabb elmarad ,az orgazmus.!
70. árnyékmanó (válaszként erre: 67. - Betlindis)
2010. okt. 26. 12:12
Nálam is ugyan ez van!! De 1x sikerült elélveznie de akkormeg elég gyorsan normál sex közben... :S szoval én nem értem!
69. árnyékmanó (válaszként erre: 65. - Betlindis)
2010. okt. 26. 12:10
De úgy félek így rákérdezni.. :( Főleg hogy neki elég maghatározó a szex egy párkapcsolatban... szeretnék neki mindent megadni, maximálisan kielégíteni hogy más legyek mint a többi barátnője eddig, de egyzserűen nemtudom hogy ilyen hogy lehet..eddig nem találkoztam még ilyennel.. Volt már hogy mondta h ő már hulla valahogy segítsek rajta kézzel akár vagy valahogy, de orális közben is már énis úgy elfáradok hogy nem sokáig birom.. :S Azt mondjátok hogy a sima sex közben könnyebben eltudnak menni mintha orális közben kifejezetten a makkra koncentrálunk?
68. c4c86a7ecd (válaszként erre: 67. - Betlindis)
2010. okt. 26. 12:10
én még nem tapasztaltam ilyet,ez olyan hihetetlen.
67. Betlindis (válaszként erre: 64. - C4c86a7ecd)
2010. okt. 26. 12:07
nem, én is találkoztam már ilyennel, nagyon hevesen és sokáig szeretkeztünk, és mégsem élvezett el, azt mondta hogy őt ez nem zavarja, mert szeret velem lenni, de engem zavart azért, úűgy éreztem hogy nem adok meg neki valami nagyon fontosat. egyszerűen annyi volt hogy sokáig volt neki kőkemény, szexeltünk, és nem élvezett el, csak abbahagytuk. nem túl sokszor voltam vele, és ebből összesen csak egyszer sikerült elérni, hogy elélvezzen, nagyon durván kemény kézi technikával.
2010. okt. 26. 12:06
Én csak azt kérdezem,hogy át tudja magát adni teljesen a szexnek?Mondtad már neki,hogy nem kell megfelelnie?Szoktál vele beszélgetni a szeretkezésről?
65. Betlindis (válaszként erre: 63. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 12:05
az elég hosszú már, és ha szeretkezés közben nehezen sikerül, ami azért elég intenzív, akkor orálisan még kevésbé fog menni. ez egyáltalán nem a te hibád. szerintem az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy közben, nyíltan megkérdezed tőle, hogy most éppen így vagy úgy csináld, hiszen ő érzi, hogyan esne neki a legjobban. nem látom értelmét utánaolvasni ennek a témának, mert szinte ahány férfi, annyiféleképpen szereti. csak ő tud választ a kérdésedre.
64. c4c86a7ecd (válaszként erre: 62. - Betlindis)
2010. okt. 26. 12:04
De ha megy neki és csinálja is,mert ha fáradt akkor merevedés sincsen,tapasztalatom szerint,szóval szeretkeznek de nem tud elélvezni?Akkor ott valami nagy baj van.
63. árnyékmanó (válaszként erre: 61. - Betlindis)
2010. okt. 26. 12:03
Hát fél óra vagy több... de van mikor ugy haggyuk abba h elsem megy mert már ugy elfáradunk.. ez jó is valamennyire mert nagy élvezetet okoz nekem... de rossz érzés hogy én nemtudok neki olyan nagyot így hogy nem megy el... énsem értem hogy hogyvan ez... de legalább orálisan eltudnám vinni a csucsra.. :(
62. Betlindis (válaszként erre: 60. - C4c86a7ecd)
2010. okt. 26. 12:01
pl úgy, hogy túl sokáig nem sikerül neki, és ezen vagy bestresszel és még kevésbé sikerül és a kedve is elmegy, vagy olyan sokáig szexel hogy egész egyszerűen túlságosan kifárad és pihennie kell.
61. Betlindis (válaszként erre: 58. - Árnyékmanó)
2010. okt. 26. 12:00

ezek szerint szeretkezés közben is csak néha megy el és sokáig bírja. mit jelent az a sokáig? öt perc, tizenöt perc, fél óra, két óra?

amúgy akkor egyrészt nem annyira a technikával van baj, másrészt viszont senkinek nem lehet felróni hogy nem gondolatolvasónak született.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook