Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel tudok segíteni a kisfiamon? fórum

Mivel tudok segíteni a kisfiamon? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. ápr. 29. 17:58
Nekem 2 hetes a babom és a doki azt mondta h. minden nap huzigáljam a bőrt. Van aki azt mondja, h. nem kell huzigálni egyáltalán, majd magától levállik. Amugy mi az a smegma?
3. szakalyadri (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. ápr. 29. 17:57

Ezzel kínlódtam én is rengeteget.Előszőr "körbevágta",a gyerekorvos,utánna ismét letapadt.Másodszor egy hirtelen mozdulattal rántotta fel neki.Nem mondom hogy ez a szuper,de tőlem nem kérdezett.Nem volt se altatás,se érzéstelenítés.3percet sírt kb.utána.

Ne válassz altatást,érzéstelenítést kérj.10éve még ez sem volt.Sajnos.

2. mona180 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2011. ápr. 29. 17:57
szerintem a kissebb rosszat válaszd azaz az érzéstelenítést már ha a gyerkőcöd nem ugrálós típus az altatás szerintem kockázatosabb ilyen esetben én megkímélném az altatótol a gyerekemet:)
2011. ápr. 29. 17:44

Érzéstelenítéssel szeretné az orvos leválasztani a letapadt bőrt,de választhatom az altatást is.

Őszintén szólva egyiket se szeretném és nem is kéne bántani,de mivel felgyülemlett ez a smegma,ez bármikor begyulladhat és akkor rosszabb.

Valakinek élmény? Melyik lenne jobb?

Fürdés közbe huzigálom ameddig engedi,de semmi javulás.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook