Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel lehet gyerekszobát díszíteni? fórum

Mivel lehet gyerekszobát díszíteni? (beszélgetős fórum)


10. Rekus
2008. jún. 23. 21:33

Ha nincs diavetítőd, akkor ha nem túl bonyolult az ábra úgy is tudsz dolgozni, hogy kinyomtatod minnél nagyobba az ábrát, és benégyzetrácsozod. A falra ceruzával felrajzolod a négyzetrácsot, és azután az ábrát belerajzolod. Így könnyebb megrajzolni, mert a négyzetrácsábra segít, pl. ezt a vonalat a négyzetrács felétől a következő rács harmadáig kell húzni.

Én sárkányokat rajzoltam, festettem ezzel a technikával a kollégiumi klubbszobába:)

2008. febr. 15. 15:22
Ha van diavetitőd a falra vetited amit szeretnél körbe rajzolod és utánna kifested,akár vízfestékkel.Mi is anno igy csináltuk.
2007. nov. 7. 10:48
Ja,még annyi,hogy ezzel olyan figurát kapsz ,mint nálam a micimackó a falon.
2007. nov. 7. 10:47
Még egy ötlet. Most én is ennek álltam neki. Ehhez nem kell nagy kézügyesség. Fogsz egy színezőt,lehet kinyomtetni a netről nagyon klassz kis figurákat. Szét vágod darabjaira. Fül-Kéz-láb...stb. Ez lesz a sablonos. Előtte rajzold Át a figirát dekor gumira,feketére. És pár millivel nagyobbra vágd ,mint ahol az eredeti körvonal van,ez lesz a kontúr. A többi részt is másold át dekor gumira és részenként ragaszgasd össze. De kivághatod a figurát egy színből is pl füles szürke és erre ragsztod az eltérő színű részecskéit. Hátuljára két oldalú ragsztó szalag és mehet is a falra,szekrényre,bárhova.
2007. nov. 7. 10:11
Van fent az adatlapomon kép a falról. A plafonon felhők vannak. Közéjuk foszforeszkalós csillagokat ragasztottam.
2007. nov. 7. 08:34
Szia! Mi a baba boltban vettünk micimackós figurát , a hátteret,pedig felfestettük.De ha van diavetítőd vagy tudsz szerzni,azzal nagyon egyszerű,beállítod a diavetítőt és körbe rajzolod.Esetleg indigóval is tudz rajzolni. Pl poszter,utánna csak kikell festeni.
2007. nov. 5. 11:13
Nemtudom, nekem meg nagyobba mindíg könnyebben ment, mint ugyanakkora méretbe. Előszőr az asztfaltra rajzoltam egy nagyobb mici mackót, és teljesen levoltam döbbenve, milyen jó lett. Mindig csak a kontúrokat néztem, és csak a következő ívet, vonalat. Ha meg ceruzával rajzolsz a falja, ki is tudod radírozni.
2007. nov. 5. 11:02
Köszönöm. Régen már próbáltam, néha sikerült,de nehezen, viszont nem szeretném a falon elrontani. Meg nagy méretben sokkal nehezebb. Próbálkozom.
2007. nov. 5. 10:46

Szia!

Biztos nincs kézügyességed? Én is ezt hittem magamról, és magamtól még most sem tudok rajzolni, de egyszer elémvettem egy mici mackós könyvet, és megpróbáltam lerajzolni, és tök jól sikerült!! Próbáld ki! És mikor kicsi volt a lány, micimackót és társait felrajzoltam a faljra ceruzával, temperával kifestettem, egy vastag filccel áthúztam a kontúrokat, és nagyom jó lett! Most már nagyobb a csajszi, és egy Toys Story ból rajzoltam fel a falra a csajszit, és az is jól sikerült! Én azt mondom, próbáld meg előszőr magad, lehet, hogy sikerülni fog! Bátorság!

2007. nov. 5. 10:40
Ha valakinek nincs kézügyessége,hol tud nagy sablonokt beszerezni,hogy a falra fessen figurákat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook