Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit ajánlanátok a pattanások eltüntetésére?(háton és dekoltázson) fórum

Mit ajánlanátok a pattanások eltüntetésére?(háton és dekoltázson) (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. okt. 30. 08:41
Jó hírem van! :) Az AKNESOL újra kapható AKNESOL CLEAN néven zöld-fehér csomagolásban a patikákban.
2012. jan. 3. 11:15
32. Szafy
2012. jan. 3. 10:33

Aknesol ecsetelő jelenleg nem kapható.

Valaki tud a Aknesolhoz hasonló hatású készítményt ajánlani?

2009. dec. 16. 12:23
én az arckrémembe/testápolóba kevertem egy kevés teafaolajat v. ezütkolloidot és azzal kenegettem. Szépen javul tőle és igen a bioptron lámpa is nagyon jó kozmetikusnál kérj egy arctisztítást jobb helyeken van ilyen lámpa ha minden együtt van csodákat művel egy ilyen kezelés
30. Veronika27 (válaszként erre: 29. - Anett88)
2009. dec. 16. 12:03
teafaolaj és bioptron lámpa
2009. dec. 16. 12:02
Nagyon pattanasos a hátam.segitsetek.mit javasoltok?valami termeszetes gyogymod?
2009. febr. 18. 19:31

Egyszerűen ne nyúlj hozzá, egyáltalán ne tapizd se a mellkasod, se a hátad. Csak tisztálkodásnál nyúlj hozzá. Ha napközben matatod, vakargatod, kapargatok, vagy csak hozzáérsz, akkor sose fog elmúlni.

Tudom, én is ha hozzányúlok, akkor egyből előjönnek. A lényeg tényleg a matatásmentesség.

És persze amit alapjában a pattanásoknál és az egészséges életnél be kell tartani: megfelelő mozgás és helyes táplálkozás.

2009. febr. 18. 18:31
Nem vagyok nagyon pattanásos de ha van akkor egy kis méretű sebtapaszt vattás részét átitatom valami pattanásleszárítóval, pl oriflame teafás pattanásecsetelő és leragasztom éjszakára. Így folyton rajta van a cucc és hatásosabb. Főleg a már kinyomott pattanásra. Le is lappad tőle meg nem lesz gyulladt.
2008. dec. 20. 18:50

Aknesol ecsetelőt ,ajánlom,

nagyon bevált nálam,elég kétszer naponta bekenni, és pár nap és volt nincs.

A dm-ben kapható, probáljátok ki:)

2008. szept. 2. 09:53
En is egy alapos tisztitast javasolnek, de elotte egy meregtenelito kurat is. A vegen pedig egy borcsiszolo kurat. (Kozmetikus vagyok).
2008. jún. 19. 20:26

A savasodás egyik jele pont a testszerte jelentkező zsíros bőr és a következményes miteszerek, pattanások.

Pl: a dekoltázson,nyakon,háton..

23. 35926750cb (válaszként erre: 3. - Droma)
2008. jún. 19. 20:24

A kozmetikusi kezelés csak nagyon ritkán okoz hegeket, de azok sem maradandóak!


Legjobb ha mesterkozmetikába mész, drágább ugyan, de ott figyelnek arra, hogy ez ne fordulhasson elő.

Én legalábbis nagyon tudom ajánlani.

Engem is látott már el csúnyán kozmetikus, utána ki se mertem menni az emberek közé.. Az durva volt, és ráadásul a hely ahol fogadott.. brr..


Azóta csak mesterkozmetika!!

2008. jún. 19. 20:21

Szoláriumba és napra se menj addig míg egy kozmetikussal ki nem tisztíttatod a bőröd. A miteszerek ugyanis belesülnek...


Ezek után azonban ajánlható az ésszerű napozás.

Nekem aknék voltak a hátamon, azokat csak nagy nehezen sikerült eltüntetnem egy tisztítókúrával.


Nekem egyszer a bőrgyógyász ajánlott egy A-vitamin savból készült készítményt, állítólag nagyon hatásos. Próbálni nem próbáltam.

21. CzIldikó (válaszként erre: 3. - Droma)
2008. márc. 24. 12:54

Szia Droma!


Remélem, nyár óta sikeresen megoldottan a problémádat. Ahogy olvastam, nagyon sok jó tanácsot kaptál, biztos bevált valamelyik!


Én még annyit fűznék hozzá, hogy az elért állapot szinten tartására illetve újabb pattanások megelőzésére próbáld ki a méregtelenítő sófürdőt (természetes kristálysóval)

Ha újholdkor csinálod, nagyon intenzív a méregtelenítő hatása, ami mindig ránk fér, és szépen beszabályozza a bőr ph értékét.


Ha pedig már előjöttek a pattanások, gyorsan, biztosan és hegmentesen segíthet a sóoldatos letörlés: reggel-este 26%-os sóoldattal töröld át, hagyd megszáradni, majd egy száraz törcsivel dörzsöld le a sószemcséket. Tökéletesen fertőtlenít, gyulladás csökkentő, és szépen leradírozza az elhalt hámréteget.

Olcsó és mellékhatásoktól mentes!


Sok sikert!

2008. febr. 22. 22:48
Szolárium nyáron pedig napsütés.
2008. febr. 22. 22:47
Ha valaki ismeri JUHÁSZ ENIKŐT /LAREA/ kérem segítesen mert rendesen ÁTVÁGOTT!!!!!!!!!!!!!!!!
18. szalokierika (válaszként erre: 11. - Leara)
2008. febr. 22. 22:46
légyszives jelentkezz!!!!!!!!!!mostmár borzalmasan mérges vagyok rád!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jan. 8. 22:26
koszonom mindenkinek a sok jo tanacsot.
16. LoLiNa (válaszként erre: 8. - Teráz)
2007. dec. 15. 06:23
egyetértek! én is ezekkel "élek" :) tökéletesek:) mondjuk a hintőport egy évben egyszer használom... :) de a szappan csodákra képes:)
15. leara (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2007. dec. 14. 16:51
a krém is és a zselé is pumpás kiszerelésben van.
14. Csibe78 (válaszként erre: 12. - Alexcheca)
2007. dec. 13. 15:50
Nem muszáj a többi, csak a gyorsabb hatás érdekében, meg más problémákra is használtam őket. Tehát nem kifejezetten a patik eltüntetése érdekében :)
13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Leara)
2007. dec. 13. 15:43
Ha kezzel nyultal a krembe, az mar regen nem egy tiszta emulzio.
12. alexcheca (válaszként erre: 10. - Csibe78)
2007. dec. 13. 14:29
a propoliszos krém nekem is beválik,bár még csak az elején tartok.Elég az, v kellene mellé a többi is?
11. leara
2007. dec. 13. 14:22
Sziasztok! Eladnám Vichy normaderm arctisztító zselémet és normaderm krémemet. A zseléből 3-4nyomás hiányzik, a krémből a negyede! Kár érte-nekem viszont nem vált be, kifejezetten patis, problémá bőrre ajánlják...nagyon kezdvezményesen megválnék tőle!!! Irjatok privit.
2007. aug. 17. 13:15

Activator a bőr letisztításához, és propoliszos krém

Méregtelenítő tea, aloe-gél belsőleg

Nagyon hatásos :)

2007. máj. 24. 23:33
Külsőleg jó pl. a tömény teafaolaj, levendulaolaj, együtt a kettő, ezüstkolloid, napozás, stb; belsőleg ahogy a többiek is írták böjtölés, méregtelenítés mind fizikai, mind lelki szinten. Szabadulj meg minden számodra felesleges, káros anyagtól. Legyen az kémiai anyag v. stressz, negatív érzelem, fájó emlékek stb.
2007. máj. 24. 22:52

Nekem is volt ilyen problémám ,tuti tipp:

-babaszappan

-babahintőpor ,este

A napozás is jótékony hatást gyakorol rá !!

2007. máj. 24. 22:41
ez hormonális dolog is lehet.Legjobb ha szaliciles szesszel fertőtleníted akkor nem lesz heges.
2007. jan. 29. 20:02

Már szerencsére nem jön ki a dekoltázsomon pattanás,csak ritkán,de az se olyan durva.valószínűleg a sok idegeskedés miatt volt.

Azért köszi a tippeket:)

2007. jan. 28. 15:33
Ha valakinek pattanása van az azt jelenti,hogy méregtelenít a szervezete. Ha a nyakon jönnek ki a patik akkor emésztési problémákkal küszködik, vagy a kelleténél fűszeresebb kaját evett.Én kimondottan a grapefruit cseppet ajánlanám, de NEM az alkoholos változatát amit a gyógyszertárakban lehet kapni!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook