Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől tartotok leginkább? Milyen félelmeitek van? fórum

Mitől tartotok leginkább? Milyen félelmeitek van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:33

Ha tudod, hogy nem lehetséges, akkor kár aggódni.


A gyermekpszichológusok nagyon fontosnak tartják a félelmetes meséket, mert azt mondják, a gyermekek érési folyamatából adódó sok felgyülemlett feszültség a mesék megélésével levezetődik.


Kellene gugliznod ilyen temetős horrorfilmeket, és izgulni rajtuk.

Tudod, ezt úgy is mondják, hogy kutyaharapást szőrével.

12. Dredd
2018. júl. 19. 19:32

Amúgy vki tudja kitől idézek ? Régen olvastam a könyvet, kb 17-18 éve, de meg maradt bennem. Ez egy életrajzi könyv volt.


- Boncoltassátok fel testemet, nehogy élve eltemessenek -

11. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:32
legyen az utolsó kívánságod,hogy tegyenek melléd pár liter vizet.
10. Guruljka (válaszként erre: 5. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:31

Aztán csöngethetsz egy városi temetőben, az aznapi zárás után.

Inkább azt kérd, temessék el veled a jól feltöltött mobilodat. A koporsóban nem sok levegő van.

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:30
Jogosak a félelmeid.
8. Dredd (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2018. júl. 19. 19:29
akkor jól emlékeztem, hogy csengő volt a sírban
7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:28
Ebben a rohanó világban minden megeshet. De azért ne félj.:)
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:27

[link]


Leginkább még a sztetoszkóp feltalálása, illetve általánossá válása előtt.


[link]

5. Dredd (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2018. júl. 19. 19:15
olvastam, hogy a 19 században az emberek rettegtek attól, hogy élve eltemetik őket. Ezért csengőket tettek a koporsóba, ha mégis felébrednének...nem tudom pontosan milyen csengő, lehet olyan volt, hogy meghúzzák és kint hallható.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:13

A filmek hatása.

Gondolom a valóságban még nem találkoztál hasonló esetekkel.

Mondanám, hogy nézz inkább matiné műsorokat, de ma már azokban is horror jelenetek vannak.:)

2018. júl. 19. 19:07

Eleve nem lehet elképzelni, hogy eltemetnek és bármi levegő bejut a koporsóba. Közel 2 méter mélyre temetnek.


Egyébként arra is van esély, hogy fel akarnak boncolni.


Vagy elhamvasztanak.

2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Dredd)
2018. júl. 19. 19:06
Túl sokat agyalsz, ezért van ez. Ha hasznossá tennéd végre magad, nem gondolkodnál ilyen hülyeségeken. Ezek nem fóbiák
2018. júl. 19. 18:51

Leírnám ,hogy mitől tartok leginkább...persze sok más dolog mellett. Tudom, hogy nem lehetséges ez a dolog amitől tartok, de olvastam néhány dolog erről...majd megosztom veletek. Szóval attól félek, hogy élve temetnek el, hogy a hűtőben felébredek és nem tudok kiszabadulni, kis helyem lesz, nem hall senki, elfogy a levegőm...de azt is elképzeltem, ha eltemetnek koporsóba és vmi folytán kis levegőm bejönne, azaz kapnék levegőt, de kiszabadulni nem tudnék. Csak feküdnék ott a koporsóban, sötétben, nem tudnék megmozdulni, kis zárt helyen és vmi kegyetlen dolog lenne ez...feküdni, várni a tényleges halált, ami eltarthat 1 hétig is, ugye vízhiány miatt...kiszáradnék. Nem tudnék segítséget kérni senkitől, vmi rettenet lenne.

Nahh én ettől tartok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook