Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől sírhat fel a 6 hónapos fiam? fórum

Mitől sírhat fel a 6 hónapos fiam? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 23. 17:07
Szia ilyen nálunk is eloszokott fordulni nekem is 6 hónapos a kislányom szerintem ilyekor begorcsol a pocija, én is ki szoktam venni, ha nem tudom az ágyban megnyugtatni.
4. Nikimiki01 (válaszként erre: 3. - 12e28010cf)
2014. szept. 22. 22:17

Nem lehet h rosszat almodik? Nalunk is elő -előfordul, 8 hós a lányom.

Még felnőttkent is rossz ha rosszat almodsz es nem tudod magad gyorsan felebreszteni. Legalabbis velem volt mar ilyen es nem jo..

2014. szept. 22. 17:00
Hát mivel ordít. Csak nem fogom hallgatni, ahogy keservesen sír. Nálam is nehezen nyugszik meg. Olyan mintha álmában sírna,és hiába veszem ki,beszélek neki és van h. 1 percig nem kel fel. Viszont ha sikerül felkeltenem akkor már hamar megnyugszik.
2014. szept. 22. 14:09
Miért veszed ki? Lehet magától vissza aludna. Sose értettem éjszaka miert kell kivenni a gyereket az agybol. Ha csak nem beteg. Megsimogatod a hatat ha 1 perc utan is sir. De meg kell adni neki az eselyt h magat megnyugtassa! Lehet a foga is vagy ha este fele eszik gyumolcsot lehet a hasa is de kivenni attol nem kell csak ha ordit
2014. szept. 21. 22:57
Sziasztok! 6hós fiam már mostanában álmában felsír. Kiveszem, nyugtatom,de mintha fel sem kellne. Kb. 3-5 perc után felkel. Aztán megnyugszik. Büfizett egyet. Aztán visszaaludt. A hasa bántotta volna? De miért kel fel olyan nehezen? Nem gond ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook