Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől sírhat fel négyhónapos kisfiam esti elalvás után? fórum

Mitől sírhat fel négyhónapos kisfiam esti elalvás után? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 5. 12:04

Valószínű hasfájás...de azt figyeld meg hogy mit csinál.

Ha nagyon nyáladzik, nyomja az öklét a szájába -> fogzás -> dentinox gél, viburcol kúp egy homeopátiás cucc jó fogzásra, nyűgösségre

Ha húzza a lábát, has vagy hátsimogatásra megnyugszik esetleg hasonfekvésre->hasfájós ->olyan 6 hónapos korig nekünk az infacol jött be aztán váltottunk az espumisan cseppekre. 1-6 évig írják, de a védőnőnk ajánlotta, mondta használhatjuk és nagyon bevált.

2011. febr. 26. 16:59
Szerintem egy negy honapos babanal mar a fogzas indult be, az enyemnek is ekkor kezdodott es 5 honapos korara kinn volt az elso. Mi is mindent kiprobaltunk mert nagyon rossz alvo volt(meg 1 evesen is), fogzasra meg most is a calgelt hasznalom, erosebb mint a dentinox, nekunk az nem valt be. Es ha nagyon rosz mar a helyzet akkor panadol! Nekunk a homeo nem jott be!
2. 5dfcbde1be (válaszként erre: 1. - Csibebaby80)
2011. febr. 26. 16:28
Lehet kicsit félre érthető voltam mert azt hogy mit adtam a babának azt nem irtam szóval csak a homeopátiát adtam neki.Hál'istennek nem lázas:)
1. Csibebaby80 (válaszként erre: 18. - Amiras)
2011. febr. 26. 13:40
nehogy ágyúval lőj verebet!!! a germicid kúp csak akkor kell, ha lázas! fogfájásra nem adjuk. Van Dentinox, ha annyira a fogfájást akarja valaki enyhjteni, de 4 hónaposan inkább hasfájás gyanus, mert minden este! nálunk az infa.. vált be, az angol vjz sajna nem sokáig...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook