Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől lehet ez a fáradékonyság, derékfájás? fórum

Mitől lehet ez a fáradékonyság, derékfájás? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 21. 17:26
Köszönöm a válaszaitokat :) még jelentkezem
14. marcsix (válaszként erre: 13. - B00d33e65c)
2015. máj. 21. 17:21
Valóban csalódnék abban, hogy saját magam és a jelzéseimet mennyire nem ismerem :) De kétségbe nem fogok esni. Akkor tovább próbálkozunk, még csak pár hónapja tervezzük.
13. b00d33e65c (válaszként erre: 8. - Marcsix)
2015. máj. 21. 17:18
Én amondó vagyok,hogy ne törődj ezekkel a dolgokkal addig amíg esetleg egy percet is késik a menzeszed.Ebbe bele lehet bolondulni.Fogd az időre a derékfájást,a bűzt arra hogy változol és büdösnek érzed.A saját érdekedben,mert ha megjön nagyon csalódott leszel.
12. marcsix (válaszként erre: 9. - Icuska538)
2015. máj. 21. 17:17
Úgy lehetne :D De mindenképp megírom ha úgy lesz.
2015. máj. 21. 17:16
Elég türelmetlen típus vagyok, de legkésőbb kiderül a nem várt napon, kb egy hetet kell kibírnom, ha megjön akkor szimpla tavaszi sokáig tartó fáradtság van rajtam úrrá :) Egyébként ovulációkor is együtt voltunk, akár terhesség is lehet, de nem innék a medve bőrére előre.
2015. máj. 21. 17:16

A káposzta tényleg elég büdös.

A fáradtság lehet sok dologtól. Nem alszod ki magad, vitamin hiány, frontok, stb.

Derékfájás is lehet sok dologtól: nehezet emeltél, ha esetleg beteg a derekad, akkor a frontól is lehet, illetve a menstruáció előtt nagyon tud fájni a derék és az alhas is.

A terhességet inkább teszttel állapítsd meg vagy a dokival...

9. Icuska538 (válaszként erre: 1. - Marcsix)
2015. máj. 21. 17:15
Kisbaba!!!!!!!!!!!!
8. marcsix (válaszként erre: 7. - B00d33e65c)
2015. máj. 21. 17:14
Igen, pont azt nem szeretném, hogy bebeszélem a dogokat. Hát igen, főleg a savanyú káposzta... De a káposztás tésztára nem voltam finnyás eddig.
7. b00d33e65c (válaszként erre: 6. - Marcsix)
2015. máj. 21. 17:11

Akkor megértelek a káposztánál büdösebb dolog nem létezik.Ha babát szeretnétek akkor lehet hogy baba van a dologban de az is lehet hogy a vágyad okozza ezeket a tüneteket.

Én könnyen beszélek,semmi bajom nem volt terhesség alatt.

6. marcsix (válaszként erre: 3. - B00d33e65c)
2015. máj. 21. 17:08
Vitamin hiányom is van egyébként, mivel egy két körmömnél beszakadozik a bőr. A szag senkinek se tűnt fel csak nekem. Anyum káposztás tésztát főzött, de csak én éreztem valami borzadály szagot. Menstruációm kb egy hét múlva jön ha jön.
5. kisj
2015. máj. 21. 17:06
én urológiai vagy nőgyógyászati problémára gondolnék elsósorban
4. marcsix (válaszként erre: 2. - Tamtamano)
2015. máj. 21. 17:06
Én is erre gondoltam, párommal szeretnénk babát, és elvileg jókor voltunk együtt, legutóbb ápr 28 án volt meg, tehát még a teszt korai lenne én úgy gondolom. Próbáltam neten is után nézni, de nem szeretném magam beleélni egyenlőre, és azt se szeretném hogy az legyen hogy csak beszélem magamba.
2015. máj. 21. 17:04

Lehet terhesség,lehet vitaminhiány a fáradékonyság a derekad fájhat a rossz időtől a szag lehetett tényleg büdös és a többi...

Egyébként nekem pl. menstruáció alatt érzékeny az orrom.

2015. máj. 21. 17:02
Terhesség?
2015. máj. 21. 16:58
Sziasztok. Szerintetek mitől lehet az, hogy az utóbbi időben nagyon hamar elfáradok, a derekam majd leszakad, a hasam alja néha elkezd fájni, vagy feszülni. Ma különös dologra lettem figyelmes. Anyum valamit főzött a földszinten, és ahogy a felsző szinten a szoba ajtómat kinyitottam valami eszméletlen kellemetlen (nem is szeretném hasonlítani semmihez) borzalmas szagot éreztem. Nem igazán vagyok pedig finnyás se kajára és általában a szagokra se ennyire.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook