Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet az, hogy egyes kozmetikumok nagyon kiszárítják a bőröm? fórum

Mitől lehet az, hogy egyes kozmetikumok nagyon kiszárítják a bőröm? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 11. 18:41
Attól,hogy mind kőolajszármazékból van.
2013. márc. 11. 14:14
Lehet a nem megfelelő krémválasztástól is, ha alapon száraz a bőröd, akkor kifejezetten arra a bőrtípusra készült krémeket használj. Megoldás még a naturkozmetikumok használata is, ha a kemikáliákra vagy érzékeny.
2013. márc. 11. 07:44
Szeritem is, amit az előttem szóló írt: sok benne a mesterséges anyag, amit nem bír a bőröd.
2013. márc. 11. 07:05

Azt jelenti, hogy nem bírja a bőröd, ne használd! Vegyél pl Ilcsi arckrémet, az teljesen természeteseredetű, azt bírni fogja.

Sok krém tele van mesterséges anyagokkal és sajnos sokunk bőre nem bíja, kiszárad tőle.

2013. márc. 11. 00:26
Azt nem tudhatod, hogy érzékeny vagy-e rá. Vigyázz velük, mert könnyen ekcémás lehetsz tőlük.
2013. márc. 10. 23:37
nagyon száraz egyes arcrémektől a bőröm, nem vagyok rájuk érzékeny és mégis vajon miért?
2013. márc. 10. 23:36
Mitől lehet az hogy egyes kozmetikumok nagyon kiszárítják a bőrőm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook