Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől késhet a menstruációm? fórum

Mitől késhet a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


7. Timikeke (válaszként erre: 4. - Vigyorex6)
2011. okt. 30. 13:12
Igazad lehet, mindenkepp koszi!:)
6. Timikeke (válaszként erre: 3. - Baybi)
2011. okt. 30. 13:11
Nem mondhatnam...Most parazok, e miatt!!:S
5. Timikeke (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2011. okt. 30. 13:11
Hat az is lesz, mar ebbe a honapba indultam nogyogyaszhoz, csak aztan gondoltam meg varok egy mensit. koszi:)
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Timikeke)
2011. okt. 30. 13:04

Lehet sok minden: stressz, felfázás, gomba, baci, hormonok, későbbi peteérés, mint eddig....stb...ezek mind kitolhatják.

Ne idegeskedj feleslegesen! Meg fog jönni. Figyeld a következő ciklust, és ha rendetlenkedik az is, vagy végképp úgy látod, hogy most nem akar megjönni, ráérsz akkor orvoshoz rohanni.

3. baybi (válaszként erre: 1. - Timikeke)
2011. okt. 30. 13:00
Nem stresszeltél,idegeskedtél többet mint az elmúlt időben?
2011. okt. 30. 12:57
ebben a hónapban nekem is megbolondult, csak nekem előbb jött. ne parázz, ha nem jön meg csinálj egy tesztet és irány a doki, bármi az eredmény. senki más nem tud megnyugtatni.
2011. okt. 30. 12:54
Harom napja kellett volna h megjojjon, tudom h ez meg nem nagy keses, de eddig mindig napra pontosan jott, vagy 1-2 nappal hamarabb...! Terhes nem vok (90% h nem), de nagyon aggodok h mi lehet a keses oka! Enyhe fajdalom van mar egy par napja, de az is lehet h csak bemeselem magamnak?! Bevagyok rezelve :(( Mi a velemenyetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook