Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől ereszt az itatópohár? fórum

Mitől ereszt az itatópohár? (tudásbázis kérdés)


14. Kangaroo Island (válaszként erre: 13. - Homern)
2012. jún. 1. 11:28

ilyenünk is van :-D

nekem ez is folyik :-D

13. homern (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. jún. 1. 10:35

Ismerős a probléma...én úgy indultam neki,hogy ha már itatót veszek akkor vegyek normálisat,az ára nem számít...megvettük a legdrágább avent,tommee tippee stb itatókat,tökéletesen működtek 2-3 hétig,utána elkezdtek folyni.AMikor a gyerek rázta akkor nem,de ha úgy lett letéve az ágyra,vagy betettem a táskámba szép nap tócsát csináltak.


Aztán úgy voltunk vele,hogy ha havonta tönkremegy akkor dehogy fogunk többezer forintot mindig kiadni,kap havonta egy olcsóbbat...

ilyet vettünk:


[link]


na ez másfél éve nem folyik,a kupakot sem szoktam rátenni mert sosem tudom hol van,csak úgy bedobom akár fejjel lefelé is a táskámba,soha egy csepp sem jön ki belőle. 1 évesen már jól tudta szívni.

2012. jún. 1. 10:18
Nekünk az avent mind folyt. Az egyetlen ami nem folyik, az a DM saját márkás itatópohara. De annál is figyelni kell hogy jól legyen rácsavarva...
2012. jún. 1. 09:54
Nem zár jól a szelep, sérült, vagy szennyeződés ment alá.
10. Kangaroo Island (válaszként erre: 6. - Bella 13)
2012. jún. 1. 09:42
amit linkeltem, az az Aventnek a 180-as itatópohara...az folyik
9. Bella 13 (válaszként erre: 6. - Bella 13)
2012. jún. 1. 09:40
Most néztem a linket, nekünk a régebbi fajta van, aminek egyenes a "csőre".
2012. jún. 1. 09:39

Én ezt egyszerűen megoldottam... az ice teás üvegnek olyan széles a nyílása, hogy tök kényelmesen isznak a gyerekek belőle vizet. A táskában sem folyik ki, hisz csavaros kupakos. A kocsiban, ilyen-olyan helyen, út közben nem iszunk, ha iszunk úgyis megállunk.

Semmi költséget és extrát nem igényel és praktikus.

7. b-zs (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. jún. 1. 09:38
esetleg másik üvegbe töltenéd, ami jól záródik, az itatópoharat pedig üresen tennéd a táskádba?? Ha szükség van az itatópohárra csak annyit töltenél bele, ami mindjárt elfogy..
2012. jún. 1. 09:37
Nekem az Avent-es itatópohár sosem folyt a táskámban. Mi a 150ml-est használjuk, de van belőle nagyobb is.
5. Kangaroo Island (válaszként erre: 4. - Szilvita)
2012. jún. 1. 09:33
az klassz, lehet erre vannak specializálódva, de az enyémek is ilyenek, ha a táskámban érzik magukat, már jön a folydogálás :-D
2012. jún. 1. 09:33
Én nem találtam olyan itatóst, ami a táskámban nem folyt ki. Nekem még a szívószálas is kifolyt, csak a táskámban, sehol máshol. Hátha valaki ad valami értelmes ötletet neked. Én zacsiba tettem, amikor a táskámba volt....
3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Dóry87)
2012. jún. 1. 09:28
15 hós múlt, de ez is 18 hótól van, tud szépen inni mindenből, csak annyira unom, mert millióféle poharat vettem már és mindegyik hibádzik valamiben...valamiből meg itatni kell, ha nem itthon vagyunk.
2. Dóry87 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. jún. 1. 09:23
Szia mennyi idős a gyermek? Mert mi nem itató poharat használtunk mikor mentünk valahova., hanem még mikor kisebb volt lehetett venni szívószálas kulacsot, nagyon praktikus és nem folyt ki soha. Mikor már nagyobbacska volt akkor meg vettünk mindig olyan "szopókás" üveget ami szelepes, abból nem folyik ki semmi és inni is könnyű belőle.:)
2012. jún. 1. 09:17

Vettünk már ezerféle itatópoharat, most találtam egy jót, amibe sok ital fér, tudja jól szívni, nem kell a "homlokát horpasztani" hozzá, nem csöpög, ha fejjel lefelé tartom, ha rázom, de a táskámban valamiért mindig kifolyik, pedig jól zárom le, jól tekerem rá, stb...(ez az: [link] )


Akinek ilyenje van, neki is kifolyik a táskájában? Akinek nincs ilyenje, hanem másfajtája van, és nem csöpög, de lehet szívni és nagy az űrtartalma, tudna ajánlani valami jó itatópoharat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook