Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől enyhülnek a menstruációs panaszok? fórum

Mitől enyhülnek a menstruációs panaszok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. Sesil
2008. jan. 12. 23:09
Ugyanígy küzdök minden hónapban mióta nem szedek fogamzásgátlót. Márpedig azt többé nem akarom szedni. Pár hónapja menses első napjától beszedek 1 B komplexet, és elszopogatok egy vasat. Amíg tart. Azóta tényleg nem annyira durva. Már nem kell fájdalomcsillapító és nincs szédelgés. (Csak természetes alapút veszek. Amway-est.)
2008. jan. 12. 23:02
még hallottam egy homeopátiás gyógyszerről, de ezt nem próbáltam még ki, úgyhogy nincs személyes tapasztalatom róla, de ha vki ismeri, írja meg, hogy hatásos-e -> Colocynthis 9 ch
8. ansza (válaszként erre: 5. - 48d40f4ff5)
2008. jan. 12. 22:30
most legutóbb én is azt vettem be,nekem is hányingerem volt tőle.ki is dobom
7. ansza (válaszként erre: 6. - Kalmár Edit)
2008. jan. 12. 22:29
köszi!ez a gyógyszer gondolom vényköteles...utálok dokihoz járkálni de lehet,hogy kénytelen leszek.
2008. jan. 11. 20:14
menstruáció előtt 3-4 nappal apranaxot ajánlott a nőgyógyászom, ezt a menszesz alatt is kell szedni l-2 napig. Már a második alkalommal szinte megszünt a görcsölés. Nekem bevált.
2008. jan. 11. 20:08
algoflex m nekem eddig a leghatásosabb, a meristintől mindenki hányt :)
4. lill
2008. jan. 11. 19:50
ugyan ez van nekem is sajnos. 3 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta visszajöttek a fájdalmak. legutóbb egy délelőttöt végighánytam, annyira rosszul voltam, régebben néha elájultam ilyenkor. halomszámra veszem be a meristint, hogy picit enyhüljön. azt hiszem, vissza kéne térnem megint a fogamzásgátlóra..
2008. jan. 11. 19:48

A meleg görcsóldó hatású, csak sajnos a vérzést is fokozza!:( _Melegítőpárna, de jó a cseresznyemag párna is pld...

Ha jól emlékszem lehet kapni gyógyteát is, ami erre van, érdemes kipróbálni, hátha ...

2008. jan. 11. 19:33
sajnos mióta megvan,állandóan görcsölök,meg elég ingerlékeny szoktam lenni.amig fogamzásgátlót szedtem,kicsit javultak a panaszok,de utánna megint előjöttek.sokféle görcsoldót szedtem már,de igazán egyik sem segitett.azzal vigasztaltak,hogy majdha szülök egy gyereket,jobb lesz.hát ez nem jött be nálam,mert szülés után még rosszabb lett.a doki nem talál szervi okot.ha vki tud vmi hatásos módszert,légyszi irjon! KÖSZÖNET
2008. jan. 11. 19:28
Mitől enyhülnek a menstruációs panaszok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook