Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vennél az egyetlen gyerekednek ha a bankszámládon kb 60 milliód lenne? fórum

Mit vennél az egyetlen gyerekednek ha a bankszámládon kb 60 milliód lenne? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4
8. anianiko. (válaszként erre: 2. - 9678a02221)
2013. jan. 1. 23:16

Én is ismerek olyan családokat ahol garasoskodnak (vagy csak a családfő, vagy a házsártos anyuka). Van ilyen. De mire jó? Kinek gyűjtik a pénzt? A banknak? De ez mindegy is.


Az már tényleg baj, hogy más hülyesége a saját gyerekén és családján csapódik le, és ebbe nőnek bele, ezt veszik természetesnek. Pedig ez nem az.

Oké hogy nem költekeznek feleslegesen, de hogy tandíjra, képzésre, fűtésre, különélésre egy fillért sem adnak a gyereknek, miközben a milliók a számlán csücsülnek, az durva.

2013. jan. 1. 23:11

Régebben sokszor gondolkodtam ilyenen, mert nem értettem, azaz nem tudtam megérteni. Végül arra jutottam, ahogy pojcsika is mondta, úgy érzi jól magát. Valahol van egy határ, mindent nem lehet megvenni.


A kérdésre pedig. Nem tudom.:) Se egyetlen gyermek, se 60 misi.

2013. jan. 1. 23:09

Elég nehezen olvasható a kérdésed.

Egyébként ezért gazdagok. Mellesleg én sem aggatnám rá a Jézus köpenyét az egyetlen gyerekemre. Viszont ennyire sem garasoskodnék.

Mondjuk karácsonyi ajándékként kifizetnék neki egy komoly tréninget. Ami vagy a pénzzel tanítja meg bánni, vagy a céggel, felkészítve a későbbi cégvezetésre. Vagy akár olyanra, ami a dolgozókkal tanítja meg a bánásmódot.

Természetesen kapna még valami olyat is ami a szíve vágya, bizonyos meghatározott keretek között.

Mindezt persze csak bizonyos kor fölött.

2013. jan. 1. 23:04

Gondolni kell a nyugdíjas évekre is!

Mivel nem lesz nyugdíj valamiből élni kell majd.

4. e28c748947 (válaszként erre: 2. - 9678a02221)
2013. jan. 1. 23:02
Hát ez felfogás és némileg intelligencia kérdése..Én ismerek olyan üzletembert, akinek 12 patikájaés számos érdekeltsége van,úszik a pénzben, mégis úgy néz ki, mint egy hajléktalan, mikor kiszáll a szakadt 20 éves autójából.Így érzi jól magát:)Hatalmas vagyont hagyott maga után, a család azt sem tudja, hogy mire költsön.
2013. jan. 1. 22:59
Nem tudhatod, hogy mi miért történik, mi van a háttérben!
2. 9678a02221 (válaszként erre: 1. - 9678a02221)
2013. jan. 1. 22:57

Egy autot,igaz hasznaltat..Mar mindenuk megvan,otthon 2 lakas auto,telek.keszpenz..Es megis ugy Elmer mintha nem lenne mibol ennivalot venni sem:(

Ez normalis?

2013. jan. 1. 22:53

Nem vagyok sem koltekezo sem zsugori modjara takarekoskodo fajta.Szeretem megnezni mire adom ki a penzt.Ami kell azt megvesszuk a gyerekeknek,inkabb jo minosegu dolgokat mint olcsobbat.Vallom hogy minden jeles unnepkor legyen valami kulonleges fogas,edesseg az asztalon,hozzajarulva az alkalomhoz.Nincs vagyonunk,de sokakhoz kepest "jol" elunk.

Most megis megutkoztem egy ismerosomon paron akirol eddig is tudtam hogy a garast a fogukhoz verik,de ma ledobbentem.Karacsonyra fagyasztott panirozott akcios halat ettek fagyasztott sult krumplival,edessegnek csokis kekszet es az egyetlen lanyuknak a turkalobol vasaroltak ajandekot:((Anyuka karacsony elott anyuka hazautalt 10.000 eurot az otthoni szamlara,apuka vasarolt

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook