Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyünk ajándékba? fórum

Mit vegyünk ajándékba? (beszélgetős fórum)


1 2
15. mkriszti81 (válaszként erre: 14. - 001269bfc9)
2012. aug. 29. 13:56

szintén :)

most lesz 16 hós, már megy a belepakolás, de csak ha ott ülök és mutatom, hova tegye, a szív kivételével a többit többnyire sikerül is beletennie

de ha egyedül játszik vele, akkor leveszi a fedőt és felül szórja bele a formákat a huncut :)

14. 001269bfc9 (válaszként erre: 13. - Mkriszti81)
2012. aug. 29. 13:47
Igen, mi 1 éves szülinapra kaptuk, de még mindig nem az igazi :P
13. mkriszti81 (válaszként erre: 9. - EÁ Bella)
2012. aug. 29. 13:35
azt nagyon sokára tudná használni sajna...
12. mkriszti81 (válaszként erre: 11. - Beata21bea)
2012. aug. 29. 13:34
... és a méretet is (ergo akkor kéne megvenni, mikor már megszületett a baba), mert az 1-es méretűek általában csak a koraszülöttekre és nagyon kicsi babákra jók, mi is eleve a 2-essel kezdtünk
2012. aug. 29. 13:29
azert a pelusbol kerdezzetek meg milyen markat szeretnenek!!
10. cimoka (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2012. aug. 29. 13:28

Én tesómhoz, sógornőmhöz hamarabb mennék babát látogatni, mint ismerősökhöz. (mondjuk ez nagyban függ attól is, milyen a kapcsolat köztetek)

Szóval ismerősök babáját bőven ráértek akár 4-5-6 hónapos korukban látogatni.

Én semmiképp sem vinnék pelust, popsitörlőt, hasonló dolgot... Nekem sokkal jobb érzés pl. ránézni a kis rózsaszín plédre, s eszembe jut, hogy tesómtól kaptuk... :)

2012. aug. 29. 13:23
Én a barátnőmnek a kislányának egy fisher price zenélő bödönt vettem ! Habár nagyon jó árban jutottam hozzá egy baba turiban !
2012. aug. 29. 13:20
A babakozmetikumoknak nagyon örültem anno. :) Egy barátnőmtől kaptam egy aktuális üdvözlőlapot a bébiajándékok mellé, az féltve őrzött kincs, örök emlék. :)
2012. aug. 29. 13:20

Vegyél popsitörlőt (most a Neogranoromon, ami azért igen jó márka 3-400 Ft körül kapható a tecsóban, - mi jól be is spájzoltunk...), az mindig kell. A babaápolási szerekkel az elején azért óvatosan, az első 3 hónapban elvileg úgyis csak gyógyszertárit volna szabad használni.

Ha olyat szeretnél, ami maradandó, akár a fotóalbum is jó ötlet, kis takaró (ha elég kreatív vagy, ráapplikálhatod a baba nevét)...

Anyukának szoptatós-teakeverék, csoki...:)

Szerintem csörgőt A) már vettek, B) sokat fognak kapni. A plüss-játék azért kevésbé jó ötlet, mert az 1.5-2 éves kora előtt nem nagyon értékeli a gyerek...

2012. aug. 29. 13:18
Én aminek nagyon örültem, és használunk a mai napig is (másfél éves a lányom!), az egy nagy, puha, kapucnis törülköző-kifogó. Ez legalább 100*100 cm-es. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen sokáig használható, de nagyon-nagyon hasznos. És ha személyre szólót szeretnél vinni, lehet hímeztetni bele nevet, vagy mesefigurát.
2012. aug. 29. 13:12
Én a pelusnak is, és a bodyknak is örültem, de mindig azt kértem, hogy nagyobbat vegyenek, mint ami akkor kellett rá (nyilván az mindig volt elég). pl szülésnél kaptam 2-es pelust és 62-es bodykat.
4. be749d73f9 (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2012. aug. 29. 13:09

Fogyó eszközöket! Pl. popsitörlő, mondanám, h pelus, de akkor azt az ára miatt nem.

Bodycsomagot is lehet venni már egész baráti áron, az pedig minél több van, annál jobb!

Olyan játék, ami csörög, zörög, esetleg felakasztható a kiságyra v puha, anyag labda, amit 2-3 hónap múlva meg is tud már fogni!

2012. aug. 29. 13:08

pelenkacsomag, babaápolási cuccok, pár body, kis kesztyű a kezére

eleinte kb ezekből fogy a legtöbb, én is ezeknek örültem legjobban anno :)

2. 8de751c033 (válaszként erre: 1. - Cirmoscicajaj)
2012. aug. 29. 13:08
babanaplót az anyukáknak. A babáknak pelenkát, aminek én anno nagyon örültem, mert az tényleg mindig kell. Ami egyébként kell, azt már az anyukák megvették, vagy megveszik...
2012. aug. 29. 13:04

A tesóm,2 sógornőm,és még egy pár ismerős kb. 1 időpontban fog szülni.

Mit szoktak ilyenkor ajándékba venni?Olyat szeretnék amit majd (fel)tudnak használni,tehát valami hasznosat.A terhes nők számát figyelembe véve,:)))))))nem tudunk 1-re magas összeget áldozni.akinek van ötlete írjon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook