Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyünk ajándékba az óvónéniknek ballagáskor? fórum

Mit vegyünk ajándékba az óvónéniknek ballagáskor? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 14. 23:29

Ja és verset tanultak a gyerekek amit a kis műsoruk végén elmondtak

Búcsú az óvodától

Óvó nénit,dadus nénit köszönti ma

Minden versünk és dalunk:

Elbúcsúzunk, mert az ősszel

Iskolába indulunk.

Búcsúzunk az óvodától

Köszöntővel, énekkel,

De amit itt megtanultunk,

Nem felejtjük mégsem el.

S ha lármáztunk is egyszer – egyszer,

S okoztunk is néha bajt,

Kérjük mégis: szeretettel

Gondoljon ránk vissza majd!


Nálunk 4 pedagógus van két judit néni, egy tünde és egy vera néni.így az elejét úgy mondtuk,hogy Judit,Tünde ,Vera nénit köszönti ma.....

Nagyon sírtak a pedagógusok,azt gondolom mesélnem sem kell.Nagyon szeretek örömet okozni,szeretem látni a meghatódottságot,így nagyon jól jött ki minden.......

2011. jún. 14. 23:08
Bár már késő,de másnak még jó ötlet.Nálunk a fél csoport ballagott a másik fele maradt.Mivel egy csoport volt 3 évig ,így volt közös ajándék is.Mi minden gyerekkel rajzoltattunk egy rajzot,és kértünk mindenkitől egy e mailre 3-4 db képet.Egy apuka mind a 25 gyereknek egy oldalon össze dobta a rajzát és a képeket/olyan össze-vissza /ami jól nézett ki.a cewe oldalon rendeltük meg gyönyörű bör kötéssel.De hogy a ballagók külön is búcsúztak így vettünk mindegyik pedagógusnak/nálunk 4 volt/lezser méretű tiszta fehér pólót/darabját 490 ft-ért nagyon jó mínőségüt/és egy bolha piacon kaptunk asztalt és a12 kis ballagó kis tenyerével nyomatot hagyott textil festékkel ami simán lemosható a bőrről..virág formát alkottunk 8 körbe 4 féle színnel és 3-an a szárát és levelét.Rohadt jól néz ki,és büszkén viselik a pedagógusok.plusz virág.
2011. ápr. 10. 10:56

peldaul csinaljanak a gyerkocok egy nagy papirra szines festekekbe martott kezekkel tenyerlenyomatot es alairni a gyerkocok nevet:) es bekeretezni:)


vagy egy fel disznot:)

2011. ápr. 10. 10:52

köszönöm az ötleteket!!!

tetszik mindegyik))

majd tovább adom őket))

7. vasskriszta (válaszként erre: 1. - KATALIN3080)
2011. ápr. 9. 19:26
Amikor az én kisfiam ballagott,előtte pár héttel megkértem az óvónéniket,hogy napközben bemehessek,és csinálhassak egy pár képet a gyerekekről.Csináltam csoportképet,ezt egy üzletben rányomattuk egy kötényre,és ráhímeztettük,hogy:köszönjük,és a dátumot(mettől-meddig jártak oda).
6. buschne (válaszként erre: 5. - KATALIN3080)
2011. ápr. 9. 18:30

Mi olyan "könyvecskét+ adtunk, amiben minden gyereknek benne volt a fényképe (azt hiszem, fénymásolva,minden oldalon egy gyerek (virág közepén vagy tök mindegy, milyen dizájn) és a mellette lévő oldalra meg rajzoltattunk a gyerekkel. Ezt beköttettük (mű)bőr kötéssel. A többi ajándékra már nem emlékszem.

Volt akinek a közeli bevásárló központba vettünk egy 10-15ezer FT-os utalványt, amit szinte minden üzletbe felhasználhatott a ruházattól a könyvig. Mivel ez praktikus, de nem túl személyes, kell mellé valami ami a csopira emlékezteti. (Osztályképpel valamit kezdeni pl.)

2011. ápr. 9. 18:12
közösen adnánk!valami olyat szeretnénk,amire ha ránéznek akkor gondoljanak a gyerekekre))
4. buschne (válaszként erre: 1. - KATALIN3080)
2011. ápr. 9. 15:40
Csak Te adnád, vagy az egész csoport nevében érdeklődsz? Mert nem mindegy:)
2011. ápr. 9. 15:36
Kristály váza:)
2011. ápr. 9. 15:34
szia:)Bár nincs gyermekem,de szerintem a virág az mindig kedves ajándék.Pláne ha a kisgyerek adná oda,egyszerű kisméretű virágokból álló csokrot.A virágkötésbe is belehetne vonni a gyerkőcöt,masnit rá tenni.Szép rajz,mellé kártyával.
2011. ápr. 9. 15:24

sziasztok!

szeretnék segítséget kérni.

ötleteket várok,ovis ballagásra ajándéknak,az óvó-és dadus néniknek.

köszönöm,aki segít))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook