Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek babalàtogatoba? fórum

Mit vegyek babalàtogatoba? (tudásbázis kérdés)


13. nixi.
2010. jan. 3. 18:14

Én inkább azt írom le én minek örültem (volna) és minek nem. Szóval miután rengeteg ruhánk volt én nem szerettem, ha valaki ezt hozott, a közelebbi ismerősöket, rokonokat meg is kértem, hogy inkább ne tegyék. Szintén kevésbé örültem a játékoknak, annál is inkább, mert ezeket 3-4 hónapig csak egyik szekrényből a másikba pakoltam..

Viszont a pelenka mindig jól jön, újszülöttnek is jó lesz egyszer a 2-es méret a kicsit sokszor túl hamar kinövik. A márka meg szerintem majdnem mindegy.

Ötletes és szép a pelustorta, amit magad is elkészíthetsz, de rendelhető is.

Ezen kívül, laktoherb tea annak aki szoptat, malátaital (szintén a tejtermelés érdekében, közeli ismerősnek, barátnőnek melltartóbetét, ezek az olcsóbb ötletek. De kellhet még kapucnis törölköző vagy fürdőlepedő, ezekből sosem elég, jó ajándék a babamasszázs könyv,egy szép szoptatóstáska, kendő vagy szoptatóskendő a mamának. Vannak kifejezetten babáknak készített babazenei cd-k ezek még a felnőtteknek is kellemes dallamok.

Hát most ennyi jutott eszembe remélem valakinek azért segítek vele..

Ha valaki mégis pénzt ad, az nem biztos, hogy a rossz szándék jele, lehet, hogy neki sem jutott eszébe jobb.

Ja, egyébként a téli babáknál biztos nagyobb gond a megfelelő ruházat! (meleg alvózsák, harisnya, overál, sapka, térdzoknik, bundazsák stb..)

2009. dec. 22. 11:51
én nem mennék el, hanem ahogy ők pénzt küldenék
2009. dec. 22. 11:47
Én a legjobban a pelenkának örültem, na meg annak, hogy megkérdezték, hogy milyen márkát használunk.
2009. dec. 22. 11:34

Ha nem ismered, akkor inkább ruhát ne!!


Vigyél pelust,popsitörlőt, abból úgyis sok fogy, esetleg egy fürdőlepedőt, én annak is örültem, hiába volt már belőle, jól jön egy plusz darab :-))


Esetleg babajáték? ha első gyerek. Mert ha többedik, akkor már abból is van elég.

9. Dorottya84 (válaszként erre: 7. - Dzsigg)
2009. dec. 22. 09:27
ha ők is elég pénzt "áldoztak " rátok akkor vegyél az előbb felssoroltak mindegyikéből.........vagy egy komolyab készésgfejlesztőt.........én ezekre is tisztára rá voltam kattanva(pl.idé karira is ilyen játékokat vettünk a kislányomnak)
2009. dec. 22. 09:25
szerintem ruha(rugdalózó,body......) inkább nagyobb,annak én is örűltem,vagy hűthető rágóka mert az is jól jön majd később..........általába véve szerintem az első pár hónapra minden megvan egy picic babának......ezért jobb 3-4 hós korra venni ezt azt
2009. dec. 22. 09:24
De a pelenkàt,popsitörlöt,honnan tudhatom,hogy tuti szeretni fogjàk?A legdràgàbbat vegyem?Végül is ök sem kevés pénzt adtak.
2009. dec. 22. 09:23
Mi nagyon örültünk a nagyobb méretű badiknak, popsitörlőnek, pelenkának, púdernek. Ezekre mindig szükség van.
2009. dec. 22. 09:22
pelenkából sosem elég és egy babanapló (amit ő tölt majd ki) is hasznos tud lenni
2009. dec. 22. 09:22
Ujszülött baba-
2009. dec. 22. 09:21
Olyannak viszem,akit életemben nem làttam,csak a férjét.Nekem is van babàm,ök pénzt küldtek,szoval nem jöttek el.
2009. dec. 22. 09:21
mekkora babához mész
2009. dec. 22. 09:21
Mit vegyek babalàtogatoba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook