Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit vegyek 50éves bátyám születésnapjára? Nagy buli lesz rendezve, mindenük megvan. fórum

Mit vegyek 50éves bátyám születésnapjára? Nagy buli lesz rendezve, mindenük megvan. (beszélgetős fórum)

2010. szept. 19. 19:07
Én is olyan fotóalbumra gondoltam, ami felöleli az 50 évet.
10. Bri*
2010. szept. 19. 18:50

Én mindenképpen valami gyerekkori emlékből csináltatnék valamit. Mondjuk egy tortát a kiskori képével, gravíroztatni valamit vagy ilyesmi. Gyűjts össze egy naplóba a vele kapcsolatos emlékeidet, történeteket, bármit. Szerezz be olyan játékot, ami gyerekkorában volt. Egy régi Zsiguli-tükröt ha volt ilyen autója, vagy ilyesmit.

De a fotóalbum is tök jó ötlet. Kérhetnéd a felesége segítségét.

9. Jázmin1975 (válaszként erre: 8. - Mendra)
2010. szept. 19. 08:26
Köszönőm széppen aranyos vagy.Italra nem gondoltam mert nem iszik ,én valami maradandó dolgot szeretnék neki amit tud is használlni.
8. mendra (válaszként erre: 2. - Jázmin1975)
2010. szept. 18. 15:00
Megért egy fél évszázadot ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG. estleg ha valami itlra gondolsz valami feliratos üvegbe mondjuk az 50 szám mindenhol ottlegyen .De sok gravirozos cucc is van találd ki a szöveget .
2010. szept. 18. 10:04
A fotó könyv sem rossz csak neki is meg nekem is külön vannak képeink.De nem rossz köszönőm.
6. Jázmin1975 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2010. szept. 18. 10:03
korsót?Az nem jó annak nem tudná hasznát venni az csak egy dísz meg nem is iszik.De azért köszönöm az is egy ötlet.
2010. szept. 18. 09:51

Nem gyűjt valamit? Pl a főnököm multimilliomos (300nm lakás Gellért-hegyen, Ferrari, 2 Merci, szóval csúnyán teli van) de imádja a teknősbékékat. Az a kedvenc állata. Mindig azt veszünk neki, kisebb-nagyobb, mindig más forma, festett, öntött, rajzolt, és örül neki! Ki is vannak rakva a lakásán, de volt olyan, hogy amit mástól kapott, azt meg elajándékozta...


Szóval ha gyűjt valamit, vegyél a sorozatba egy különleges darabot. A fotókönyv is tök jó ötlet, ha van még a szülinapig időd.

Meg pl ha van személyes üzeneted a számára, vagy egy mondat ami össze köt titeket, akkor a tárgy nem is fontos amit adsz, csak gravíroztasd bele valamibe. Az biztos meghatná. Hirtelen ennyi...

2010. szept. 18. 09:44
Egy szép korsót, belevésve "50" és valami szöveg.
2010. szept. 18. 09:43
Csinálj neki egy fotókönyvet mondjuk az életéből-életetekből:)
2010. szept. 18. 09:43
Mit vegyek báttyám 50ik születésnapjára?Mindenük meg van.Nem szegények.
2010. szept. 18. 09:42
Valami maradandót szeretnék venni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook