Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit teszel ha látod, hogy röhögnek rajtad vagy látod, hogy kidumálnak? fórum

Mit teszel ha látod, hogy röhögnek rajtad vagy látod, hogy kidumálnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. dec. 29. 13:50

A kérdésen jót mosolyogtam.

Ha valaki rajtam röhög, az elgondolkodtató. Maximum együttérzően rámosolyognék, mert biztos hogy valami idegrendszeri problémája van. E mellett örömmel konstatálom, hogy szereztem valakinek néhány derűs pillanatot.


Az ugye tudvalevő, hogy ha egy idegen felfigyel ránk, maximum 20 másodpercig kötjük le őt. Aztán talál mást.😀

Nem kell azon hosszasan őrlődni, hogy úr Isten, valaki ma kiröhögött! Vagy a múlt héten. Ő már rég nem is emlékszik rád.😀

73. Rambo2
2022. dec. 29. 13:30
Pontosítom.Miért lenne féreg mindenki aki nem fejt ki mindig mindent.
72. Rambo2 (válaszként erre: 45. - Franc22)
2022. dec. 29. 13:26
Miért lenne féreg?Az utcán se fogsz megállni mindenkinek aki tényleg röhejes hogy figyelj most röhögni fogok rajtad és ezen és ezen.
71. Rambo2 (válaszként erre: 34. - Katinkaboszi)
2022. dec. 29. 13:24
Van néha ami tényleg vicces és lehet nevetni.Pl az ilyen gonosz beképzelt alakokon szoktam röhögni .Lehet őrült vagyok de a gonoszok megérdemlik a lenézést.
70. Rambo2
2022. dec. 29. 13:14
Visszaröhögök vagy csunyán nézek vagy ilyen levegőnek nézlek fejet mutatok ilyen lenézve a röhögőt.Vagy odaszólok hogy mit röhögsz **** gyerek.Aztán megyek tovább minden esetben.Nem várom meg a reakcióját és nem adok több figyelmet.Éppen csak odaszúrok aztán megyek tovább.
2009. okt. 31. 14:41
hm... utálom az ien embereket, akik mindig mással vannak elfoglalva. Szívesen beszólna neki az ember, de csak magát idegesíti, így ennek semmi értelme. Nem kell rájuk figyelni, senki sem tökéletes, de páran ezt nem tudják. Jah és ez nem féregség, h nem merek odaállni elé, és megmondani neki mit gondolok. Minek, könyörgöm??? Ha látják rajtad, h hót ideg vagy, még jobban csinálják majd. Bele kell szarni mindenbe, ez a véleményem. Az ien emberek azt sem érdemlik meg, h beléjük töröld a lábad!!
2009. okt. 11. 16:33

Nem tudsz mit tenni ilyen emberek mindenhol vannak és sajnos lesznek is. Ha nagyon bosszant megkérdezheted hogy miért nincs jobb dolguk,vagy nézzenek magukba..,de igazából nem szabad foglalkozni velük,mert csak magadat teszed tönkre, egész életedet megkeseríthetik,vagy ne adj Isten összeveszítenek a pároddal. (Írtad hogy neki nem tetszik hogy beszólsz nekik)

Ennyit pedig nem ér az egész!

2009. okt. 11. 15:57
Nem az számít, hogy mit mond, hanem, hogy ki mondja..! Ilyen "emberekre" egyáltalán nem érdemes pazarolni az energiát.. Ha megint cinkelnének, semmiképp se mutasd ki, hogy rosszul esik, feldühített (mert ugye ez a céljuk), hanem próbálj nyugalmat erőltetni magadra, üsd el egy jó kis poénnal a dolgot..
66. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Ildy2)
2009. szept. 20. 15:01

Ugy gondolom hogy a parodnak van igaza ! Mert tenyleg semmit nem tud az ember tenni ilyesmi ellen ! Raadasul tenyleg adod a lovat alajuk , mert latjak hogy teged ez idegesit !

Ha , nem veszed eszre elöbb,utobb leallnak ,mert NEm reagalsz , szerintem.

65. 8559ed0e1b (válaszként erre: 1. - Ildy2)
2009. szept. 20. 14:57

A párodnak igaza van,ne foglalkozz velük!

Aki ezen röhög/gúnyolódik az szánalmas tapló ember!

Nem a külső/súly alapján kéne megítélni az embereket,sokan mégis ezt teszik.

Másokon könnyű gúnyolódni,ahelyett hogy mindenki magába nézne!

Gratula a fogyáshoz,10kg nagyon szép teljesítmény:)

64. 8559ed0e1b (válaszként erre: 61. - 3a92f8d690)
2009. szept. 20. 14:49
Nekem is voltak ilyen "barátnőim" de már nincsenek.
2009. szept. 20. 14:48

Azelött sírva fakadtam.

Ma már nem érdekel ki mit mond rólam.

És igen ,szánalmas dolog mások külsején gúnyolódni.De akik pletykálnak azok szerintem nagyon ráérnek és unalmukban nem tudnak mit csinálni.

2009. szept. 6. 23:38

A másik külsején gúnyolódni nagyon szánalmas tulajdonság. Legtöbb ember nem tehet a külsejéről, általában ez alkati, vagy hormonális dolog.

A piszkálódó embereket inkább sajnálni kell, hogy nincs jobb dolguk - inkább a saját maguk portáján söpörjenek, nézzenek magukba!

El lehet ütni egy frappáns, humoros megjegyzéssel - vagy ha nem jut rögtön eszedbe, egyszerűen ne reagálj semmit, pléhpofát kell vágni!

2009. szept. 6. 22:35
én olyankor arrébb megyek stb mert úgyis témaváltás van tegnap is úgy tettem mintha megsem hallottam volna mentem wcre és a csaj nem tudta hogy én is a wc re várok a gardróbból szól ki hogy tudod mit mondott barbi persze engem nem látott azt hitte én nem vagyok benn!!Mikor meglátott azt sem tudja hogy folytassa a mondandóját erre kitalálta hogy finom volt a torta amit a lánya szülinapjára csináltam!!!Tudom hogy mást akart mondani pletykálmni stb és ezek az én barátnőim%
60. 3a92f8d690 (válaszként erre: 59. - C502273b01)
2009. szept. 6. 22:31
Tegnap rólam is témáztak fülem hallatára!!ÁÁÁÁÁÁ
2009. szept. 6. 22:26
Volt már,hogy 3-an rólam beszélgettek a fülem hallatára,én meg odamentem és megkérdeztem,mi a problémájuk,miért én vagyok a téma.Nagyon unatkoztak,pedig ez munkahelyen volt,és valakiről 'muszáj'volt cseverészni...emberi bunkóság.
58. gyula (válaszként erre: 49. - Reni79)
2009. szept. 6. 22:23
Így igaz.
2009. szept. 6. 20:07
Nem esik jól, de már rájöttem, hogy ezzel nem szabad foglalkozni. Az csak neki(k) okoz örömet, ha visszaszólok. Magamban fortyogok, de nem veszek tudomást róluk. Aki hülye, az hülye. :-)))
2009. szept. 4. 12:53
semmit, egy féregnek tartom, aki nem mer a másik elé oda állni és a szemébe mondani amit gondol!!!!
2009. szept. 4. 12:35
Akkor nem veszek róla tudomást,de megvárom az alkalmat,hogy revansot vegyek.
2009. szept. 4. 12:07
Semmit,mert az illetőket minősíti.Ezzel csak azt bizonyítják,hogy nagyon sötétek,bunkók
2009. aug. 12. 21:02
bántana, de nem sokáig, tovább kell lépni
52. sereva
2009. febr. 23. 10:39
Nagyon bántana és napokig foglalkoztatna a dolog.
51. e6a07f094b (válaszként erre: 49. - Reni79)
2009. febr. 16. 13:26
Elmondtad az en velemenyemet is.Koszi!..)))
2009. febr. 12. 20:13
Oda szólok hogy Dóri vagyok nem hülye!!!!!!!!!
49. reni79
2009. febr. 12. 19:54
Szerencsére olyan tipus vagyok aki nem foglalkozik más véleményével!Találkoztam már sok rosszindulatú irigy emberrel az életben úgyhogy már immunis vagyok!Talán a véleményemet elmondanám utána ....-nék rá magasból.Az ilyeneket észre sem szabad venni!
48. Nőci1
2009. febr. 12. 19:46
Beszólók az illetőnek,mi a baja van velem? Mi nem tetszik,játsszuk le!!! Vagy húzzon, odébb!
2008. nov. 23. 19:26
Nem foglalkozok velük!De ha több kettőnél,én is azt teszem,hogy vegye észre magát.
2008. nov. 23. 14:46
Általában oda megyek és megkérdezem mi a probléma. Persze a válasz mindig valami kamu duma, de legalább tudják, hogy résen vagyok. Ha mástól hallok vissza valamit utólag, az nagyon mélyen tud bántani, akkor totál rossz kedvem lesz, de igyekszem mindezt nem kimutatni, hogy ne lássák rajtam, hogy tudnak bántani!
2008. nov. 23. 14:41
célzást teszek vkinek hangosan, hogy utálom azokat a férgeket, akik nem merik a másik szemébe mondani a véleményeiket
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook