Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha összeveszel a barátoddal és az bemocskol? fórum

Mit tennél, ha összeveszel a barátoddal és az bemocskol? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 6. 02:36
Az ilyen ember NEM barát. Csak akkor találkozz vele, ha muszáj, akkor is kedves udvariasság és 3 lépés távolság. A számodra fontos dolgokról minél kevesebbet tudjon.
2015. febr. 6. 01:54
tuti en is kitervelnek vmi nagyon hatasosat cserebe!
24. klenca
2009. ápr. 14. 09:17

Mit tennél, ha összeveszel a barátoddal és az bemocskol?


Nem nagyon foglalkoznék vele. Minek?

2009. márc. 13. 14:53

Minden csoda három napig tart!

Előbb,utóbb rájönnének az emberek,hogy semmi sem igaz az egészből és neki már nem hinnének soha többet!

2009. febr. 13. 21:16
Ki mint él, úgy ítél.
2009. jan. 12. 10:46
jól meg lehet bántva akkor az illető, és még be is bizonyítja, hogy mennyire egy nagy féreg. És tényleg Minden ember Magából indul ki.
20. Donyta
2007. szept. 2. 09:42
Nem tudnék semmit sem tenni ellene. Amondó vagyok, minden ember magából indul ki. Biznék benne, hogy hamar rájönnének mások, hogy ő a bunkó!
19. Vica30
2007. szept. 1. 22:59
Szerintem semmit. Sok mondás illik ide, mint pl az idő begyógyítja a sebeket, meg Isten nem bottal ver, meg okos enged, szamár szenved. Ja és a támadás a legjobb védekezés. Az egész az ő lelkiismeretére van bízva.
18. mimmi
2007. szept. 1. 22:34
Az csak ötminösiti.Mert ha tényleg olyan voltál, akkor hogyan tudot veledlenni.Ha meg nem akkor is.Aki ismer az nem hiszneki ,aki nem ismer arrameg tojnikell magasról ismerjenek meg elöbb és úgy alkossanak véleményt.
2007. aug. 25. 20:13
Semmi esetre nem esnék neki, mert akkor egy szemernyivel sem lennék külömb nála. Amugy meg csak olyan embereknek tudna mocskolni, aki ismer engem, azok pedig tudják mi igaz és mi hamis.
16. dee
2007. aug. 14. 16:58
Adnék én neki mocskolódást!:))))))))))))
15. évi75 (válaszként erre: 13. - 0c24b77fb3)
2007. aug. 14. 16:57
az én ajtóm mindig nyitva áll, nem szeretek senkivel sem haragban lenni.ha keresne az a régi barát, biztos nem küldeném el.megbeszélnénk.de én ehhez kevés vagyok.az,m hogy én mit szeretnék, az kevés.neki is jelentkeznie kéne valahogy, hogy rendezzük.én a megbeszélés híve vagyok, nem a rosszindulaté.
14. évi75 (válaszként erre: 13. - 0c24b77fb3)
2007. aug. 14. 16:18

nem értem. ha valakaivel összeveszel, akkor már egyböl tovább kell bántani?összeveszetetek és kész. ha nem lehet megbeszélni, akkor szerintem annyiba kell hagyni a dolgot és nem tovább szítani a tüzet.

Én nem vagyok ilyen, mindig próbálom a megbeszélést, és ha nem megy, akkor sorry. Bánt a dolog, nem szeretek veszekedni, sokáig szenvedek, de tovább kell lépni.ha pedig úgy alakul, hogy valamiért megint összejövünk, szerintem fátylat rá,(a megbántás mélységétöl függ).de nem kell rosszindulatoskodni.

ahol lakom,de szerintem máshol is, annyi pletyka van, hogy az már szörnyü!ki nem mondott szavak, meg nem történt események, és mégis mindenki mindent jobban tud.

13. 0c24b77fb3 (válaszként erre: 1. - Évi75)
2007. aug. 9. 19:08

Nyílván volt oka rá!

Öt is meg kell halgatni,mert vannak olyan emberek,akik túllihegik a dolgokat,te nem ilyen vagy?

2007. aug. 8. 08:36
Nem lenne a barátnom többé. Az ilyen nem barát, még a közelében sincs.
2007. aug. 8. 08:18
Az ido sok mindent megold es a harag nem jo tamnacsado, marpedig a bemocskolos a bosszu es a harag szulemenye.
2007. máj. 3. 21:30
Én sem értek itt semmit!Én is kiszállok ebből a fórumból!
2007. máj. 3. 21:29
Én itt semmit nem értek. Kiszállok.
2007. máj. 3. 15:39
Szemét dolog,valószínű hogy visszavágnék neki valamivel.
7. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 6. - Évi75)
2007. máj. 3. 15:18
Hogy járat le a barátaid előtt?
2007. máj. 3. 14:53
a barátaim elött járat le, és tényleg kicsit elferdíti a dolgokat, illetve nem tud mindent, de ö azt hiszi.a férje szurkálodása a természetéböl fakad, nem kell csinálnom semmit, de más baj nincs velük, jó emberek, csak ezt soha nem fogom megérteni, hogyha valaki össze vitázik valakivel, miért kell már kigyót- békát kiabálni a másikra. és ha egyszer kibékülnek? lehet hogy rossz napja volt valakinek.te mit tennél ha találkoznál ilyen esettel?
5. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 2. - Évi75)
2007. máj. 3. 08:08

Azt írd már le részletesebben,hogy ki előtt mocskolt be?És tényleg elferdítve adja elő ez a barátod a dolgokat?

Nagyon sajnállak,hogy ilyen barátaid vannak!!!

Próbáld meg azt az illetőt nagy ívben kikerülni!!!

Az ilyen nem barát!!

Nem irigyellek!Komolyan mondom!!!

És tényleg ennyire szurkálódik a férje veled?Ok nélkül?Hát milyen ember akkor ő?

4. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 2. - Évi75)
2007. máj. 3. 07:48

Meg kell a volt barátod véleményét is hallgatni!!!

Vannak emberek,akkik elferdítik a dolgokat és képmutatóak,de biztos,hogy a környezetedben ő az aki ilyen?

Te őszinte vagy vele?

2007. máj. 2. 23:26

Nem jó, ha bárki bárkit bemocskol.

Még kevésbé jó a párunkat bevonni az ilyen csatákba.

Meg lehet próbálni a megbocsájtást. Ha nem működik, akkor el lehet kerülni egymást. Az idő hátha valamit megold.

2007. máj. 2. 22:51
Egy (régebben) kedves ismerösömmel szóváltásba keveredtem.sajnos nagyon elfajult a dolog. próbáltam a neten üzibe megbeszélni vele, de csak rosszabb lett.Soha nem akartam bántani, soha nem vezetett rossz szándék irányába.A párja folyamatos szúrkálódását nem tudtam szó nélkül hagyni,( hozzáteszem , nem haragszom rá, csakhát ha ö beszól, akkor én miért ne szólhatnék vissza neki)és ebböl lett a galiba.Ám nem ez a téma van porondon, hanem a gyereknevelés.(Vannak gyerekeink.) És ebben az ügyben (is) kicsit elferdítve adja elö a dolgokat.Mit tehetek?
2007. máj. 2. 22:45
Mit tennél, ha összeveszel a barátoddal és az bemocskol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook