Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tennél, ha folyamatosan eltűnne a gyermeked cucca a suliból? (ruha, ceruza, cipő, stb.) fórum

Mit tennél, ha folyamatosan eltűnne a gyermeked cucca a suliból? (ruha, ceruza, cipő, stb.) (beszélgetős fórum)


25. kobagabi (válaszként erre: 21. - Crystall)
2009. okt. 14. 10:20

A lányomat is tavaly vittük el ebböl a suliból:( Évközben, 6. osztályból. Mert egyre durvább dolgok történtek. Nade a kicsit nem tudtam egyenlöre oda íratni, mert mindketten dolgozunk a férjemmel, és sajna nincs mód menni érte, kb. 10 km. A lányomra meg mindig nem bízhatom, hisz neki is vannak kötelezettségei.

De úgy gondolom 1-2 év múlva a fiamat is átiratom, csak legyen picit nagyobb:)

24. kobagabi (válaszként erre: 20. - Fdóri)
2009. okt. 14. 10:17
Nemis lene hülyeség!!:)
23. kobagabi (válaszként erre: 19. - 9cb35398ff)
2009. okt. 14. 10:17

Én is szoktam turiban vásárolni.:)

Vanis kabát nemis egy. Így most nem kellett venni, csak elQvenni. Nade ha hetente ellopnak egyet, elöbb utóbb elfogy, és venni kell:(

22. kobagabi (válaszként erre: 17. - Fdóri)
2009. okt. 14. 10:15
Nem fog az kisétálni:( Van annyi esze, hogy rögtön nem veszi fel:(
2009. okt. 14. 09:14
Sziasztok! Nálunk elsöben ugyanez volt a helyzet. Elöször "csak" a gyerek mesefiguráit vágták le a táskájáról majd eltünt a tizórai, ceruzái, szinesek végül egyik dután már a kabátja sem volt meg. Erre annyira begurultam, persze kellett vennem aznap új kabátot de másnap bementem és a tanitó nénivel elbujtunk az öltözöben. Jött is a fiú (másik osztályból) a fiam kabátjában. Hogy ö összetévesztette a kabátokat (fiamé szürke mintás volt az övé fehér kékkel amit megtalátunk bedobva a szekrény mögött). Tanitónéni leszidta de mondtam neki az már rég rossz ha egy 7éves gyerek lop és a szülö másnap elengedi az idegen kabátban suliba, hol itt a logika? Vagy azt hitték én hazaviszem a gyerek kabátjában a fiamat? Az osztályban pedig egy gyermekotthonos kisfiú lopott akinek felajánlottam csomagolok neki is tizórait (egyébként kapott rendesen csak másé is kellett) de ne merje még1x elvinni a fiamét. Köv. évben a fiút már átiratták másik suliba az iskolát lezárták a szülök elött, azóta csak kint várhatják meg a gyerekeket, holott a gyerekek loptak, na de nekünk már nem számit mert az én fiam is új suliban kezdte idén a 4. osztályt ahol egyenlöre még nem fordult elö ilyen probléma.
20. fdóri (válaszként erre: 18. - 9cb35398ff)
2009. okt. 13. 21:10
Jobb helyeken erre találták ki az uniformist, azaz, hogy mindenki egyforma ruhába jár iskolába. Nincs különbség gazdag és szegény gyerek öltözéke között és nem is fogják ellopni a ruhákat (hacsak nem szórakozásból). (fdori férje :p )
2009. okt. 13. 17:26

ja és megjegyzem a turiból olyan klassz

Nex. márkájú dzsekit vettem neki 800 ft-ért és hogy nagyon sajnálnám ha lenyúlná valaki...

2009. okt. 13. 17:25

Ezt az iskolának kell megoldani. A szülő hiába vigyáz, felcimkéz, nem vesz márkásat...

de ha nem márkás csak éppen jól néz ki, és klassz anyagból van akor is elviszik...nehogymá rongyba kelljen vinni a gyereket!!!!


zárható szekrények kellenének, jobban odafigyelni a tanárnéninek, felcimkézni a kabátokat és ha másét hordja a gyerek akkor a szülővel beszélni...

felháborító mik vannak!!!!

17. fdóri
2009. okt. 13. 15:20
Én nem vennék még másikat. Szépen megállnék a kapuban, megvárnám, amíg kisétál a kabát...
16. Mariann7533 (válaszként erre: 14. - Kobagabi)
2009. okt. 13. 15:06
Szia.Döbbenten olvasom ezt az egészet.Elképesztő.Márpedig ha a tanárnők sem tesznek semmmit,akkor ti szülők valóban tehetelenek vagytok.Lehet,hogy hülyeség,de nem lehetne egy másik közeli falu sulijába átvinni?Gondolom sokan gondolják,hogy vedd fel a harcot,de ez így nagyon durva,mert szerintem teljesen mindegy,hogy márkás ruhát adsz e rá vagy sem,akkor is elviszik.Vagy pedig tényleg fogjanak össze a szülők,de minden osztályban,hisz ahogy írtad más osztályban is történik ilyen.Miért kell félni azoktól akik ellopják a cuccokat?Ők az atyaúristenek?
15. e988488e87 (válaszként erre: 14. - Kobagabi)
2009. okt. 13. 14:14
A szülő semmit:-((((Suli szinten kell megoldani mi úgy csináltuk hogy a teremben tárolják a kabátot cipőt mindent nem a folyosón.Tanárnéni zárja a termet sorakozó alatt mert még az uzsi is eltünt.
14. kobagabi (válaszként erre: 10. - E988488e87)
2009. okt. 13. 14:11
Igen, minden osztályból, és minden évfolyamról tünnek el dolgok. Sajna tudjuk kik teszik, de ebben a kis faluban senki nem mer fellépni ellenük:( Még a tanárok is behúzzák fülüket-farkukat. Na akkor mit tehet a szülÖ?
13. kobagabi (válaszként erre: 11. - Danama)
2009. okt. 13. 14:10
Ez jó ötlet!:)
2009. okt. 13. 14:09
Igazán nem tudom, mit lehetne tenni, de azért felháborító míg egyesek megveszik, mások a lopottból ruházkodnak. Lassan arra kell majd a gyerekemet biztatni, hogy ö is lopjon magának valamit:( Ez a világ jön sajna:(
11. danama (válaszként erre: 8. - Kobagabi)
2009. okt. 13. 14:08
mindenre írj rá cimkét és a tippem turiban vegyél kabátot, mert ha márkásat veszel szerintem a szarka megint vérszemet kap... :-(
10. e988488e87 (válaszként erre: 5. - Kobagabi)
2009. okt. 13. 14:08
Értem!!Más szülők is panaszkodnak??Össze kell hívni rendkivüli szülőértekezletet.Nállunk legalább is ez volt!!
9. kobagabi (válaszként erre: 7. - Anbene)
2009. okt. 13. 14:07
Deha nem márkásat veszel, és napi szinten történik, akkor azis sokba kerül sajna a szülönek:(
8. kobagabi (válaszként erre: 3. - Danama)
2009. okt. 13. 14:06

Az oszifö telefonált ma, hogy a gyereknek nincs meg a kabátja, és napközibe benn lesz, hogy meg ne fázzon:(

Most mehetek venni neki, mire jön ki legyen amit ráadok:(

2009. okt. 13. 14:06
Sajnos régebben is voltak lopások, nem hogy mostanában! Ha a tanár nem tesz ellene, te sem tudsz. Ne vegyél márkás/drága cuccokat, csak így védheted ki, hogy ellopják.
2009. okt. 13. 14:04
beszélni kell az osztályfőnökkel
5. kobagabi (válaszként erre: 2. - E988488e87)
2009. okt. 13. 14:04
Nagy a sansz sajna, hogy ellopják:( Sokan vannak a nem odaillö egyének:(
2009. okt. 13. 14:03

Elsös a gyermekem. És lassan mindennap úgy jön haza, hogy eltünt valamilye. Hol ceruza, hol radír, hol ruha.

Ma a kabátja tünt el az osztályteremböl, nem tudom mit lehetne ezügyben tenni?:(

2009. okt. 13. 14:01
beszélték az osztályfőnökkel
2009. okt. 13. 14:01
Mindent felcimkéznék!!Ellopják vagy elhagyja???
2009. okt. 13. 14:00
Mit tennél, ha foyamatosan eltünne a gyermeked cucca a suliból? (ruha, ceruza, cipö, stb.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook