Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tehetünk, ha kikerül rólunk egy nem kívánt kép a netre? fórum

Mit tehetünk, ha kikerül rólunk egy nem kívánt kép a netre? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit tehetünk, ha kikerül rólunk egy nem kívánt kép a netre?

3. Bichi (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. jan. 25. 13:34
A net nem felejt, ha ott keresnek rá, az örök életre ki fogja adni sajnos...
2023. jan. 25. 12:12

Címre mi a válasz? Csak én nem vágtam le?

Megelőzésről íródott a cikk, megoldásra nem.

Engem az érdekelne, hogy ha volt egy vállalkozásom, melynek telefonszáma valaha felkerült a netre, azt hogyan lehet eltávolítani? Három éve nincsen már vállalkozás, de még mindig hívják... Tudom, hívószám cseréje. De ha ezt nem szeretném?

2023. jan. 25. 09:35
A gyakorlatban még mindig kevesen tudják, milyen következményekkel jár másokról fotót készíteni vagy megosztani azt az interneten. Általános vélemény, hogy a saját magunk által készített fotóval azt csinálunk, amit akarunk. Ez azonban nem is lehetne messzebb az igazságtól - mondja a szakértő, aki szerint a felnőtteket és a gyerekeket egyaránt edukálni szükséges a fényképekhez fűződő jogaikról és kötelességeikről.

Ugrás a teljes írásra: Mit tehetünk, ha kikerül rólunk egy nem kívánt kép a netre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook