Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tehetnék? Részeg kamionos jött belénk. fórum

Mit tehetnék? Részeg kamionos jött belénk. (beszélgetős fórum)

1 2 3
2010. jún. 22. 11:50

Újabb példa,hogy a rendőrök milyen unottan végzik a dolgukat,persze,nem minden esetben!Pedig ők értünk lennének....és nem fordítva.


A soförtől-gondolom-elvették a jogosítványát,és az eljárás lezajlása után hoznak ítéletet felette...addig nem igen tehetsz sok mindent.Ilyen a törvény...hézagos.

3. giga455 (válaszként erre: 1. - Betsabé)
2010. jún. 22. 11:49

atyaég :( még szerencse hogy nem lett semmi bajotok!

én panaszt tennék a rendőr ellen, és beperelném a kamionsofőrt :(

2. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Betsabé)
2010. jún. 22. 11:48

Sajnálom a történteket:-(


Ha valakit hibásnak ítélnek, akkor hivatalból tesznek feljelentést.

2010. jún. 22. 11:46

Egy négysávos úton ok nélkül belénk kötött egy kamionos. Villogott, dudált, megelőzött, lefékezett, dudált. Visszadudáltunk, megelőztük, és el akartunk húzni, lerázni, de nem sikerült, és belénk jött. 3.2 volt az alkoholszintje. Az autónk totál káros lett, de hála Istennek, nekünk nincs bajunk. Ez olyan csoda, amit el sem hisz senki. Az autóban 4-en voltunk. A férjem, a 3 éves kislányunk, a 1,5 éves kisfiúnk. A rendőr egyedül jött a helyszínre, nagyon flegma volt. Engem 3 óra elteltével hallgatott ki, csak éjfélkor tudtam hazavinni a gyerekeimet. A szemtanukat nem hallgatta meg. Állítólag a héten megteszi, ha a felettese kéri. Miért ilyen embertelen ez a világ?

Mit tegyek? Panaszt tegyek a rendőr ellen?

Szóljak a sajtónak?

Pereljem be a kamionsofőrt?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook