Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek én ilyenkor? fórum

Mit tehetek én ilyenkor? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Getti)
2017. jan. 31. 20:28

miert tennek tonkre magukat? a baratnod, mint irtad, boldog, nem ok lesznek az elsok a vilagon, akik elvalnak, ha rossz a hazassag


teged miert bant a lelkiismeret, bekavartal? gondolod, ha azt mondod a baratnodnek, menjen vissza, akkor o visszamegy, es minden szep es jo lesz? ha a baratnod, mint irtak korabban is, akkor biztos tisztaban vagy az o problemaikkal, es hogy hogyan jutottak ide


szerintem sok mar felnott gyerektol hallhatnad azt, barcsak elvaltak volna a szuleim. attol, hogy valakiknek kozos gyerekeik vannak, meg nem feltetlen jo az a hazassag, jo az a csalad sajnos

13. e8da813d29 (válaszként erre: 12. - Getti)
2017. jan. 31. 20:25
Mégis, mit tehetnél, amit eddig nem tettél?
12. Getti
2017. jan. 31. 20:21
Okés, igazatok van páholyból nézem végig ahogy tönkreteszik magukat. Igazából feltámadt a lelkiismeretem, gondoltam esetleg tehetek valamit a gyerekek érdekében de inkább nem.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. jan. 31. 20:15
Ha igazi barátnőd, akkor valószínű tudod, érted az okot.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. jan. 31. 20:14
Valamilyen téren csak szeretnél mégis. Ne tedd! Még te jöhetsz rosszul ki a dologból.
9. massalhangzo (válaszként erre: 7. - Getti)
2017. jan. 31. 20:14
miert kene barmit csinalnod a baratnoddal? a baratsag nem azt jelenti, hogy te szabad meg, mit csinaljon vagy mi a helyes. nyilvan nem veletlenul jutottak idaig, 2 emberen mulik egy hazassag. majd rendezodik igy vagy ugy. ha a baratnod, allj mellette es ennyi. elmondhatod a velemenyedet, de nem avatkozhatsz az eletebe
8. 2da769306a (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. jan. 31. 20:13
Add meg a címet, a találkozó napjára köss fogadásokat, mondjuk, szerencsejáték szervezése büntetendő, de ezt most tegyük félre. Ha már érdeklődik a másik kan hollétéről, előbb-utóbb úgyis megtalálja és ha szerencséje van a másiknak akkor csak szimpla herélés lesz, gondolom, hogy nem egy édeshármas gondolata foglalkoztatja. A pénzkeresési lehetőséget félretéve maradj ki, szerintem...
2017. jan. 31. 20:10
Nemet mondtam a férjnek, megmondtam neki, hogy nem szeretnék belefolyni, de a barátnőmmel nem tudom mit csináljak.
2017. jan. 31. 20:08

Ha nem szeretnél, akkor ne is avatkozz bele.


Ha a barátnődet nem sikerült észhez térítened anno, akkor a férjet már nem kell vigasztalnod. :)

5. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. jan. 31. 20:06
mondd meg a ferjnek, hogy sajnalod, hogy igy alakult, de ezt a helyzetet nekik kell megoldaniuk, kezelniuk
2017. jan. 31. 20:04
maradj ki belőle. ez az ő dolguk.
2017. jan. 31. 20:01

Maradj ki. Ez kettôjükre tartozik.

Felnôttek, oldják meg a gondjaikat.

2017. jan. 31. 19:58
Nem avatkoznék bele.
2017. jan. 31. 19:57

Sziasztok!

Barátnőm megismerkedett egy pasival. Nagyon megszerette, olyannyira,hogy el is hagyta érte a családját. Három kiskorú gyereket és a férjét.

A férj megkeresett,( mivel ő is ismerősöm egy netes közösségben) és kérdezősködött a pasi felől,mert én jól ismerem.

Nem szeretnék beleavatkozni, de mégis. Mit tanácsoltok?

Tudom milyen anya nélkül felnőni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook