Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tehetek én ilyenkor? fórum

Mit tehetek én ilyenkor? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2017. febr. 1. 18:31
támogatni aki 3 gyereket otthagy egy ..... kedvéért? Ezen nincs mit támogatni.
43. 9c485f67e8 (válaszként erre: 41. - Zsú1965)
2017. febr. 1. 15:42

Támogatni a döntésében??

Akinek férje, 3 gyereke van, nehogy már egy idegen f* után koslasson!

42. insecure (válaszként erre: 29. - Getti)
2017. febr. 1. 15:36
Mivel három gyereket hagyott ott, igenis mindent meg kellene próbálnod, hogy eltérítsd ettől. Kimaradni ebből csak egy kényelmes hátradőlés lenne.
2017. febr. 1. 11:35

Ha valaki a barátnőm, akkor annak elmondom a véleményemet, aztán támogatom a döntésében.


Bár én nagyon csalódnék a barátnőmben, ha ilyen döntést hozna. Nem azért, mert egy apa nem nevelhet gyerekeket, hanem mert ha valaki szül hármat, akkor tegyen eleget a szüléssel vállalt felelősségnek addig, amíg fel nőnek....


A gyerekeit pedig támogathatod akár anyagilag, akár érzelmileg, ha kötődtök velük egymáshoz.


De a férjnek nem mesélnék...

40. 3d787b167a (válaszként erre: 38. - Moonlight13)
2017. febr. 1. 11:17

Fent van a fényképe...

Klassz lehet, ha a szomszéd ezen röhög....

39. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. febr. 1. 09:46

Én a helyedben ettől a témától távol tartanám magam.

Ez a barátnőd döntése volt, övé a felelősség is. A férjnek pedig semmit sem mondanék, pláne, hogy nem tudod milyen céllal érdeklődik.

Bármelyik félnek, bármit mondanál, az a mondat ellened fordulna.

Maradj kívülálló és ne adj semmiféle tanácsot egyik oldalra sem. Ez az ő dolguk.

38. moonlight13 (válaszként erre: 36. - 3d787b167a)
2017. febr. 1. 08:29
Itt anonym, tehát senki nem tudja, hogy kiről is van szó. Szerintem akkor teregetné ki, ha olyan embernek mondaná el, aki ismeri a feleket. Mi nem ismerjük.
37. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Getti)
2017. febr. 1. 08:22

Mit kéne tenned? Maximum megkérdezed a barátnődet, hogy miért döntött így, és neki elmondod a véleményedet az ügyről.

A két fél között pedig ne közvetíts!

2017. febr. 1. 07:49

Ne teregesd tovább a magánéletüket!


Nekem az ilyen barátnő mindig kérdőjel.

35. e36c6ad80e (válaszként erre: 22. - Getti)
2017. febr. 1. 07:43

A barátnőddel beszéld meg a helyzetet, az nem beleavatkozás. Tegyen, amit akar, de a véleményedet elmondhatod neki.

Nekem az is érdekes, hogy összejött a te exeddel a barátnőd. Értem én, hogy szerelem meg minden, csak nekem furcsa. Én nem szoktam a barátnőim exeivel összejönni, azokéval sem, akikkel már nem tartjuk a kapcsolatot.

34. e36c6ad80e (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. febr. 1. 07:39

Én a barátnőmről soha senkinek nem adnék ki semmi infot, de nem csak a barátnőmről, másról sem, mert ez nem egyenes. A pali sem az, hogy így a háttérben érdeklődik.

A barátnőd nem véletlenül nem közöl vele semmit a pasiról, nyilván nem akar.

Ha engem egy barátnőm ilyen helyzetben kiadna, nagyon haragudnék érte. Ne mondj semmit, nem a te dolgod.

Esetleg a barátnődnek mond el, mi történt, mivel ő az, aki ebben a történetben hozzád tartozik.

33. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Getti)
2017. febr. 1. 07:16
Semmit. Ő dolga.
32. Lonna4 (válaszként erre: 29. - Getti)
2017. febr. 1. 05:53
És a csodálatos férfi mit szólna ha te más család dolgában turkalnal? Nem díjazná ebben biztos vagyok.
31. Getti (válaszként erre: 28. - Cucicsillag)
2017. jan. 31. 23:05
A férje szerintem azt várja tőlem, hogy álljak mellé és lássam el információkkal. Őt annyira nem ismerem, csak párszor beszéltem vele.
30. Getti (válaszként erre: 27. - Cucicsillag)
2017. jan. 31. 23:02
Tudtam, hogy szoros lett koztuk a kötődés de nem gondoltam, hogy osszekoltozik vele. Hiszen amikor elmeséltem milyen ember is valójában a pasi, akkor el volt hűlve. Aztán egy hete írt a férje és kérdezősködött a pasi felől. Hárítottam, csak nagy vonalakban írtam le miért hagytam ott anno. De a józan eszem azt súgta maradjak ki belőle.
29. Getti
2017. jan. 31. 22:56
Hat feküdjön le vele a fene bánja de a gyerekeit mi a fenének hagyta ott... Érted? Azt semmiképp nem akarom hogy bárki is azt higgye, hogy engem bánt az, hogy ők együtt vannak. Én azóta boldogan élek egy csodálatos férfival. A gyerekeket sajnálom. Na meg ugye ha megtehetném hogy megkímélem a csajt attol ami rá vár.... Na de egyre inkább örülök, hogy írtam ide.
28. Cucicsillag (válaszként erre: 27. - Cucicsillag)
2017. jan. 31. 22:56

Egy kapcsolatot csak az lat igazan, aki benne van... Nehez talalgatni,miert is dontott igy.

Mit varna toled a ferj?...

27. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. jan. 31. 22:53

Ahhh, jol irod,nem szeretnek beleavatkozni.

Akarmi is lenne, tuti hulyen jonnel ki belole es plusz feszko...

Barinoddel mennyire volt szoros a kapcsi? Tudtad, hgy lepni keszul?...

26. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Getti)
2017. jan. 31. 22:18

azert, mert baratnok nem hemperegnek egymas volt pasijaval. az onzetlen hozzaallas is megkerdojelezheto, ha volt pasiddal hal :D


a szereploket nem ismerve is ketlem, hogy barmely pali bevallalja csak ugy, manipulativ feregkent, hogy hozzacuccoljon egy 3 gyerekes anya, bevallalva az osszes zurt, balhet, ami ferjtol, helyzettol varhato


nyilvan ha osszekoltoztek, akkor vannak ott eros erzelmek mindket reszrol, es az a hazassag sem lehetett kozel sem jo vagy elfogadhato. hogy ez egy fellangolas, aminek hamar vege, es a no visszamegy, vagy egy esely jobb eletre, azt az ido eldonti

25. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. jan. 31. 22:11
Semmit .
24. Getti (válaszként erre: 21. - Massalhangzo)
2017. jan. 31. 22:05
Miért vannak fenntartásaid? :)
23. Getti
2017. jan. 31. 22:04
Miért vannak fenntartásaid ? :)
22. Getti
2017. jan. 31. 22:02
:D Nyilván abszurd. Odaírtam, hogy kiskorúak a gyerekek. Azt elfelejtettem leírni, hogy a fuckónak 3 gyereke van akiknek az anyjától elvált. A lényeg, hogy igazatok van,nem avatkozom bele.
21. massalhangzo (válaszként erre: 16. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 31. 21:17

lehet, hogy a ferje osszevissza csalta, rosszul bant vele. lehet, hogy a gyerekek huszonevesek :D


barmi lehet az oka egy valasnak, es egy eppen kulonkoltozes nem jelenti feltetlen, hogy a gyerekeit is elhagyna valaki


semmi olyan infot nem irt le a forumindito, amibol az derulne ki, hogy a no egy szivtelen, elvetemult ribi, a minthaferj meg sir utana. csak annyit tudni, hogy az expalijaval van egyutt :D


persze attol meg a no lehet szivtelen ribi, de nekem olyan fenntartasaim vannak, mikor ennyire "joindulatuan" segiteni akarnak valakinek, akit egy pasi behaloz.


kerdem en, milyen pali akarna manipulalni egy haromgyerekes, ferjes not, hogy odakoltozzon hozza? ugyan mar...

20. e8da813d29 (válaszként erre: 15. - Getti)
2017. jan. 31. 21:16
Ha annak idején, mikor te voltál az asszonya annak a "féregnek" (jejjzus), nem érzett semmi elrettentőt a barátnőd, akkor most pláne nem fog már, ha a gyerekeit is elhagyta. A férje meg majd talán visszafogadja. Vagy nem. Ez már nem a te életed a pasival.
19. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Getti)
2017. jan. 31. 21:15

Egy "ilyen" anya nélkül lehet, hogy jobb a gyerekeknek.

(aki egy farokért elhagyja őket, fúj!)

18. andi6020 (válaszként erre: 16. - 35d45e2ed1)
2017. jan. 31. 21:11
Ismered a nőt netán?
17. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Getti)
2017. jan. 31. 21:10

szerinted, mikor osszekoltoztel azzal a pasival, akkor ha a baratnod mond mindenfeleket, hallgattal volna ra?


eleg furcsa helyzet, hogy a baratnod a te expasiddal van, de nem hiszem, hogy barmit tehetnel. mindenki hoz rossz donteseket, mindenkinek juthat melypontra a kapcsolata, lehet, hogy pont igy lesz jo, hogy helyrehozhassak meg, uj alapokon. lehet, hogy o illik ahhoz a pasihoz, aki hozzad nem, es boldogok lesznek

16. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 12. - Getti)
2017. jan. 31. 20:55
nem tehetsz semmit. ha a nőnek nincs annyi esze illetve lelkiismerete és szeretete legalább a gyereke iránt, hogy nem hagyja ott őket egy kan kedvéért akkor itt te már nem tehetsz semmit. ha egy nőben nincs anyai ösztön és előtérbe helyezi az új pasit a gyereke hátrányára szerintem jobb is ha elmegy. hagyd őket ez nem a te dolgod.
15. Getti
2017. jan. 31. 20:40
Lelkiismeretes ember vagyok, csupán ennyi. Nem kavartam be, isten őrizz. Sosem kavarok. Igyekszem minden ilyesmiből kimaradni. De az igazsághoz hozzátartozik az, hogy együtt éltem azzal a féreggel akihez most odaköltözött és tudom milyen undorító módon manipulálja a nőket. Én két hónap után menekültem tőle. A helytől, a helyzettől. Gondoltam, mivel már átestem majdnem ugyanazon mint ő, segítek. De most hogy leírtam, látom, hogy az én helyzetem csak majdnem ugyanaz :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook