Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy végre felfogja a párom, hogy a mi kapcsolatunk nem működik tovább? fórum

Mit tegyek, hogy végre felfogja a párom, hogy a mi kapcsolatunk nem működik tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
37. monizsofi1982 (válaszként erre: 36. - Betty's)
2009. jún. 14. 13:58
Egyet értek veled. Mikor én is közöltem az akkori párommal,hogy vége, meg különben is mást szeretek, mert érzelmileg jópár hónapja eltávolodtunk egymástól,csak nevetett. Kérdezte hová mennék, meg minden. Aztán elköltöztem, na akkor esett le neki, hogy mi is a szitu...
2009. jún. 14. 13:14

Elköltözni,de gyorsan!

Teljesen átérzem a helyzetedet,mivel tapasztalatból /sajnos/ beszélek. Az én férjemnek is mondhattam milliószor,hogy ha nem tud stresszmentes életet biztositani,akkor elhagyom.Azt mondta,jobb is lesz,mert nálam csak jobbat találna.Folytatódtak a napi cirkuszok,amit megelégeltem és egyik este elhagytam.Na akkor értette meg,hogy én nem a levegőbe beszéltem!Utána könyörgött,sirt,menjek vissza stb, de akkor már tudtam,hogy itt és most örökre vége.Csak nekünk nőknek az a bajunk,hogy még várunk és reménykedünk,hogy jobb lesz.De be kell látni,hogy ez csak mindig rosszabb lesz.Én is a vakvilágba mentem el,első éjjel a Barátnőmnél aludtam,másnap pedig sikerült egy panzióba mennem.Nem volt egyszerű,de legalább léptem és úgy élem az életem,ahogy azt én szeretném.

Kivánom Neked,hogy megtaláld a jó megoldást.

2009. máj. 7. 13:49
Aki nem ad kalácsot, ne adjon tanácsot. Én ezt vallom, de szerintem hagyd ott.
2009. ápr. 1. 14:35
Hagyd el.
2009. ápr. 1. 14:04

teljesen 1 hajóban evezünk csak annyi hogy nekem nincs gyerekem

van 1 élettársam iszik drogozik 1 hetet nem bir ki hogy ne igyon és néha még püföl is!

de már legyürtem vele 3 évet

elég fiatalon keztm vele 12 éves voltam!tudom!már megbántam!elhagytam nagyon de nagyon nehezen,végül is elszöktem felültem a vonatra és haza jöttem pestre a kereszt szüleimhez

aztán lett 1 másik és ö is ugyan ez volt csak nem ivott és nem drogozott,

nem engedett sehova a bolton kivül ütött

de elhagytam és megint össze jöttem ezzel az elsövel

és ugyan olyan mint rég nem változott semmit talán már nem olyan kötekedös

de most ugy néz ki találtam 1 olyant aki normális remélem sikerülni fog vele

és azzonal elhagyom+!!!!!!!!!!csak nagyon nehéz lessz

eddig azért nem hagytam el mert tudom h könyörögni és sirni fog és ugy is megsajnálom

és vissza veszem,de szerelmes leszek és akkor lessz eröm elhagyni!!soha nem volt boldog és ez olyan rossz mindig csak szenvedtem és még csak 17 leszek!!!

32. Andrea anya (válaszként erre: 31. - Mimmo33)
2009. ápr. 1. 11:39
igazad van.
31. mimmo33 (válaszként erre: 29. - Andrea anya)
2009. ápr. 1. 11:28

Hogy megoldódik- e, azt nem tudom…

De pont te írtad, egy másik fórumon, hogy nincs munkája a párodnak, nyakig vagy az adóságban...

Nem gondolod, hogy ezek is közrejátszanak abban, hogy neked is eleged van mindenből, és neki is?!

Az, hogy nem kellek senkinek...Hát most erre nem tudok mit mondani. Akkor sem adom fel. Akkor elmegyek takarítani, vasalni, mindegy hogy mit csak valamit csinálni.

5 gyereket nevelni felelősséggel kell, mindkettőtöknek

2009. ápr. 1. 11:14
Ráadásul senkinek nem kellek itt helyben mert ahogy meghallják hogy gyerekeim vannak azt mondják viszlát!
2009. ápr. 1. 11:13
ők járnak is.de gondolod attól megoldodik a problémám?
28. mimmo33 (válaszként erre: 27. - Andrea anya)
2009. ápr. 1. 11:10
Miért nem keresel valami munkát?!A 4 éves már mehetne oviba...
27. Andrea anya (válaszként erre: 26. - Mimmo33)
2009. ápr. 1. 11:06
Itthon vagyok.a legkisebb most 4éves,a legnagyobb meg 12.
26. mimmo33 (válaszként erre: 17. - Andrea anya)
2009. ápr. 1. 11:02
Te dolgozol vagy otthon vagy?Mekkorák a gyerekek?
25. timi1979 (válaszként erre: 24. - Andrea anya)
2009. ápr. 1. 10:59
Passz!Nem tudom mit lehetne tenni!Akkor sem könnyű ha van hová menni,de így....Nagyon sajnálom!Olyan hülyék a férfiak,hogy az már fáj!Te aggódsz a dolgon amit ő okozott,ő meg nyugodtan ül a seggén...Mindig így van sajnos!
24. Andrea anya (válaszként erre: 20. - Sirga)
2009. ápr. 1. 10:55
jelenleg albérletben lakunk,úgyhogy így még szarabb a helyzet.ja,és nincs hova mennem.sajnos.
2009. ápr. 1. 10:47
Helló!Bocsi,hogy beleszólok,de a volt barátom dettó ezt csinálta!6évig voltunk együtt.Minden nap újra és újra el kellett mondanom,hogy vége!Aztán egy nap néhány cuccommal elmentem anyuékhoz!Akkor esett le neki!Akkor megértette,és mindent megtett volna,hogy ne legyen vége!Én akkor már döntöttem,nincs visszaút!Az egészben a lényeg,hogy a pasik agyát megértsd:Ő elmondta később őszintén,hogy azt gondolta bármit megtehet velem,úgyis csak fenyegetőzök,nem fogok elmenni! Ilyenek a pasik!Nem okoskodni akarok,de a pasik tényleg ilyenek!Drasztikus lépés kell,csak azt fogják föl!Persze még mindig ott a lehetőség,hogy akkor sem tesz semmit....Akkor viszont igen nehéz lesz!Hát igen,tuti nehéz lehet neked!!!!!
2009. ápr. 1. 10:41
Drágám ne tökölj ha nem megy a dolog akkor menjél te!Lehet,hogy majd pont ezzel jön meg az esze és magához tér, de lehet, hogy a te életed pont ezzel ér révbe!Amiket olvastam veszteni valód nincs!A gyerek nem akadály ezt én tapasztalatból mondom én is lépek lassan hasonló szituációk miatt!És gyerekkel én is!
21. mimmo33 (válaszként erre: 18. - Andrea anya)
2009. ápr. 1. 10:40
Ja, csak a neved alapján gondoltam
20. Sirga
2009. ápr. 1. 10:33
Bocs, hogy indiszkrét leszek, de kié a ház/lakás, amiben éltek? Honnan tudod, hogy nők után vágyik? Az baj, ha ki van nyalva a hátsója... :( Még mindig azt mondom: be kell keményítened!
2009. ápr. 1. 10:32
Szerintem előbb te fogd fel végre,hogy vége van,csak azután tudsz döntésre és cselekvésre jutni.
18. Andrea anya (válaszként erre: 15. - Mimmo33)
2009. ápr. 1. 10:28
Nem vagyunk házasok!!!!
2009. ápr. 1. 10:27
Azóta minden rosszabb lett.ugye nem ment ki.és munkája se nagyon lett.de közben engem is és a családját is hanyagolja,nem foglalkozik semmivel.teljesen megváltozott.
16. Meliga (válaszként erre: 13. - Andrea anya)
2009. ápr. 1. 10:25
Ne haragudj,nem értem...februárba még azon aggodtál,hogy elmegy külföldre dolgozzni és nem jőn vissza...most meg szabadulni akarsz tőle?
15. mimmo33 (válaszként erre: 12. - Andrea anya)
2009. ápr. 1. 10:24
Ha ennyire kilátástalannak látod a helyzetet, akkor miért nem adod be a vállási papírokat?!
2009. ápr. 1. 10:21
mindig kimagyarázza magát!!!!
2009. ápr. 1. 10:21
Amikor meg beszélek róla,akkor meg azt mondja hogy szeret,meg nincs senkije.stb.
2009. ápr. 1. 10:20
Segítsen valaki kérlek benneteket.tudom hogy nem szeret.állandóan más nők után sóvárog.meg hazudozik össze vissza.pedig kivan nyalva tükörre a segge.(bocsika.)de olyan idegesítő ez az egész.
11. Andrea anya (válaszként erre: 9. - Marjann)
2009. ápr. 1. 10:18
öt gyerekkel?
2009. ápr. 1. 10:17

A hétvégén is mondtam neki,de mintha megsehallaná.

nos ilyenkor mi a teendő?

2009. ápr. 1. 10:17
keress lakást, költözz el...
2009. ápr. 1. 10:16
Sokszor csak drasztikus lépéssel lehet elérni valamit: határozottan meg kell mondani, hogy itt a vége, csomagolok/csomagolj, és kész. Ne halogasd, mert annál nehezebb - ráadásul a hitelességed bánja, ami azt jelenti: legközelebb még ennyire se vesz komolyan! Erőt, kitartást kívánok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook