Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek hogy ne legyen vizsgadrukkom?!!! fórum

Mit tegyek hogy ne legyen vizsgadrukkom?!!! (tudásbázis kérdés)

2009. jún. 23. 14:14
Én mindig arra gondoltam, hogy max. megyek újra, le nem fognak lőni:)
11. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2009. jún. 11. 22:26
Biztos, hogy ez jó ötlet? Én a gyógynövényes nyugtató teától elálmosodtam.
10. nikcsike (válaszként erre: 9. - Kinni)
2009. jún. 11. 21:32
nagyon szépen köszönöm! Majd megpróbálom beszerezni!
9. kinni (válaszként erre: 8. - Nikcsike)
2009. jún. 11. 14:14

A vadjázminból készített Gelsemium széles spektrumú homeopátiás gyógyszer, különösen a félelem, a sokk, a szégyenkezés vagy ijedtség után fellépő bántalmak kezelhetők vele sikeresen.

Napi 1-2x5 golyó memóriazavarral, félelemmel, leblokkolással járó lámpaláz, vizsgadrukk. Orvosi beavatkozás, vizsgálat előtti szorongás esetén is hatásos.

A vizsga előtti este 1x5 golyó és a vizsga reggelén is 1x5 golyó. A vizsgán hajlamos leblokkolni, elfelejti, amit megtanult. Remeg, tompának, ködösnek érzi a fejét, csökken a koncentrálóképesség, szinte lebénul az akadály előtt.

Ugyanúgy fog az agyad tőle, nem tompít le csak megnyugszol.

2009. jún. 11. 13:11

ó nekem a vizsgáig nincs semmi bajom, legfeljebb izgulok! Én akkor pánikolok be ha húzni kell a tételt, vagy meg kell szólalni! Addig lazán veszem a dolgokat!

És ez a homeos bogyó mit csinál? nyugtat? De ugyanúgy fog az agyam tőle? nem tompit le?

7. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - Nikcsike)
2009. jún. 11. 12:55

Üdv a klubban. Én is ilyen vagyok.

És előre rettegek a hétfői államvizsgámtól. De igyekszem nyugodt maradni és nem idegeskedni. Ez olykor be szokott válni.

2009. jún. 11. 12:53
Gelsemium 15 ch homeopátiás bogyót ajánlom.
2009. jún. 11. 12:53

Mit lehetne tenni hogy ne legyen vizsgadrukkom. Szóbelinél egyszerüen elfelejtem azt is amit tudok, bepánikolok, szakad rólam a víz, és amit 4-5 -re tudtam volna megcsinálom általában egy kettesre. Szóval írásbelikkel nincs gond, csak ne kelljen szóban vizsgáznom! Van akkor a nagyszám hogy beszélgetek én akárkivel, akármilyen nagyemberrel, de vizsgázni azt sosem tudtam! És igazából annyira bosszantó, hogy más megcsinálja négyes ötösre ugyanazt amit én is tudnék, de egyszerüen nem megy!

Van valakinek valami ötlete???

2009. jún. 11. 12:53
Egyél csokit.
2009. jún. 11. 12:52

Tanulj!!! (ez csak vicc volt)


Próbálj meg enyhe gyógynövényes nyugtató teát inni.

2009. jún. 11. 12:51
Próbáld elterelni a gondolataidat, illetve gondolj arra, hogy ez is csak egy vizsga, egyszer úgyis túlleszel rajta, s majd lesz ahogy lesz. Légy nyugodt.
2009. jún. 11. 12:50
Mit tegyek hogy ne legyen vizsgadrukkom?!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook