Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, hogy elfelejtsem? fórum

Mit tegyek, hogy elfelejtsem? (beszélgetős fórum)


17. viharos (válaszként erre: 12. - Eva25)
2009. jan. 20. 10:52
Az idő mindent megold? Ez csak mese...
16. agis (válaszként erre: 14. - Szomicsaj)
2008. ápr. 23. 09:01
Maga sem tudja mit akar, a szép szavak nagyon jól hangzanak, de az a döntő (az esetek többségében) hogy a tettek elmondják mit is gondol, mit is érez.....
15. rituka23 (válaszként erre: 10. - Phedra18)
2008. ápr. 22. 20:43
Én teljesen ugyanebben a cipőben járok!!! És nagyon-nagyon nehéz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 20. 18:51
Tegnap szakított velem és nem értem hogy miért.Azt mondta hogy szeret és hogy olyan jó velem. Most meg beköpi hogy nem tudott belémszeretni. MI VAAAN????? :(
2008. ápr. 2. 18:45
Az idő megoldja.
12. eva25
2008. márc. 19. 21:46
Van egy jó mondás: az idő mindent megold. Tudom ez most nagyképűen hangzik, de hidd el, egy pár hónap múlva azon fogsz elmélkedni, mi a francot ettél ezen a hapsin? Te, aki mind a 10 ujjadra kapsz jobbnál jobb hapsikat.
11. supin
2008. márc. 19. 13:30
Én azért nyiltan rákérdeznék. Ma már az ,hogy van valakije.. nem sokat számit.. Menj biztosra. Kérdezz!!
2007. dec. 9. 20:36
Azt hittem megtaláltam az igazit,és ő kell az ő csókja a legjobb!De megalázott,és belém taposot ezek után még mindig szeretem valahol!Ez a szánalmas!És azért küzdök jelenleg,hogy túl legyek rajta és kitöröljem az életemből!Biztos menni fog csak az eltelt idő lesz hosszú amig kiheverem!
2007. dec. 7. 05:51

a pasi is ott volt a csóknál, holott van valakije.

szerintem beszélj vele, lehet ő nem akar többet, de lehet, hogy igen.

szerintem megkönnyítené a döntésedet :)

2007. dec. 7. 00:42
Nagyon nehéz az már biztos,pláne ,hogy tudod milyen a szája íze és ahogy telnek a napok többre vágysz,elfelejteni nem fogod az tuti.Hogy mit tenyél,két választásod van az ész ,vagy a szívre hallgatsz.Neked kell eldöntened melyik helyes ebben senki nem dönthet helyeted.
2007. nov. 16. 20:31
és mit tehetek? és hol találok én ebben a világban ugyanilyen pasit, csak aki szabad is? sajna nincs ikertestvére.
2007. nov. 15. 20:52
Tudom mire gondolsz!!
2007. nov. 15. 20:44
hát, ezaz ami nincs.és annyira jó visszaemlékezni is, mert nem sok ilyenben volt részem! hozzádér és beleremegsz...
2007. nov. 15. 20:41
Elég nehéz helyzet. Innentől csak az akaraterődön múlik minden
2007. nov. 15. 20:39
az a baj, hogy nincs is, de nem is kell. vagyis nem tudom. ö kellene, nagyon nagyon jó pasika, külsöre is olyan amilyen az ideálom, meg belsöre is nagyon normális.és az érintése.... az egyenesen a mennyekbe vitt!!!(sex nem volt). de mindig a szájára gondolok, meg a gyönyörü szemére, a macis pocijára...nem tudom kiverni a fejemböl.
2007. nov. 15. 20:17
Nincs valaki más a láthatáron??
2007. nov. 15. 16:27
Megismerkedtem egy nagyon rokonszenves, helyes férfival.Nagyon kellemes táesaság, de nem lehetünk egy pár. Van valakije. Bár köztünk csak csók történt, de én máris azt hiszem beleszerettem. Nincs értelme ennek a kapcsolatnak, nem akarok szeretö lenni, más meg nem lehetek.Túl kell tennem magam, de mit csináljak?Mindig rá gonolok és arra a csókra.Nézem az üziket, smst, de semmi. El kell öt felejtenem, de hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook