Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha a férjem veszélybe sodorja a családot? fórum

Mit tegyek, ha a férjem veszélybe sodorja a családot? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 7. 12:50

Ezek a kijelentések is mutatják, mekkora itt az elkötelezettség, a kitartás és a hűség. Persze, amíg dől a lé, addig minden szép és jó...


Persze azt jó lenne tudni, mit is jelent ez pontosan...

2011. dec. 7. 07:14
elválni sürgősen!kutyából nem szalonna!
3. 9536810fa1 (válaszként erre: 2. - Szuszika)
2011. júl. 17. 20:26
... a legkisebb probléma lehet ilyen helyzet a vagyon ide-oda tologatása, sajnos az élet produkált már ennél kegyetlenebb dolgokat is... :/ ... én betoji vagyok, úgy eltűnnék, mint a csuda... úristen rémálmaimban se jöjjön elő ilyen... :((
2011. júl. 17. 17:27

A valóság néha produkál krimibe illő dolgokat. Velem is történt meg már olyasmi, amit ha leírnék, ugyanúgy azt írnátok, hogy nézzek kevesebb krimit.


Más. Ha a férj fekete úton jár, és lebukik, akkor a vagyonközösség miatta az asszonyt is berángatják a bíróságra, és a vagyonelkobzás, vagy egyéb bírság őt is ugyanúgy sújthatja. A törvényt nem hatja meg, hogy semmiről se tudott...


Én is azt javaslom, hogy próbálj beszélni vele, és megértetni, hogy nem csak a saját bőrével játszik. Ha nem megy, lehet jobb lenne lelépni a gyerekekkel. Sőt, esetleg másik városba költözni, ha valóban nagy a baj.

2011. júl. 17. 15:33

Kérdezz rá, és mond azt, ha nem ad egyenes választ mész a gyerekekkel!


Ez a legnormalisabb hozzaszólas...egyetertek a hozzaszóloval

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook