Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek? fórum

Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


14. syria (válaszként erre: 12. - Globus)
2023. febr. 10. 17:03
🤣
13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2023. febr. 10. 11:05

Elgondolkodnék, hogy milyen alapokra épül a házasságom. Szerelmesek voltatok vagy érdek házasság? Milyen volt a szex házasságkötés előtt? Milyen volt a gyermekek születése előtt? (vannak nők, akiknek teljesen megváltozik a szexualitáshoz való viszonyuk)


Mások az igényeitek. Meg kell ezt beszélni. Nem itt, hanem a feleségeddel.

12. globus
2023. febr. 10. 11:00

Most olvastam a Vicces topikban.


Feleség: - Te mindig szexet akarsz.Pedig nekem a figyelem is hiányzik..


Férj: FIGYELEM!, FIGYELEM! Szex következik.

11. 55Judit (válaszként erre: 9. - Simple)
2023. febr. 10. 10:51
🤣
10. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Simple)
2023. febr. 10. 10:42
:-DDD
9. simple (válaszként erre: 8. - Greeneyed)
2023. febr. 10. 09:58
Az összes korábbi fórumában el lett neki mondva mindez. De őt semmi nem érdekli azon kívül, hogy a farka le legyen ápolva.
2023. febr. 10. 09:48
Beleolvastam a korábbi fórumjaidba. Szerintem itt nem a szex hiánya a probléma, az csak a jéghegy csúcsa (annyira szűklátókörűek bírnak lenni egyes férfiak, hogy csak ezt látják belőle). A feleséged boldogtalan. Egy boldogtalan nő nem kívánja a szexet. De azon is elgondolkodnék, hogy vajon te kívánatos vagy-e.
2023. febr. 10. 07:25

A feleségeddel újra egymásra kell találni. Közös együtt eltöltött szabadidő , kirándulás, mozi, vacsi, telefon nélkül, csak te és ő. Együtt kell megmászni ezt a hullámvölgyet! A szexuális életbe bele kell vinni egy kis fűszert! Olyan sok dolog van, ami feldobja a házasságot , kapcsolatot!

Kitartást, sok sikert!

6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2023. febr. 10. 07:13
Ha Charlize tanácsaiból nem tudsz választani, dönteni, mondd meg neki, hogy elengeded. Nem tisztességes valakit magunk mellett tartani, ha nem érzünk iránta vonzalmat.
5. simple (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2023. febr. 10. 07:12
Még mindig itt tartasz?! Én nem csodálom, hogy un a feleséged.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2023. febr. 10. 07:09

A kibeszélésen már úgyis rég túl vagy...

Hihetetlen, hogy ugyanazon a témán rugózol egy fórumon, ahelyett, hogy valóban tennél is valamit. Gondolod, hogy a sokadik ugyanarról a témáról indított fórumon most valaki majd megmondja a tutit, és ettől este rád ugrik a feleséged?

3. Charlize (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2023. febr. 10. 07:06

Már 100x kiírtad ezt a témát.

Párterápia, szexuál pszichológus, ha ez sem segít, el kell fogadni, hogy nem illetek össze és el kell köszönni egymástól. Vagy nyitott kapcsolatra váltani, ha mindkettőtök 100%-ig elfogadja. (Én pl. biztos, hogy nem tudnám és szerintem kevesen tudnák ezt jól kezelni…)

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2023. febr. 10. 06:53
Rendezd újra a fontossági sorrendedet.
2023. febr. 10. 06:01
7 hete tehát 2 hónapja nem élek házas életet, mindig minden fontosabb......tippek trükkök ötletek, a megoldást kereem, és nem kibeszélni akarom a feleségem. Szép napot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook