Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rosszindulatú hasnyálmirígy betegségre milyen gyógynövény készítmény javasolt? Nuskin, Aloe... és ezekből is melyik? fórum

Rosszindulatú hasnyálmirígy betegségre milyen gyógynövény készítmény javasolt? Nuskin, Aloe... és ezekből is melyik? (tudásbázis kérdés)


12. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 10. - Mari20)
2010. szept. 24. 12:05

Egyébként azért utána néztem.

[link]

11. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 10. - Mari20)
2010. szept. 24. 12:02
Köszönöm hogy segítesz, de Ő nagyon messze van tőlünk. Egyébként nem nekem van ez a betegségem, hanem édesapámnak.
10. Mari20
2010. szept. 21. 09:44

ajánlok neked egy kiváló természetgyógyászt ő tud neked segiteni és a HIT-ed


erre van szükséged a gyógyuláshoz


dr Flórián Sándor Kapás u.

tel 06-1-214 98 33

9. 82a31ed4c7 (válaszként erre: 8. - Kemot001)
2010. szept. 11. 15:02
Köszönöm!
8. kemot001 (válaszként erre: 1. - 82a31ed4c7)
2010. szept. 10. 12:45

Szia!


Mivel ilyen helyzetben az ember minden lehetséges segítséget megragad, nézz körül itt: www.ujmedicina.hu, és kérd a segítségüket!


üdv: kemot

7. cbe267d9cf (válaszként erre: 4. - 82a31ed4c7)
2010. aug. 13. 21:03
Sok mindent szoktak rá szedni, a búzafűlétől az aloe termékeken át a tipikus rákos megbetegedésekre való szerekig (pl Avemar), és ha fog kapni a kezeléseket, ahhoz az orvos ad immunerősítőket is. Édesapámnak is ez a fajta rosszindulatú daganata volt. 9 hónapot élt vele, de ő már nem volt műthető stádiumban mikor észlelték. Kérdezz nyugodtan priviben, sajnos van tapasztalatom. Együttérzek Veled... :(
2010. aug. 13. 08:55
Gyógyulni sajnos egyiktől sem fog, talán a közérzete javul.
2010. aug. 13. 08:25
Búzafűlé!!!!
2010. aug. 12. 20:33

Az édesapámnak ma mondták meg hogy rosszindulatú a hasnyálmirigyen az a "sziget" aminek nem kellene ott lennie. Viszont halmozott betegsége van mint cukorbetegég, magas vérnyomás, 14mm epekő, vesekő, és a szívével is van valami, mert a kórházban kapott valami tapaszt rá. Azt közölték vele ez egy 8 órás műtét és nem biztos hogy a szíve ezt ki fogja bírni. Így nem tudják, hogy műtik e vagy sem. Hozzá teszem már műtötték anno prosztata rákkal is, de azt még időben "elkapták".

Sajnos 1-1,5 évet jósoltak neki, de úgy tudom műteni akkor szokták amikor még van esély. Nem tudom még hogy ő milyen stádiumban van, nem volt előjel, nem volt vele járó háti fájdalom és hasmenés sem ami már a végső stádium jele állítólag.

Keresem a megfelelő terméket, de egyenlőre nem tudom mi javasolható erre a betegségre.

Keresem a tapasztalatokat és a reményt a gyógyulására.

2010. aug. 12. 20:15

Az egyetlen lehetséges gyógyító kezelési mód a radikális műtét, vagyis a daganat teljes kiirtása. Sajnos ez csak az esetek 10-15 %-ában végezhető el, valószínűleg egyszerűen azért, mert hiányoznak a betegségre jellemző korai tünetek. Ha a tumor, illetve áttétei átlépték a hasnyálmirigy szöveti határát, kicsi a sikeres műtét és a gyógyulás esélye. A műtéttel eltávolítandó részek nagysága a tumor kiterjedésétől függ, de rendszerint a teljes hasnyálmirigyet kiveszik (totális pankreatektómia), olykor a gyomor, a vékonybél és a lép egyes részeit is eltávolítják.

A műtétet követően a hiányzó emésztőnedv- és hormontermelést gyógyszeresen pótolják, s a betegnek a diabéteszesekhez hasonlóan meg kell tanulnia vércukorszintjének méréssel és helyes inzulinadagolással történő karbantartását.


Úgynevezett palliatív műtétet végeznek, ha a hasüreg felnyitása során kiderül, hogy a tumor túlságosan kiterjedt, és a teljes gyógyulásra nem látszik esély. Célja nem elsősorban a gyógyítás, hanem a tünetek enyhítése (azáltal, hogy a hasnyálmirigy fej daganat okozta nyomási tünetek, az epeút elzáródása vagy a vékonybél-elzáródás, esetleg a környező idegek nyomása miatti csillapíthatatlan fájdalom enyhíthető vele).


A műtéteket megelőző (neo-adjuváns) kezelés haszna - legyen az kemoterápia vagy sugárkezelés - még vizsgálat tárgya. A műtét utáni (ún. adjuváns avagy biztonsági) kezelés előnye azonban már bizonyított, tehát minden esetben alkalmazandó. Célja az áttétképződés megakadályozása, az esetleges áttétek elpusztítása.


Amikor a daganat már nem operálható vagy már áttétes, csak a kemoterápia, azaz a citosztatikus vagy sejtosztódást leállító gyógyszeres kezelés marad reményként. Sajnos nagyon kevés ilyen gyógyszert találtak eddig alkalmasnak arra, hogy segítsenek vele a betegeken, és életük meghosszabbítható legyen. A standard kemoterápiás kezelést jelenleg a gemcitabin nevű citosztatikum jelenti 5-fluorouracillal kombinálva, a kezelés átlagosan 5-6 hónapos túlélési előnyt jelent.


Szerző: dr. Ráthonyi Emese

Lektor: dr. Kocsis Judit

2010. aug. 12. 20:08
Szia ! nem tudom milyen hasnyál betegségről van szó ...nekem volt hasnyálmirigy gyulladásom és akkor semmit nem ehettem és semmit nem ihattak nagyon kemény diétán voltam ..vagyis effektív infúzión...majdnem két hétig...
2010. aug. 12. 20:05
Rosszindulatú hasnyálmirígy betegségre milyen gyógynövény készítmény javasolt? Nuskin, Aloe... és ezekből is melyik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook