Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit szoktatok használni, ha görcsöl a hasatok? Mensi előtt vagyok. fórum

Mit szoktatok használni, ha görcsöl a hasatok? Mensi előtt vagyok. (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 19. 07:04
2db erős fájdalom csillapító, nálam csak ez segít.Utána kutya bajom.:))
2009. máj. 19. 03:29

lazito-nyujto gyakorlatokat csinalok koncentralva a has tajekra, megnyugtato nagyon. 20-30 perc a gyakorlatok ismetlesevel es elmulik a fajdalom.

bar nekem nem eros es max egy napig tart a fajdalom, de utalom, ha faj, mondhatni nem vagyok tipikus no, nem viselem el es kesz :).

mindehez nagyon jol jon egy derek-csipo tajeki maszirozas ismerve a bizonyos pontokat, amiket meg kell nyomkodni - ebben nem en vagyok a profi, de szinten ellazitja a csipo izmokat es elonyosen hat a fajdalomra.

2009. márc. 25. 07:01
a lányom forróvizes palackot tesz a hasára,,,
18. Danica16 (válaszként erre: 14. - 3a0842d373)
2009. márc. 25. 06:54
Nem tudom, már nagyon régen volt ilyenem, azóta sem kaptam sehol... Én mondjuk nem aludtam be tőle, de nagyon hamar hatott. Az íze az förtelem volt...
2009. márc. 24. 19:32

Nekem az Algoflex M jött be, bár érdekes módon nekem, nem minden alkalommal fáj. Kb. minden harmadik. Az is csak 3-4 óra hosszát, aztán mintha elfújták volna.

Az Algoflex M+alvás a legjobb.

2009. márc. 24. 19:30
Algoflex
2009. márc. 24. 19:13

Lányomnak a dr Chen terméke bejött.

King of kings azóta sokkal jobb ajánlom ,fenntartó adagot szed menzi elött teljesen ahogy előirja az adagot meg menzi alatt utána fenntartó s újra elölről .

14. 3a0842d373 (válaszként erre: 10. - Danica16)
2009. márc. 23. 20:52
Nem a Wörishofener Spasmi Tropfen volt? Kb 30 cseppet pici vízben kell bevenni. Én mindig elaludtam tőle, de mire felébredtem, semmi bajom nem volt.
2009. márc. 23. 08:27
meleg borogatás a pocakra,vagy végső esetben Nospa
12. Belle Morte (válaszként erre: 4. - Andrea anya)
2009. márc. 23. 08:17

Forró fürdő, meg nekem a futás jön be, a lovaglás nem mindig. Mondjuk van olyan ló, amelyiknek nagyon kényelmes az ügetése, meg a rövidvágtája, ki lehet nagyon jól ülni, még az is segít általában, de gyanítom nem igen lovagolsz. :) Az Algoflex-M-et kipróbáltam, hát akár a hátam mögé is dobálhatnám. :(


Alexa77: irigylem a csodaszép Kislányodat. Gyönyörű baba, nagyon édes, meg tudnám szeretgetni. :) És milyen mázlista, lovas család. :) Nekem is kell egy ló. :( :) De lesz is, csak aki türelmetlen. ;)

2009. márc. 23. 08:14
Meleg borogatás a pocakra, nekem sajnos semmiféle gyógyszer nem segít még az Apranax se:S.Ha nagyon görcsölök akkor én is meleg teát iszom, és meleg borogatást teszek a hasamra és mozgok.Ha nem brom akkor a párom ráül a derekamra és nyomja ez is segít egy ideig:).
2009. márc. 23. 08:03
Én nospát, vagy panadolt szoktam használni, de legjobban egy természetgyógyász boltban vett csepp vált be, de sajnos a nevét nem tudom, olyankor szedtem ezeket, mikor már megmozdulni se tudtam a fájdalomtól.
9. Myrthil (válaszként erre: 4. - Andrea anya)
2009. márc. 23. 07:59

Én gyümölcsteát iszom, mert imádom, és attól egy picit még jobb lesz a kedvem is.

A lényeg, hogy meleg legyen. :)

A doki azt mondta, hogy a meleg segít ellazítani az izmokat.

2009. márc. 23. 07:58
előtte én is szedtem görcsoldókat, de inkább a természetes szerek jöjjenek:-)
2009. márc. 23. 07:58
köszike mindenkinek!
2009. márc. 23. 07:57
nekem is a cickafark-fű tea segít
2009. márc. 23. 07:55

Cickafarokfű-tea, és Alexa tippje is nagyon klassz, pont hogy nem egy helyben kell várni a megkönnyebbülést, hanem mozogj. Én előszeretettel választom azokat a tornagyakorlatokat, amelyekben homorítani, domborítani kell.

De ha valami aktívabban választasz, amit szeretsz is - az segít elvonni a figyelmed a fájdalomról és a nonkomformitásról.


Ha nincs lehetőség egyikre se, nekem az algoflex forte segít (ha erősek a görcseim és fizikai rosszullét is társul hozzá, Apranax, de ezt csak receptre adják és iszonyat erős, tehát nem szívesen használom én se).

4. Andrea anya (válaszként erre: 2. - Myrthil)
2009. márc. 23. 07:52
a tea az akármilyen lehet,vagy nyugtató tea legyen?
2009. márc. 23. 07:51
Lovaglásvagy úszás. Ellazítja a medence környéki izmokat, így hatékony és természetes fájdalomcsillapító.
2009. márc. 23. 07:49

Forró fürdő, meleg tea.

Ha nem segít, vagy nem tudom csinálni, akkor nospa, vagy valamilyen fájdalom csillapító.

2009. márc. 23. 07:48
Sziasztok!ti mit szoktatok hasznáni ha görcsöl a hasatok?mensi elött vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook