Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit rejt a hűtőd, fagyasztód? fórum

Mit rejt a hűtőd, fagyasztód? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
34. Eve20
2008. jan. 31. 20:33

Kechup, mustár, tésztához való üveges szószok, felvágottak, sajt, joghurtok, túró rudi, konzervek, vaj, savanyúság.

A gyümölcsöt/zöldséget mi nem a hűtőben tartjuk, hanem a konyhaszekrény aljában.

2008. jan. 31. 19:46

Hűtő:margarin,tojás,majonéz,sokféle sajt,húsleves,marhapörkölt,gyümölcsök,tejföl,élesztő,zöldség,tej,kakaó

Fagyó:hal,babgulyás,marhapörkölt,z.borsó,gyümölcs,halrudacska,marha-sertéshús,és még a jóég tudja...

Tegnap dobtam ki 2 doboz jégkrémet,mert olyan kicsi a fagyó,semi se fér be rendesen..ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

2008. jan. 30. 17:12
tej,sajt,szalámi,mustár,tejföl,libazsir,ketcap,citromlé,csirkecomb,csirkemáj,sonka,stb
2008. jan. 30. 17:09
hurka,darálthus,gyümolcs,zöldség,szalámi
2008. jan. 16. 15:00
tej citrom narancs szalámi vaj multivitain
2008. jan. 11. 11:51

Hűtő: tej, dobozos és kocak margarin, tojás, tejföl, Martini, salátaöntet, savanyúság, lekvár, majonéz, kolbász, szalonna, virsli, disznósajt, lapkasajt, kockasajt.

Fagyasztó: sertés lapocka, darált hús, csirkemáj, csirkeszárny, pulykafasírt, pizza, spenót, csirkecomb, petrezselyem, mittudoménmégmi.

Kamra: lekvárok s. barack, őszibarack, ringló, birsalma, meggybefőtt, cseresznyebefőtt, savanyőság, savanyú szilva, sör, étolaj, cukor, liszt, krumpli, hagyma, konzervek, stb.

28. Donyta
2008. jan. 9. 12:36

Hűtő: tojás, vaj, libazsír, zöldség, szárazkolbi, füstőlt zsalonna, sós szalonna, húsleves, tészta, majonéz, kechup, mustár, r.torma, sav.káposzta, céklasaláta, befőtt, lekvárok, paradicsompüré, cicakaja, sajt, tubusos fűszerkrémek,

Rekesz: kúpok, gyógykrémek.


Fagyasztó: tyúk, csirkemáj, sertésmáj, sertéscomb, lapocka, galambok, csirkemell, félkész fasírt, sajtpogácsa, spenót, sóska, z.borsó, cukkini, sajt, pulykamell érme, grillek, zöldség, paprika,paradicsom, petrezselyem, kapor, szeletelt kenyér, kész székely káposzta, párolt alma, meggy, szilva, süti, párizsi, szalonna, ki tudja.


Kamra: lekvárok, körte-alma-bírs-meggy-cseresznye-barack befőttek, krumpli, hagyma, fűszerek, liszt, zsemlemorzsa, készételek, száraz fasirtporok, olaj, zsír, só, cukor, stb..

2008. jan. 1. 10:20

Tej,tejföl,sajt,mustár, kechup,majonéz,tepertő,májas hurka,virsli, lencs saláta,kocsonya,joghurt,margarin,dió,krumplisaláta, lekvár, élesztő,külön rekeszben:gyógyszer ami hűtést igényel és kúp.Ja és még pillanat ragasztó mert így nem szárad be.

Fagyasztóba:húsok(hal,halrudak,csirke, kacsa,sertés hús, máj) és némi zöldség és dió, mák

2007. dec. 26. 00:06

hűtő:tojás,tej,margarin, tejszín,joghurt,sajt, majonéz, ketchup,élesztő,trüffel,

házi bailey's,Metaxa,francia bor(karácsony miatt:)), felvágott,zöldségek, libazsír, gyümölcslé,kinder pingvin(karácsonyi süti)


fagyasztó:gyümölcsök(kertből),zöldségek, húsfélék,máj,dió,kenyér,sajt

A hűtő a napi felhasználást, a fagyasztó a tartalékot "tartalmazza"(kivétel:dió)

Lisztből és cukorból 4-5 kg a tartalék.Olaj:akciótól függően 2l-6l között.Minden nap főzök, tehát elég sok minden van otthon:)

Ja, sör nincs, majd nyáron:)

2007. dec. 24. 19:50

margarin,tej,alkoholmentes sör,befött,tejszin,zsir,ketchup,mustár,

hús,zöldségek,gyümölcsök,máj,stb

2007. dec. 24. 19:02

A hűtőben: SÖR!:)

A fagyóban: három feldarabolt HULLA!:)

2007. dec. 24. 18:31

Gyümölcs minden mennyiségben,kefír,rakott krumpli hozzávalók,májkrém(hidegen szeretem)Tejszínhab,Rama és természetesen tojás,kakaó,light Delma

A fagyóban:hal,zöldborsó,brokkoli,karfiol.sertéspörkölt gulyáslevesnek,babgulyás.parasztreggeli,és még ki tudja...

22. Donyta
2007. dec. 15. 07:18
Köszönöm a leírtakat, és azt, hogy megosztjátok velünk a tartalékok tartalmát!!!
2007. dec. 15. 06:34
legalátbb egy hónapra való kaját, mondjuk inkább a fagyasztó rész. ha háromszor ekkora lenne, akkor is teletömnénk szerintem... :)
2007. dec. 15. 06:30
Hűtőben:tej,tejföl,tojás,vaj,margarin,kolbász,sonka,szalonna,sajt,tömlős sajt,túró,pudingok,túrórudik ,élesztő,ételmaradék.Mélyhűtőben:sertéscomb,karaj,karaj panírozva,lapocka,csirkecomb,zúza,cs.máj,dióbél,zöldségfélék,hasábburgonya,tortabevonó csokoládé,és még ami nem jut eszembe.
19. LoLiNa
2007. dec. 15. 05:20
húst, kertben termett cuccokat. meg egyetlen egy pálcás fagyit :D
18. Donyta
2007. dec. 15. 00:04
No vajon mit?
2007. dec. 14. 14:03

A fagyasztóban húsokat,zöldségféléket,előre főzőtt kajákat tartok.Már amit lelehet fagyasztani.

A hűtőben felvágottakat,tejfölt,felbontott tejet(étel maradékot),amit még másnap meg lehet enni.

2007. dec. 14. 13:54
Ezt is-azt is.Mindenfélét.
15. Donyta
2007. dec. 14. 10:44
???
14. Donyta
2007. dec. 14. 09:41
Értem, nálunk muszáj a beteg férjem miatt...
13. gpetra (válaszként erre: 11. - Donyta)
2007. dec. 14. 09:12
Nálam nincs mindig gyógyszer a hűtőben, csak amikor szükség van rá.
12. Donyta (válaszként erre: 7. - Caravell)
2007. dec. 14. 09:06

Gondolom, de én voltam a bamba, hogy nem tettem hozzá a kamra rejtekeit is! Végül is a tartalékokra voltam igazán kíváncsi, de a hűtő-fagyasztó jött hirtelen csak be..

Köszönöm..

11. Donyta
2007. dec. 14. 09:05

Aranyosak vagytok, hogy megosztjátok a rejtelmeket, és egyre jobban látom bővülni a tartott dolgokat ezekben. Igaz nekem is van egy rekeszben kúpok, gyógyszerek, krémek, de ezt el is felejtettem..

Köszi....

Dony

10. gpetra
2007. dec. 14. 08:52

Na lássuk...

Margarin, tömlős sajt, joghurt, csirkesonka, füstölt sonka, ami majdnem szalonna, kolbász, főtt csirke, saláta, cékla, kovászos uborka, savanyú káposzta, répa, tej, aloe vera gél, ásványvíz, leveskocka, film fényképezőgépbe, görcsoldó kúp.


Fagyasztóban különféle húsok kaiadagolva, fagyasztott zöldség, pacal, csont, panírozott máj, rák, hal.


Meg még biztosan van más is, de hirtelen ennyi jutott eszembe.

2007. dec. 14. 08:51

Nekem nagy hűtőm van fagyasztóvasl, és mellette van egy háromfiókos csak fagyasztóm is.


Én is veszem a húsokat folyamatosan, és feldolgozom őket. Jelenleg van két egész tyúk benne, Csirkecombok, csirkemáj, sok sertéscomb felkockázva, és szeletelve, cs.mellek külön csomagolva, galambok feldolgozva, lapocka egészben, és kockázva, darálthús, félkész fasirt, félkész csibemellfalatok, borsó, spenót, sóska, petrus, zöldségek aprítva, kapor, sajt, felvágott, kenyér szeletelve, grillek, paradicsom, paprika, készétel amiből sokat készítek, nudli, gombóc, szeletelt ponty, heck, és tengeri halfilé.


Csak hűtő: felvágott halkonzervek, zöldségek, savanyúkáposzta 2kg, vajak, és sütő vajak 4kg, zsír, májkrém, tojások, cicakaják, tej, tejfől háziak, majonéz, kechup, mustár, torma, paradicsompüré, fokhagymakrém, citromlé, édesítet-mézes italok,(saját készítésű) sonka,savanyúság.


Kamra: 10kg liszt, zsák krumpli, gyümölcs befőttek, lekvárok, kávé, cukor, méz, tejpor, morzsa, élesztő, sütőpor, vanilcukor, aromák, por fasirtok, rizs, tészták, savanyúságok.

8. e71af41436 (válaszként erre: 1. - Donyta)
2007. dec. 14. 08:41
a faygasztó egy fél disznónak fog holnaptól lakhatást biztosítani,felül van margarin,sajt,tej,ketchup,mustár majonéz,tökmagolaj,tofu,élesztő,dobozban egy-két felvágott,a felbontott savanyúságok(külön döbözban)tojások,tejföl,kefír,joghurtok.hirtlene ennyi.:)
7. caravell (válaszként erre: 6. - Donyta)
2007. dec. 14. 08:40

Nincs mit :)

A konzervjeimet én nem a fagyasztóban tartom! :)

6. Donyta (válaszként erre: 5. - Caravell)
2007. dec. 14. 08:31
Köszönöm, pont ilyen tartalékokra gondoltam elsősorban, de persze a konzervek és eltett dolgok is bele tartozhatnak.. Nagyon jól leírtad őket, köszi.
2007. dec. 14. 08:29

Húst nagytételben veszek és feldolgozom: szelet, kocka stb., úgy fagyasztom le. Van hasábkrumpli is sürgős esetre és gyorsfasírt, van hamburger, fagyasztott zöldségkeverékek salátáknak, fagy. petreszyelyemzöld, szeretem a parasztreggelit is ( szelet húsra vagy halra tenni, rá tejfölös-tojásos-fűszeres öntet+ sajt vagy bacon szalonna és megpárolni-sütnivagy csak rántottába keverni).

Van élesztő, kocka margarin sütéshez, sajtot is egészet veszek és feldarabolom. Csirkecomb, máj, egyéb husok, amit éppen olcsón látok és bespejzolok, meg halrudak.

Kész kaját ritkán fagyasztok, nekünk valahogy nem jön be az íz, az állag.


Ezzel nagyjából tele is van, csak egy kis háromfiókos fagyim van.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook