Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit olvasol/olvastál mostanában? - Könyvajánlatok fórum

Mit olvasol/olvastál mostanában? - Könyvajánlatok (beszélgetős fórum)


67. szika (válaszként erre: 64. - Mothertiger)
2006. jún. 1. 21:37
Én úgy bőgtem azona filmen, mint a záporeső. :(( Nagyon borzastóan igazságtalan.
66. 93a74b44ea (válaszként erre: 65. - Hoxa)
2006. jún. 1. 17:29
Az ikres film a Halálos árnyék.Én csak olvastam, a könyv címe legalábbis ez.Az egyik kedvencem.De a Christine és a Cujo is.
65. Hoxa
2006. jún. 1. 13:45

Az Áomcsapdát csak filmen láttam, de nem jött annyira be.

A Halálsoron tényleg szuper filmen!

Én még láttam filmen azt is, amikor a pasi ikertesvérnek néhány maradványa az agyában van, vagy ilyesmi. Nem tudom a címét.

Ja és a Tortúra is jó filmen, könyvben is! Amikor a nőci kedvenc íróját baleset éri és otthon tartja fogságban.

64. mothertiger (válaszként erre: 63. - Rika)
2006. máj. 31. 22:42
Nem mondod, hogy az a film nem tetszett?! Én kiakadtam, nagyon bejött! Pl. az Álomcsapda ezerszer jobb filmben, mint könyvben. És a Halálsoron is király filmben, az a bazi nagy néger pasi eszméletlen bamba benne, de irtó jó! Csak ajánlani tudom. Hősiesen bevallom, hogy megsirattam a végét... :)
63. rika
2006. máj. 31. 08:39
Én a kedvencek temetőjével jártam úgy, hogy elolvastam délután és este leadták a tv-be. Nagyon nagyont csalódtam benne. Arról jöttem rá, hogy ez a könyv filmverziója, hogy a nevek megegyeztek. Azóta nem szeretem megnézni azt amit elolvastam.
62. mothertiger (válaszként erre: 61. - Eve20)
2006. máj. 30. 21:35
Nem tetszett a film...Ez előzménye a Rózsák vére c. filmnek. Na, az már klassz!
61. Eve20
2006. máj. 30. 21:31

Nekem az abszolút favorit az Árvácska. Szerintem nagyon szép, igaz, elég szomorú.

A második helyen áll a Hannibal Lecter-sorozat, azon belül a kedvencem a Hannibal:)) Mármint a könyv:) Elen Rimbauer naplóját én is nagyon szeretem, mondjuk még csak filmen láttam, könyvben nem tudom milyen lehet.

2006. máj. 30. 20:53

Most éppen próbálom megszerezni [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}] összes filmjét, délután az Elen Rimbauer naplóját néztem, meg belekezdtem a régi Ragyogás-ba, amiben még Jack Nicholson a főszereplő. Hát eddig úgy néz ki, hogy könyvben jobb... Mindet olvastam az eddigi felsorolásból, csak a Setét Torony c. sorozatát nem, meg a Minden haláli c. könyvet. Juj, a Csontkollekció nagyon klassz!!! Rövidebb novellák vannak benne, irtó jó! A két Rose-ot már legalább kéttucatszor kiolvastam, minden lapja élvezet számomra. Kicsit azonosultam a főhősnővel, mert kicsit hasonlított a múltunk.

A Rémkoppantók is tetszett, filmben is láttam. Tetszett benne az alkoholista pasi tobzódása! De az igazi kedvencet ne kérdezzétek, mert fanatikus King-rajongó vagyok, így nem nagyon tudok választani. Mindet szeretem!:)

2006. máj. 30. 15:17

Én szinte mindig és mindenhol. :)


Most George Sand-tól a Kis Fadette-t olvasom. Ikres anyukáknak ajánlom! De másoknak is, mert nagyon érdekes és olvasmányos.


Nagy kedvencem még Agatha Christie is. Szinte az összes könyvét olvastam már.

58. rika
2006. máj. 30. 15:13
Mit szeretsz még olvasni? Én sajna elég időt tudok az olvasásra fordítani. Most meg nem is nagyon akartak hagyni egy jó ideje olvasni, mert megműtötték a szememet. Szóval nagyon ki vagyok éhezve a jó könyvekre...:) Ti mikor olvastok?
57. Aranyalma (válaszként erre: 56. - Rika)
2006. máj. 30. 15:08

Nekem az egyik kedvenc könyvem Jókai Mórtól az Aranyember. Mikor először olvastam alig bírtam magam átrágni az első 50 oldalon. Azóta kb elolvastam vagy 10-szer, de az első 50 valahány oldalt, mindig kihagyom. :)

Állítólag azért írta ennyire hosszúra, mert oldalszámra fizettek neki. :)

56. rika (válaszként erre: 53. - Aranyalma)
2006. máj. 30. 15:05
Most már kezd izgalmas lenni. Ezt nagyon nem szeretem egy könyvben sem amikor az első 50-60 oldal unalmas. De a hideg meg az undor ráz a pasitól.
55. Aranyalma (válaszként erre: 50. - Hoxa)
2006. máj. 30. 15:03

Én a Rémkoppantók után kb 1 évig nem is olvastam King könyvet. :( Mintha nem is Ő írta volna.


A Végítéletet viszont le se bírtam tenni. Engem nagyon elgondolkoztatott, hogy én mit tennék hasonló helyzetben. Teljesen bele tudtam magam képzelni.

54. Aranyalma (válaszként erre: 52. - Rika)
2006. máj. 30. 14:58
A Carrie is nagyon jó, azt hiszem az az első könyve, ami +jelent.
53. Aranyalma (válaszként erre: 51. - Rika)
2006. máj. 30. 14:58
A 2 Rose nekem nagyon tetszett. Csak az elején kell gyorsan túljutni és utána már sokkal érthetőbb. :)
52. rika
2006. máj. 30. 14:51
Az én kedvenc King könyvem a Carrie. Nagyon jó könyv. Olvastátok?
51. rika (válaszként erre: 43. - Mothertiger)
2006. máj. 30. 14:50

Mothertiger!

Én most kezdtem el a: Két Rose című könyvét. Szerinted milyen? Nekem kicsit nehezen indulónak tűnik, bár most már vannak benne események.

50. Hoxa
2006. máj. 30. 13:52

Régebben én is szerettem, megvan egy csomó könyve. Nekem a kicsit fantasys könyve, a Sárkány szeme a kedvencem, meg a Bilincsben.

A legrosszabb a Rémkoppantók szerintem, ott ingott meg benne a hitem.

Mothertiger: neked az is tetszett? Én valahogy nem értettem, meg hosszú is vot és vontatott.

49. zazuka (válaszként erre: 46. - Aranyalma)
2006. máj. 30. 13:27
Nekem pedig a "Nem jön szememre álom". Azt hiszem ez a pontos szórend. Nagyon tetszett, jobban, mint a Halálos árnyék, de azért az se volt piskóta.
48. zse pi (válaszként erre: 43. - Mothertiger)
2006. máj. 30. 12:51
Nekem a Cujo a kedvencem tőle, és ki is alakult miatta egy rögeszmém. : Mindig kell, hogy legyen a kocsiban víz, különben nem indulok el! Nem akarok úgy szomjazni, mint a kissrác, meg az anyja, amikor sakkban tartotta őket a kutya...
47. mothertiger (válaszként erre: 46. - Aranyalma)
2006. máj. 30. 11:40
A talizmán. Meg a Halálos árnyék. De nehéz választani, mert amikor olvasom, szinte mindegyiknél éreztem valamilyen fokú beleélést, mintha valamelyik szereplő én magam lennék...Különös, egyszersmind felemelő érzés. Imádom!
46. Aranyalma (válaszként erre: 43. - Mothertiger)
2006. máj. 30. 11:10
Melyik a kedvenc könyved tőle?
45. Aranyalma (válaszként erre: 43. - Mothertiger)
2006. máj. 30. 11:10

Egyetértek!!! :) Bár valószinű, hogy a könyvei miatt lettem ennyire félős. :D


A másik nagy kedvencem Leslie L. Lawrence. Az összes könyve dedikálva van már. :)

44. zse pi (válaszként erre: 19. - Mociscsaj)
2006. máj. 30. 11:06

Ugye, hogy milyen tuti a könyv a Parfüm. Én alig tudtam letenni...

Annakidején én is olvastam a gésás könyveket, köztük a Tízezer könnycsepp-et, ami szintén olyan jó, mint Az egy gésa emlékiratai.

2006. máj. 30. 10:45
[{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Stephen King[{[{[/A]}]}] összes könyve! Annyira imádom, hogy még a bevásárlólistáját is elolvasnám, ha ő írná...
42. Aranyalma (válaszként erre: 41. - ŐkinE)
2006. máj. 26. 22:39
Nyami, jól hangzik. :)
41. őkinE
2006. máj. 26. 22:20
mivel hogy vizsga időszakban vagyok, ezért makro-,mikroökonómia, számvitel, pénzügy, lineáris algebra, statisztika,... meg ami még belefér:((
40. Gigi...26 (válaszként erre: 37. - Dorsi)
2006. máj. 26. 20:35
De szimpatikus címe van a könyvednek:)
39. szika
2006. máj. 25. 23:57

Fable: Vis major sorozat :)

már vagy huszadszor..képtelenség megunni

a gazdasági társaságokról szóló, a tisztességtelen piaci verseny tilalmáról szóló, és a végelszámolásről szóló törvényeket...ez utóbbiakat már a látványuknál meg lehet unni :)))

38. bea533
2006. máj. 25. 16:38
RICHARD LUCAS. czodatevő gyógynövények

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook