Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit nem szabad enni szoptatás alatt? fórum

Mit nem szabad enni szoptatás alatt? (tudásbázis kérdés)


10. ALLICS
2007. dec. 10. 14:19
Puffasztó ételeket.K betűsöket pl karalábé,karfiol,kelbimbó... epret sem ajánlott
9. melin76 (válaszként erre: 8. - Melin76)
2007. dec. 10. 10:55
Úgy értem nálunk is. :)
8. melin76 (válaszként erre: 3. - Kedveske)
2007. dec. 10. 10:55
Nálunk csak a tejtől volt probléma.
7. Ezti
2007. dec. 10. 10:14
Én egyszer befaltam chilis-babból gondatlanul és semmi baja nem voolt tőle, pedig régebben pocakfájós baba volt. De csatlakozom az előttem szólókhoz, baba válogatja, mindent ki kell próbálni csak óvatosan:)
2007. dec. 10. 09:23
Hááát... szerintem baba válogatja! A lányomnál mindent ettem (bár a puffasztóakat kerültem az első 3 hónapban). Ez 8 éve volt. Most a kisfiam 14hónapos és vele minden más volt! Ő nem bírta a tejet sem, már 2 hónaposan kiütötte az anyatejből minden(!) allergén!!! Persze hasfájós is volt... 6 hónapig csak cicizett, de nekem tiltólistás volt a tej, tejtermék, tojás, csoki (s minden ami kakaós!) és az olajos magvak (különösen a mogyoró). 7 hónapos volt mire elfogadta a gyümölcsöt és 8 is mire a zöldségféléket! Ma már szinte mindent eszik, de a cici még kell neki...
2007. dec. 10. 09:00
én is ugy gondolom,hogy puffasztó ételt semmi képpen,mert nem tudtok pihenni a picinek fáj majd a hasa.Ha még nagyon pici akkor még jobban oda kell figyelni és gyógyszertári szpotatós teát lehet inni.Igaz én nem ittam a gyrekeimmel,mert nem igazán szeretem.26 és 21 évesek,de nem voltak hasfájósak sőt még betegek sem szinte és picit mindenből ettem ha megkivántam.
2007. okt. 10. 16:36

pufasztó ételeket.az első vízet lekel önteni,

K- kelkáposzta,karalábé,karfiol

B-borsó,bab,és szárazhövejesek

retek, paradicsóm.

gyömölcsök-narancs, sárgabarack,szöllö,szilva,

de az az igazság ,hogy kisérletezni kell kismeny-

nyiséget fogyasztani és figyelni ,hogy mitörténik a szopi után ,hogy reogál a pici.

2007. okt. 10. 16:34

A tejet és tejterméket sem ajánlják, nekem sem jött be.

A védőnőm viszont azt mondta: "ehetek bármit a baba majd kiválasztja mit nem szeret". Szóval egyén és baba függő, hogy mitől fáj a pocija. Azért én a jobb félni, mint megijedni alapon nem ettem K-betüs kajákat amíg pici volt.

Most már nyolc hónapos még mindig szopik, és kb öt hónapos kora óta mindent eszem. Sajnos:(

2007. okt. 10. 16:04

Ami nagyon szeles.....Főleg a k betűs zöldségeket, mint pl káposzta, karalábé.

Szeles még a banán, a csereszne, a bab sőt a tojás is.

Lehet enni belőlük, de csak módjával.

Csípős dolgokat viszont egyáltalán nem ajánlott enni szopi alatt.

2007. okt. 10. 13:07
Mit nem szabad enni szoptatás alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook