Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatás alatt lehet csírákat enni? fórum

Szoptatás alatt lehet csírákat enni? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 19. 18:24

Nagyon köszönöm a hozzászólásokat!Reméltem, hogy megerősítést kapok:) Egyébként pontosan ugyanilyen még a színe is az én csíráztatómnak, mint loch nessé:)


Mostmár csak annyi van hátra, hogy ne felejtsem el cserélni rajta a vizet!


Viagocska: más anyagból tényleg vannak horibilis árúak, de a műanyag nem az. Tesómék is nehezen találták meg, de lett végül hálisten.

8. ccd8b44456 (válaszként erre: 6. - Loch ness)
2010. ápr. 19. 18:18
apos mondta h jo par ezer azert csinalt :) lehet rossz helyen nezte :)
2010. ápr. 19. 18:08
Nem csak hogy eheted, hanem feltétlenül edd! Tele van friss vitaminnal, amitől a tejed csak jobb lesz.
2010. ápr. 19. 15:54

Tettem fel egy képet az adatlapomra a csíráztatóedényről.

Amúgy én 800 Ft-ért vettem egy bioboltban, szóval azért az ezrektől messze van. Amit te láttál, az biztosan aranyból volt :)

2010. ápr. 19. 15:52
eheted hat! durva mert jo parezer egy edeny aposom befottesuvegbol csinalt es ferjemnek keszitem benne a kulonbozo csirakat :)
2010. ápr. 19. 15:50
Az egészséges táplálék szerintem mind méregtelenít, tehát amiket enned kell, azok is. A csíra tele van egészséges tápanyagokkal, vitaminokkal, stb. Szerintem egyed nyugodtan.
2010. ápr. 19. 15:49
Milyen az a csíráztató edény?? Hogy néz ki?
2010. ápr. 19. 15:49
Szerintem a csírák nem kifejezetten méregtelenítők hanem támogatják a szervezetet. Szerintem mindenképp egyél, h aszereted. Jót fog tenni. Sőt, ha szoptatsz, talán még a picidnek is hasznára lehet! :D
2010. ápr. 19. 15:46

Sziasztok!


Terhességem alatt kaptam csíráztató edényt (mert könyörögtem érte:)) és csinálgattam egy darabig, de aztán valahogy leálltam. Most szoptatom a pici lányom, és nem tudom, hogy a csíra fogyasztása által nem kerül e mérganyag a tejcsibe ugyanúgy, mintha méregtelenítenék? Van valakinek erről ismerete? HELP!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook