Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet tenni, ha a párom olyan, mint az apám (akit gyűlölök)? fórum

Mit lehet tenni, ha a párom olyan, mint az apám (akit gyűlölök)? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. febr. 3. 13:42

kérdés szereted-e?

elmondtad-e már neki mi az amit nehezen viselsz el? Változtatna-e rajta, s ebben hiszel -e?

Ha nem szereted eléggé, s ő nem is hajlandó változni, akkor nem fog sokáig menni úgy sem úgy gondolom

2016. febr. 3. 13:41
Hány éves vagy?
2016. febr. 3. 13:40

Akkor lapát.

Tudat alatt olyan férfit választasz, mint az ôsöd.

Hacsak tudatosan szembe nem fordulsz vele.

2016. febr. 3. 13:39
Zárd le a kapcsolatot, így nincs értelme folytatni.
2016. febr. 3. 13:37
A napokban olvasok egy könyvet a gyermek- szülő kapcsolatról, hogy megértsem miért vagyok olyan amilyen és hogy mik azok a károk amiket egyértelműen a szüleim okoztak bennem. Ugyanakkor elég sok hasonlóságot vélek felfedezni a párom és egykoron apám viselkedése között. Nem élek már együtt a szüleimmel, viszont a párommal akkor jöttünk össze - és választottam őt - amikor még náluk laktam. Mit lehet ezzel kezdeni? Úgy érzem egyre kevésbé tudom szeretni az utóbbi időben mert sok dolog zavar, most meg még rá is jöttem hogy miért zavarnak bizonyos dolgok ennyire: hogy szinte ugyanazok a dolog fájnak amik az apámmal való kapcsolatban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook