Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit lehet az első házassági évfordulóra adni? fórum

Mit lehet az első házassági évfordulóra adni? (beszélgetős fórum)


9. s700
2009. aug. 12. 08:24

Megvolt a harmadik évfordulónk.

Első ötletem az volt, hogy egy jól sikerült közös fotónkból üvegkockát gravíroztatok. Aztán megláttam az árakat és elment tőle a kedvem. De ha valakinek nem gond az anyagi része, annak ajánlom, biztosan jó ötlet!

Amit én csináltam az is a fotókkal kapcsolatos és nagy sikere volt!

Előhívattam pár páros fotót az utóbbi évekből, vettem végülis 2 40x50-es kapcsos fotókeretet és az egyikre az esküvői képeinkből, a másikra pedig az 5 év terméséből válogattam képeket és össze-vissza ráragasztottam, egy-egy montázs kép lett belőlük. Nagyon tetszett a férjemnek, először nem is hitte el, hogy én csináltam, azt hitte egy barátot kértem meg és ez egy nagy poszter. Csak mikor közelebbről megnézte, akkor derült ki, hogy ezek valódi fotók.

Sok boldogságot mindenkinek!

8. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2009. júl. 31. 15:37
Ha az én feleségem ilyet csinálna, az röhögésbe fulladna :) Ami ugye nem baj. Ha a pezsgőt nem szeretitek, akkor vegyél egy üveg bort, amit szeret a párod, tegyélbe valami kellemes zenét, meg ilyesmi! Beszélgessetek az elmút évről! Nekünk ez fontosabb volt az első évfordulón, persze kaptam valami csecsebecsét de már arra nem is emléxem!
2009. júl. 31. 10:50
Valamilyen fényképes ajándék is szép lenne. Elég olcsón lehet csináltatni saját fényképpel ellátott hűtőmágnest, kicsit drágábban már ott vannak a párnahuzatok, kötények, órák, ami szintén saját képes.
6. Gligi (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2009. júl. 31. 06:06

Ez kíváló ötlet :-)))))

De asszem az öt hónapos baba mellett nehezen megvalósítható :-)))))

Nálunk én virágot kaptam a Férjemnek pedig hegyi kristályt választottam :-)

2009. júl. 31. 00:27

Én is gratulálok! A picihez is, meg az évfordulóhoz is! :)

Add magadat ajándékba! Vegyél 3 masnit, meg némi azonos színű ajándék-kötöző szalagot és csinálj belőle "fehérneműt". Szerintem garantált lesz a siker... :) Az én párom szülinapjára fogja ezt kapni. ;)

És akkor emellé már elég egy kis apróság, mint egy szép toll, vagy valami, amit a munkahelyén is használhat.

4. ramoona (válaszként erre: 3. - Petra 24)
2009. júl. 30. 23:04

Köszönjük szépen!


Igen, tudom, hogy nem az ajándékozásról szól, éppen ezért kérdeztem "házi praktikát" :-) Tehát pezsgő... csak egy baj va: egyikünk sem rajong a pezsgőért :-))

2009. júl. 30. 22:48
A gyönyörű kisbabátokhoz pedig gratulálok! Nagyon szép baba!
2009. júl. 30. 22:45

MI az első házassági évfordulónkat egy-egy pohár pezsgővel ünnepeltük és ez bőven elég volt. Hiszen ez az ünnep nem az ajándékozásról szól, minden nap ajándék vagyunk mi egymás életében. Ez csak egy megemlékezés arról, hogy összekötöttük az életünket. Mi is pont akkor vettük meg a házunkat is.


Gratulálok az első házassági évfordulótokhoz! Egyébként meg úgy ünneplitek ahogy szeretnétek! Szerintem bárhogy is döntesz nagyon jó lesz, mert szeretitek egymást.


Minden jót!

2009. júl. 30. 22:22
Egy hónap múlva esz aez első házassági évfordulónk, és szeretném meglepni a páromat. De nem tudom, hogy mivel. Ismertek valami "házi praktikát"? Most veszünk lakást, így nem tudok sok pénzt költeni erre. Meg lehet egyáltalán oldani ezt a mai világban? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook