Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit jelent számodra ez a történet? ... Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy neked mit jelent a szeretet? :) fórum

Mit jelent számodra ez a történet? ... Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy neked mit jelent a szeretet? :) (beszélgetős fórum)

1 2 3
2011. febr. 15. 13:46
Nekem kicsit sántít a történet. Ha fiú annyira szerette a lányt, akkor eleve bukósisak nélkül nem utaztatta volna...
2011. febr. 15. 13:42

MIT JELENT SZÁMODRA EZ A TÖRTÉNET ? ... LEGINKÁBB ARRA VAGYOK KÍVÁNCSI, HOGY NEKED MIT JELENT A SZERETET ? ... :)


Íme a történet:


Egy motoron utazott egy fiú és egy lány :

Lány: Lassíts. Félek.

Fiú: Nem. Ez vicces.

Lány: Nem, nem az. Kérlek, ez túl ijesztő.

Fiú: Akkor mondd, hogy szeretsz.

Lány: Rendben, Szeretlek. Lassíts!

Fiú: Most ölelj meg. ... A lány megöleli.

Fiú: Letudnád venni rólam a bukósisakot és feltenni magadra? Zavar.

Az újságban másnap: Egy motor nekicsapódott egy épületnek egy fék hiba miatt. Két ember volt a motoron, de csak egy élte túl. (Az igazság az, hogy félúton tönkrement a fék, a fiú rájött, de nem akarta megmondani a lánynak. Azért kérte a lányt, hogy mondja, hogy szereti és ölelje át az utolsó pillanatban, hogy érezze a lány szeretetét mielőtt meghal, és azért adta át a bukósisakot, hogy a lány túlélje a balesetet.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook