Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok? Lenézendő, fura, beteges, ha valaki a 30-as évei elején nem szívesen mozdul ki késő esti programokra? fórum

Mit gondoltok? Lenézendő, fura, beteges, ha valaki a 30-as évei elején nem szívesen mozdul ki késő esti programokra? (beszélgetős fórum)


1 2
41. tien (válaszként erre: 40. - Epresturmix)
nov. 4. 21:03

Ugye?

Most meg konszolidált felnőtt nők.😁(kivéve mikor nem ,akkor lecsap a Tien hurrikán és visz mindent)

40. Epresturmix (válaszként erre: 39. - Tien)
nov. 4. 18:51

De tényleg. Néha nekem is eszembe jutnak dolgok. Úristen hogy volt ehhez merszem? Hogy nem fèltem? Jajj🫣

Felét se merném most megtenni. És valóban: hogyan maradtunk èletben??? Durva. 🫢

39. tien (válaszként erre: 37. - Epresturmix)
nov. 4. 18:29

Akkor tudod miről van szó😉


Van mikor szinte beleborzongok :hogy maradtam életben a húszas éveimben?

Mint a macska a hét életével ,mindig talpra estem.

38. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 4. 15:26
Nem vagy ezért fura!
37. Epresturmix (válaszként erre: 25. - Tien)
nov. 4. 15:23
Egy jó könyv összejöhetne az én vakmerőségeimből is. Szerintem kb senkinek nem is meséltem el. Nem akarok senkit elriasztani magamtól. 😃
36. levarosbukta (válaszként erre: 21. - Epresturmix)
nov. 4. 13:34
Lehet, de nem biztos. Az én lányom ha buliba ment sokszor én vittem hoztam. Egyáltalán nem érezte cikinek. 18 éves koráig nem volt apelláta. Aztán meg úgy rászokott hogy ha nem az ügyeletes pasi kísérte haza csörgött hogy menjek érte. Én meg akár hajnal kettőkor is enyhe szentségelések közepette de mindig mentem.
35. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 16:59
Egyszerű ez, te keress olyan társaságot, akivel begubózhatsz, ők pedig hozzájuk hasonló party arcokat. Néha-néha pedig találjatok olyan programokat, ami mindenkinek oké.
34. Betsy78 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 11:41
Nincs veled semmi baj. A barátnőiddel annál inkább, milyen jogon gúnyolódnak? Kutya kötelességük elfogadni a döntésedet, te sem kényszeríted őket olyanra amit nam akarnak.
33. Kacsahercegno (válaszként erre: 23. - Charlize)
nov. 3. 10:45
Apám sokszor értünk jött amikor tiniként bulizni jártunk, úgy 16-17 éves korunkig. Ami ilyen 2006-7 volt. A jó kis Zöldpardonozások, Gödör klub... 🥰 Előre meg volt beszélve, hogy mikor/hol vár kocsival, és hazadobta a barátaimat is (az sokat segített hogy az egész baráti társaság kb. ugyanabban az utcában lakott :D). Szerintem ha a gyerekek intelligensek akkor ennek a taxizásnak inkább örülnek, minthogy ciki legyen, feltéve hogy nem mész be utánuk a diszkóba üvöltözve, vagy állsz közvetlen a bejárat elé az autóval 😂
nov. 3. 09:54
nem
nov. 3. 09:35
Én pont emiatt költöztem be a városközpontba, minden itt van az arcomban ha ki akarok mozdulni. Az h nem szeretsz későn elmenninbarhova is, meg amúgy szeretsz otthon bezárkózva lenni sztem nem gond, a legjobb dolog egyedül itthon lenni, én is imádom, emiatt se aggódj 😉🥰
30. 3066f49f9a (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 09:17
Semmi közük hozzá. Ha neked így jó... De nem értem, hogyan lettetek barátnők, nagyon különbözőek vagytok.
29. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 07:44

Egyáltalán nem vagy fura!

A közbiztonság ma már a bányászbéka feneke alatt. Kb. 20 évvel ezelőtt még a város széléről a sötét utcákon símán hazajöttem, minden félelem nélkül. Ma a város központjában nem megyek utcára sötétedés után. Ha nem feltétlenül szükséges.

Ha ez miatt kinéznek maguk közül, ne sajnáld. Az ő életük, úgy élik ahogyan akarják. És te is!

28. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 07:27

Nem mondom, hogy lenézendő, de szerintem nem jó úton haladsz.

"...Ha vasárnap itthon lehetek bezárkózva..."

Ez azért nem túl pozitív.

27. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 3. 07:23

Szia.


Nyugi!

Nincs semmi gond!

Én sem mászkálok éjszaka!

Tudatosan!

Nem gondolkodtam(gondolkodom) ezen, hogy ez normális vagy sem...

Így döntöttem!

Esetleg, ha valaki megkérdezni, elmondom...aztán,hogy ő hogy vélekedik erről, az már az ő dolga!

Ennyi!


Szép napot!

nov. 3. 00:57

Csak változol, ennyi! És változik a világ is, mert egyre elmebetegebb alakok járkálnak mindenfele. Ha így döntöttél, MARADJ OTTHON! Lehet hogy a habitusod is (már) ezt diktálja.


* Engem például idegesít, ha valaki nem tud megülni a seggén! Örökös nyugtalanság lehet benne!


[link]

25. tien (válaszként erre: 18. - Epresturmix)
nov. 2. 23:14

Én már nem merek kockáztatni.


(Fiatalon vakmerő voltam nagyon, de lassacskán benőtt a fejem lágya )

24. Charlize (válaszként erre: 22. - Epresturmix)
nov. 2. 22:52
🤣
23. Charlize (válaszként erre: 21. - Epresturmix)
nov. 2. 22:51

Kocsival kint várom majd, amikor szól, hogy menjek érte.


Én vagyonokat költöttem taxira, aztán inkább gyalog mentem haza azt hazudva, hogy taxiztam és rengeteg 💩 történhetett volna.

Bándi Katát pl. az én régi hazavezető útvonalamon érte a végzet, úgy 20 évvel később. Borzongató belegondolni. 🫣

22. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Charlize)
nov. 2. 22:42

Olyan 16 évesek lehettünk (én legalábbis) amikor az egyik barátnőnk anyja (egy igazi bigott némber volt) megjelent éjszaka a diszkó közepén üvöltözve, hogy hol a lánya? 😃🫢

Rém ciki volt. Igaz Dórika csak 14 múlt, de hát elvittük magunkkal. Jönni akart. 😃

21. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Charlize)
nov. 2. 22:38
És ha majd cikinek tartja, hogy az anyja megy érte buliba? 😃
20. Charlize (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 2. 22:35

Pont így alakult az élet velem is. Nincs ezzel baj. Megyeszékhelyen élek, Bp-en be is tojnék éjszaka.

Ha a gyerek annyi idős lesz, hogy majd bulizgat, biztos, hogy elmegyek érte éjjel, ha bele döglök is.

Már nem az a világ van, mint a fénykoromban. ☹️

19. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 2. 22:32
Nem. Fogadjanak így el. Nem csodálom, hogy nem szívesen mozdulsz ki olyan későn. Egyre több barom van esténként az utcán. Jelenleg én is utazom éppen haza. Muszáj.
18. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Tien)
nov. 2. 22:27
Én! 😀
17. Panna.33 (válaszként erre: 9. - Tien)
nov. 2. 22:21
A múltkor 23-ig dolgoztam és épp le voltam sérülve. Nem élveztem a hazautazást HÉV-vel.
nov. 2. 22:18

Nem vagy sem beteges,sem lenézendő, fura. Ilyen vagy és kész.

Ez akkor jelent problémát, ha olyan , vagy olyan lesz a párod, aki nem ilyen beállítottságú.

nov. 2. 21:31
Pont ugyanígy vagyok én is. Hálistennek a barátnőim nem is akarnak késő este semmit szervezni, vagy csak nagyon ritkán, de vannak barátaim akiknek időnként el kell magyaráznom, hogy ha valahová este 8 után kellene egyáltalán elindulnom, akkor oda nem fogok menni és pont. :D Persze néha 1-1 koncert belefér, de beszélgetni, inni, filmet nézni, társasjátékozni stbstb. lehet úgy is, hogy este 9-10-ig befejezzük....
14. vigyefene (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 2. 21:23

Egy másik 10-15 év, és ők is le fognak lassulni.

Lehet h férjet vadásznak?

13. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 2. 21:20
Dehogy vagy fura.
nov. 2. 21:16
Ők simán. Éjszakai busz, vonat. Minden hétvégén mennek bulizni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook