Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok? Lenézendő, fura, beteges, ha valaki a 30-as évei elején nem szívesen mozdul ki késő esti programokra? fórum

Mit gondoltok? Lenézendő, fura, beteges, ha valaki a 30-as évei elején nem szívesen mozdul ki késő esti programokra? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 2. 21:15
Nem kell beállnod a sorba, ők úgy szeretnek élni, te így! Jól van ez így! Élvezd csak bűntudat nélkül a kellemes nyugodt estéidet. :)
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 3066f49f9a)
2023. nov. 2. 21:14
Fura, mert régen én sem voltam ennyire ilyen. Jártam bulizni a gimiben (igaz vagy taxiztam, vagy megvártuk az első 4:00-ás buszjáratot) de még a 20-as éveimben is 5 évig úgy dolgoztam, hogy 21:30-kor hagytam el a munkahelyet. És nem féltem. Ma már elszoktam ettől.
9. tien
2023. nov. 2. 21:14

Határozottan nem.

Tudod ki utazgatna egyedül nőként éjjel.

2023. nov. 2. 21:11
Igazán az volt a bajom, ahogy fintorogtak meg megszóltak, hogy hogy lehet igy élni? Hogy járok koncertre, meg bográcsozni, meg bulizni? Sehogy. Nincs is rá igényem, és inkább nézem a Netflixet. Engem az tölt fel ha begubózhatok és nem kell kimozdulni. Ha vasárnap itthon lehetek bezárkózva. De ők meg mindig folyton mennek valahova.
7. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 2. 21:07
Nem vagy. Én sem mennék férfi nélkül. Régen bátrabb voltam, vagy felelőtlenebb? 🤔 Ráfáztam.
6. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 2. 21:01

Akkor jól teszed. A barátaidnak mondhatod h én veled értek egyet.

Néha a gettóba megyek, vagyis inkább át rajta, fegyvert hordok magammal, engedéllyel.

5. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 2. 20:58

Nem! Nem vagy fura!

Állj ki magadért és vállald, hogy te így érzel. Ha nem fogadnak el, nem is igaz barátnők!

Nem kell kifordulnod magadból, hogy szeressenek! Maradj olyan amilyen vagy! Akinek nem tetszik, tehet neked egy szívességet! :)

2023. nov. 2. 20:56
Nő.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 2. 20:53
Nő vagy férfi vagy?
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. nov. 2. 20:52
Nem vagy nagyon fura. Szokás kérdése. Éjszaka nem ajánlatos egyedül utazni.
2023. nov. 2. 20:46

33 éves vagyok, és nem szeretek késő este/éjszaka kimozdulni. Én ha olyan van, sietek hogy 19-órára hazaérjek (télen-nyáron más persze.)

Kinézett 2 barátnőm egy mozifilmet ami 21:30-kor kezdődik, én meg elszóltam magam, hogy az nekem késő. Teljesen kiakadtak, gúnyoltak emiatt. De nekem olyan körülményes a hazautazás bárhonnan + nem is vagyok ehhez szokva. Nekik az éjszakai vonatozás, éjszakai buszjárat megszokott dolog.


Fura vagyok nagyon? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook