Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok, igaz vagy nem? fórum

Mit gondoltok, igaz vagy nem? (beszélgetős fórum)

2012. jan. 21. 11:25

Voltam a telefonosnál.Persze azt nem mondta meg,hogy volt e ilyen telefon javításon,de elmondtam neki a problémákat és azt mondta végfok lehet,és nem letiltásról van szó.

Azért megmondhatta volna,hogy volt e ilyen telefon nála szerelésen.

De legalább azt tudom már,hogy nem volt letiltva.

2012. jan. 21. 11:06
letíltathatá =letiltathatná
20. a0c1361e44 (válaszként erre: 7. - Dc6d5b54fd)
2012. jan. 21. 11:05
A rendőrség még akkor sem tiltatja le, ha napi szinten ugyan arról a telefonról zaklatnak. Baromira nem érdekli őket. Ha ezért letíltathatá a telefonokat, akkor nem sokan beszélgetnének telefonon.
2012. jan. 21. 09:12
Szerintem elmegyek a telefonoshoz,veszteni valóm nincs,remélem elmondja mit csinált vele,mert már napok óta ezen tipródom,hogy kinek higgyek.
18. irgum-burgum (válaszként erre: 17. - Pemete)
2012. jan. 21. 09:05
Miből gondolod?
17. pemete
2012. jan. 21. 08:59
Kizárt, hogy letiltották, ez csak attól lehet, hogy leejtették.
2012. jan. 21. 08:51
Mit gondoltok ha elmennék a telefonoshoz,akkor elmondaná nekem,hogy mit csinált a telefonnal?
15. irgum-burgum (válaszként erre: 14. - Féknyom)
2012. jan. 21. 08:46

Aha.Most akkor a párom sógora miért hazudta volna,hogy leejtették,ha egyszerűen megmondhatta volna,hogy letiltották és kész.

Bánom,hogy nem mentem vele akkor a telefonoshoz,legalább akkor nem lennék most kétségek között.

14. féknyom (válaszként erre: 12. - Irgum-burgum)
2012. jan. 21. 08:41

Csinálnak persze, bármennyiért, ki mennyire szégyenlős.

Én sem tudom ki a hunyó.:)

13. irgum-burgum (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2012. jan. 21. 08:37

Azért nem lenne mindegy,mert egy jó rokoni kapcsolatom ment tönkre most.

És kiiakadnék,ha tényleg le volt tiltva,bár a párom sógorának jobban hiszek,hogy leesett a telefon,mert volt a telefonon karcolás is.

12. irgum-burgum (válaszként erre: 9. - Féknyom)
2012. jan. 21. 08:35

nincs nálam már a telefon.

DE egy telefonos boltban egyáltalán csinálnak imei átütést?12 ezerért?nem mentem be a telefonoshoz rákérdezni,nem tudom ki hazudik,az én rokonom,vagy a párom sógora

11. irgum-burgum (válaszként erre: 7. - Dc6d5b54fd)
2012. jan. 21. 08:33
nem hiszem,ugyanis a többit miért nem tiltották volna le?csak azt az egyet?
10. irgum-burgum (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2012. jan. 21. 08:32
olyan
9. féknyom (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 21. 08:22

Szia!

Nézd meg, hogy át van-e ütve a IMEI száma.

Üsd be: *#06#

Akksi környékén van egy cimke, azon van a gyári IMEI.

8. dc6d5b54fd (válaszként erre: 7. - Dc6d5b54fd)
2012. jan. 21. 07:58

Az IMEI szám egyedi azonosító !

Ez alapjáén merhető be

7. dc6d5b54fd (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 21. 07:55
Ilyenkor a rendőrség tiltatta le telefont !! Bemérték ez gáz !!!
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 21. 07:48

Ez olyan "kamionról leesett" telefon?

Amúgy mindegy, hogy igaz vagy sem, nem tudsz semmit csinálni.

5. e1ba0e35af (válaszként erre: 3. - Irgum-burgum)
2012. jan. 21. 07:44
Igen,arra gondolok.Tudod olyan helyen dolgoztam,ahol nagyon gyakran eljátszották a garanciás termékekkel,hogy csak úgy egyszerűen meghalt...,bekerült a szakszervizbe,és rögtön kiderült,hogy leejtették,vagy vízbe esett.Minden ilyen külső hatás nyomot hagy.A szerelőnek nem érdeke,hogy csúsztasson.
2012. jan. 21. 07:42
Ha a szervízes azt mondta,hogy leejtették,akkor az úgyis volt.Ők nem ütnek csak úgy át semmit.A rokonod egy szarkeverő.Tanulj a dologból,olcsó húsnak híg a leve!
3. irgum-burgum (válaszként erre: 2. - E1ba0e35af)
2012. jan. 21. 07:07
Arra gondolsz,hogy tuti leejtették?
2. e1ba0e35af (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. jan. 21. 07:05
Tuti,hogy igaz,ám sok mindent nem tudsz csinálni,legfeljebb okulsz a dologból.
2012. jan. 21. 06:55

Egy problémámmal kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteket.

Úgy kezdődőtt,hogy párom sógora tudott olcsó telefonokat.Vettem tőle én is,a párom is és adtam el egy rokonomnak.

Na most pár hónap múlva a rokonom felhívott,hogy letiltották a telefon,kéri vissza a pénzét.

Elintéztem,hogy a párom sógora visszadja neki a teljes összeget,de mondtam neki,vigye el telefonoshoz megnézetni,mert nekem gyanús volt a rokon,el is szólta magát,hogy kell neki a pénz.

Egyébként a telefon olyat csinált,hogy darabig 30mp.lg volt térerő,aztán kirakott egy behajtani tilos kis táblát.

A sógor elvitte telefonoshoz,kiderült,hogy állítólag leejtették és megszakadt benne egy pici kábel a térerőnél,ezért tünt el,és 12 ezerért csinálták meg neki.

Levittem a rokonomnak megmondtam,mi a helyzet,nem is ellenkezet,hogy valóban ez lenne a baja.

Másnap amikor újra lementem,hogy fizessék ki a szervízdíjat,már azt mondta,hogy ők tuti nem ejtették le,és állítólag felment a telefonoshoz,és ott azt mondta a telefonos neki,hogy átütötte az imei számot,mert tényleg le volt tiltva.Amit én kétlek.

Szerintem egy telefonos nem ad ki információt telefonokkal kapcsolatban egy idegennek,főleg ha az illegális.

Ti mit gondoltok?Mert ezért a rokonommal nagyon csúnyán összevesztem,mert nem akarja kifizetni a szervízdíjat,és mindent tagad,hogy leejtette volna.

Lehetet tényleg az a hibája,hogy leejtették?

Kicsit hosszú lett,bocsi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook