Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit gondoltok erről? fórum

Mit gondoltok erről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2017. okt. 29. 18:27
Viszont érdekelne mit gondoltok!Ez már más téma!Van egy ismerösöm,1 éve van távkapcsolata és hát 2 naponta szakit a palival és ezt Facen is tudatja sokan alá irtak ez már unalmas!Egy Heteró ennyire türö képes?Vagy a pasi is bolond lehet?Mert velem ezt nem csinálná senki!
153. 2b9f21b616 (válaszként erre: 152. - Százas Evelin)
2017. okt. 29. 18:20
Tényleg nem én vagyok mi értelme lenne ?Én csak azt irtam van benne igazsag amit leirt!
152. Százas Evelin (válaszként erre: 148. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 18:05

Hát mégsem hagynak hidegen az érzelmek. Örülök neki. Annak is, hogy a hosszabb távú kapcsolatokra törekszel, ez végülis a jövőre nézve is nagyobb biztonságot jelenthet. Nem lesz az, hogy még picit korosodva is állandóan csak keresgélned kell, mert az akkor már sokkal több csalódással járhat.

A bi nők talán nem egészen jelentenek jó megoldást a te számodra. Azoknak "kell" a férfi is, egy ilyennel együttlenni csak rövid távon lehet.

Elmondd-e a mostani csajodnak, hogy lélekben még mindig az előzőhöz kötődsz? Ne mondd el, mert megbántod vele. Lehet hogy az őszinteség tűnik a korrekt megoldásnak, dehát úgysincs már remény (gondolom) azt a régit visszaszerezni.

Majd csitul az a visszavágyó érzés benned, talán később már nem is fog bántani ez, nade ezeket a gondolataidat szerintem tartsd csak meg magadnak, nem okvetlen kell ezt megosztanod a mostani pároddal.

Inkább igyekezz vele is egy olyan szintre emelni a kapcsolatot, mint az a két évvel ezelőtti volt.

Vagy mondd el, de az valami törést fog okozni, talán szakítást is. Csak okosan. Ha értékes neked ez a mostani csaj is, inkább vigyázz rá. A lelkivilágára is.


Gonoszka azt mondta, hogy gusztustalan dolog egy leszbitől egy mondat után kijelenteni, hogy ő máris szerelmes? Hagyd már ezt a Gonoszkát. Ha te vagy az (erre azért én is látok némi esélyt) ha nem, kérdezz inkább csak a magad nevében.

Hetero kapcsolatokban is vannak ilyenek, férfiak is meg nők is. Azonnal full szerelmesek. Szerintem ez hülyeség, vagy esetleg társfüggőség. Mindenképpen valami deffekt. :-)

2017. okt. 29. 17:55

Van egy barátnőm, mindig is szeretett bulizni, sosem volt szerencséje pasikkal, mindig rossz emberbe zúgott bele (vagy problémás volt vagy foglalt), aztán évek teltek el, míg 1-1 kapcsolaton túltette magát érzelmileg.. és eljött az az idő, hogy az összes korunkbeli, normális pasi foglalt, családja van. Aki ismerkedne, szeretőt keres csak..

Jelenleg 10 évvel fiatalabb barátja van. 3 éve vannak együtt. Én nagyon szurkolok nekik. A srác is rendes.. :) na de most meg mi a probléma? A barátnőm gyereket szeretne, a barátja is.. MAJD.

Nem egyszerű, sehol, semmi..

2017. okt. 29. 17:48

Szerintem heteroban is van hűséges és szálldosó típus, legyen az akár nő vagy ffi. És iszonyat nehéz ismerkedni. És normális párt találni. Vagy ha találsz, akkor nem leszel szerelmes.

És valljuk be, egy bizonyos kor felett azért is nehéz, mert a többség foglalt. Szinte csak azok vannak egyedül, akik valamiért alkalmatlanok egy normális kapcsolatra..

149. 2b9f21b616 (válaszként erre: 147. - Százas Evelin)
2017. okt. 29. 16:53
És abban is igaza van GONOSZKA01-nek,hogy sok leszbikus csaj egy mondat után Szerelmes lesz és ez nagyon taszitó!
148. 2b9f21b616 (válaszként erre: 147. - Százas Evelin)
2017. okt. 29. 16:48
Persze hogy van föleg a fiatal csajok hetente cserélik a csajokat már aki talál!Én a komoly kapcsolat hive vagyok és ragaszkodó vagyok és akinek más is kell ezt nem csipi!Igaz van most valakim de 2 éve szerelmes lettem egy csajba aztán lett egy barátja és hát döntenie kellet ,persze a pasit választotta most sokan fognak fújjogni de még öt szeretem olyan űresség van bennem hiába telt 2 év ,hiába van más!És gondolkodom ,hogy ezt elmondom barátnömnek mert úgy érzem átverem valahol!
147. Százas Evelin (válaszként erre: 146. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 16:16

Nem vagy egy különösebben lelkizős fajta. :-) És nagyon pörög ez a leszbi világ veled, körülötted.

Most ez minden bizonnyal neked így épp a legmegfelelőbb. Azt viszont én ebből nem látom, hogy 10 vagy pláne 20 év múlva mi lesz...

Figyi, a férfi melegekről tudom, hogy kétféle van, az állandóan vadászgatós, meg a hűséges. Az állandóan vadászónak nemcsak a meleg partner kell, hanem az is valami alapvető szükséglete, hogy az mindig egy-egy új hódítás legyen...

Ez egyben kicsit "veszélyes" életstílus is.

A hűséges meg... hát az hűséges. Mint pl. Sir Elton John. :-) Lehetőleg egy partnerrel akarja leélni az egész életét, akit viszont folyamatosan imád.

Lányoknál is van ez a kétféle leszbi? Ha van, te melyik vagy?

146. 2b9f21b616 (válaszként erre: 145. - Százas Evelin)
2017. okt. 29. 14:42
Igen én vagyok a fiu!Meg neten is közölhette volna,hogy Hetero nem kellet volna ezért elhivnia!Évekig csak dűhöngtem ezeken aztán már csak röhögni tudtam rajtuk!Való életböl is volt pár kapcsolatom és elég rosszul sültek el! Volt egy csajszi az életben találkoztunk sokáig nem tudta ,hogy én leszbikus vagyok aztán szerelmes lettem belé elkezdtűnk járni csak elfelejtette közölni,hogy 5 párja van még melletem ,egyszer nála voltam és pont jött az egyik majdnem elvert ,a bnömet el is verte és utána párnap kiderűlt,hogy többen vagyunk ,persze ö volt felháborodva és kidobott!
145. Százas Evelin (válaszként erre: 144. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 13:15

Azon már tényleg csak röhögni lehet. Amíg tudsz is ezen a nyilván beteges felfogású akárkin csak röhögni, nincs is ezzel semmi baj.

Az sem gond, hogyha a netes keresgélés neked nemcsak egy jól használható teret jelent, hanem némileg még szórakoztat is, bár te valójában komolyan keresel.

Egyetlen gond van ezzel, hogy abban a nagy nyüzsiben jó rendes százalék lehet a kamu, az ügyesebbeket meg szinte nem is todod lecsekkolni. Egy ilyen netes ajánlkozót még a való életben sem lehet rögtön színvallásra bírni, ugye neked is több hónap kellett az egyik esetben ehhez, aztán tudtad csak pofonvágni az állomáson. Jogosan érezted úgy, hogy addig meg feleslegesen fecsérelted erre a csajra az idődet.

Szóval a netes keresgélést ki kellene iktatni, és valami más úton-módon kellene partnert találni, ezzel megvédheted magad a továbbiakban az ilyesfajta csalódásoktól.


Apropó pofon. Jogos, hirtelen dühödben adtad, de azért az mégis izé... ciki. Plusz akár egy feljelentést is a nyakadba akaszthattak volna a tettlegesség miatt. Vigyázz ezzel, de engem most nem is pont ez a vonatkozás érdekel.

Te ugye a "fiu" vagy a leszbi kapcsolatokban? A modorod is elég határozott... :-)

Vagy egyáltalán, hogy van ez? A lányoknál nem kell ilyesfajta jelleggel a szerepeket elkülöníteni?

144. 2b9f21b616 (válaszként erre: 142. - Százas Evelin)
2017. okt. 29. 11:50
Rengeteg beteg ember van!Volt egy pasi aki a páratlan.hu-n irt,hogy ö transzexuális és legyek a bnöje!Ezen már csak röhögni lehet! :D
143. 2b9f21b616 (válaszként erre: 140. - F.frezia)
2017. okt. 29. 11:43
Volt,hogy 1 pasi a találka,hu-n 3 regisztrációval volt fent Nöként,persze irt mind a háromról csak mindegyik végén egyforma Skype cimet adott meg! Annó én se tudtam ,hogy van ilyen de aztán egy ismerösöm elmesélte hogy Kata nem Kata hanem Karcsi!Én chatsexbe sosem mentem bele ,ha már szóba jött tiltottam az illetöt!És régebben mikor még ismerkedtem napi 4-5 nöként kiadó Ffi-be botlottam bele!
142. Százas Evelin (válaszként erre: 140. - F.frezia)
2017. okt. 29. 11:41

Jaja. Szánalmas, de dühítő is lehet, hogy közben magában még azon is röhög, milyen jól sikerült az átejtés. Vagy netán meg is akarja szégyeníteni a végén a leszbi csajt azzal, hogy tudatja, egy pasival "játszott" szexelősdit.

Beteg dolog, de ezek legalább nem tudnak lejönni a monitorról a valóságba. Mégcsak telefon erejéig se. :-)

141. f.frezia (válaszként erre: 131. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 11:15

A barátnőd nem hitte el, hogy a nőket szereted..


Miért is kell bárkinek bármit bizonygatni?

Mindenki foglalkozzon a saját intim életével.

140. f.frezia (válaszként erre: 128. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 11:11

Ez is milyen szánalmas már..

Milyen szerencsétlen pasi élvezkedik arra, hogy a neten élje ki a leszbi lányok fantáziáját? Ráadásul úgy, hogy másnak adja ki magát..

139. Százas Evelin (válaszként erre: 122. - Smirnoff)
2017. okt. 29. 10:37
Smirnoff, reggel - újra csak többször is elolvasva - egyébként már értettem, hogy mit írtál. Elnézést, tegnap (vagy az már ma hajnal volt) agyilag már tompika lehettem. :-)
138. Százas Evelin (válaszként erre: 137. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 10:33
Rosszul megválasztott érvelés volt. És egész biztos hamis is. Mi az ördögöt kellene terajtad sajnálni? A "másság" nem sajnálatos dolog. Csak egy objektív dolog, bár ezzel az örökös netes jelenléttel azt hiszem, jól meg lehet bonyolítani a már amúgysem túl hétköznapi helyzetet.
137. 2b9f21b616 (válaszként erre: 136. - Százas Evelin)
2017. okt. 29. 10:14
És arról mit gondolsz,hogy nekem azt mondta a volt "bnöm",hogy megsajnált és azért hazudta,hogy Biszex?Mert ilyen nincs és sajnálni se volt miért!
136. Százas Evelin (válaszként erre: 130. - 04424e865e)
2017. okt. 29. 10:07

Hm. Az elején lévő hozzászólásokban gazdag variációkban ott volt, mi vezethet egy heterót arra, hogy hitegessen egy valódi leszbi nőt.


Pl. kíváncsiság. Hátha ez valami tényleg nagyon finom dolog, amiből ő eddig kimaradt. Különbenis, ez most nagyon trendi. De nem mondja azt a leszbinek hogy ő csak kíváncsi, mert akkor nem tudná egy időre magához kötni. Ehhez legalább egy "bi" helyzetet be kell hazudni. Később amikor rájön, hogy ez neki nem megy, akkor jöhet a felháborodott hetero alapon való megszabadulás a tényleg nagyon ragaszkodó leszbitől.


Vagy pl. a rendes barátnő hiánya. Azt én is tudom tanúsítani, hogy egy olyan csajt aki nem sajnálja tőled az idejét és még kulturált, netán hozzád hasonló érdeklődésű is - azt tényleg nehéz keríteni, nade egy leszbinél ennek a jórésze az alapból adott. Nekem pl. sajnos meghalt a legjobb barinőm, és rettentően hiányzik is. Nekem ugyan nem jutott eszembe az a nyilván "könnyű" megoldás, hogy a leszbik nyilván kapva kapnának az én szabad kapacitásaimon, én tisztességes csajszi vagyok, ha úgyse tudom teljesíteni az ő vágyaikat akkor nekem ez nem is opció. Nem zavar ugyan, hogyha valaki "más", de semmiképpen nem akarnám magamhoz édesgetni.

De másnak talán igenis opció, mert a könnyebb ellenállás irányába halad.


Etikai probléma.

De szerintem létezhet ilyesmi az életben is, nemcsak a neten.

135. 2b9f21b616 (válaszként erre: 134. - 124637ff9b)
2017. okt. 29. 09:38
Igen és ez 20 év tapasztalat!
134. 124637ff9b (válaszként erre: 133. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 09:34

Akkor azt mondod, hogy tele a világ mindenfelé álpasikkal és álnőkkel, akik leszbinek adják ki magukat egy kis virtuális szex reményében?

Amúgy miért kell belemenni egyáltalán a virtuális szexbe?

Ha tudod előre, hogy valaki azt akarja erőltetni, akkor az eleve gyanús, nem?

133. 2b9f21b616 (válaszként erre: 132. - 124637ff9b)
2017. okt. 29. 09:30
Óh dehogynem,ha tudnád!
132. 124637ff9b (válaszként erre: 131. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 09:27

Fuu kétszer olvastam el, de még így sem értek mindent, ez nem az én világom.

Nem hiszem, hogy azzal van a legfőbb baj, hogy ki leszbi meg ki nem, hanem az ilyen kétes értékű helyeken való ismerkedésekkel.

Vannak igényes társkereső oldalak is, ahol az ember kevesebb kamuba botlik, és megtalálja a számára megfelelő érdeklődésű párt.

131. 2b9f21b616 (válaszként erre: 129. - 124637ff9b)
2017. okt. 29. 09:20
Persze!Elöször normálisan irnak aztán meg csak a szex a téma!De volt olyan hogy barátnöm nem hitte el,hogy a csajokat szeretem aztán csinált egy kamu Facebook-ot majd mondta van egy bnöje akinek bejövők!Vissza élt a nevével a képeivel csakhogy egyszer a keresö két egyforma adatlapot adott ki!Én meg irtam a csajnak jó kamus vagy,hogy két adatlapod van,a csaj azt se tudta ki vagyok aztán kiderült,hogy a Bnöm vissza élt a nevével a csaj nagyon kiakadt!A Bnöm vett egy sim kártyát és odaadta ,hogy ez a csaj száma megkérte a fia barátnöjét,hogy játssza el,hogy ö ez a csaj!Nem gondoltam volna róla,hogy ilyet megtesz!A csaj feljelentette a Bnömet!
130. 04424e865e (válaszként erre: 128. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 09:19

Igen ilyen biztos létezik, és ha a fórum létrehozója is azt írta volna, hogy a neten lett átverve, akkor nem lett volna gyanús a történet.

Viszont az életben ilyen nem létezik.

129. 124637ff9b (válaszként erre: 128. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 09:09

De akkor ezek a pasik csak csetszexelnek?

Vagy mit csinálnak "nőként"?

128. 2b9f21b616 (válaszként erre: 127. - 124637ff9b)
2017. okt. 29. 09:05
Nöi név kép adatlap!Csak mikor felakarod hivni akkor tiltakozik!Egyszer ismerkedtem valakivel és gyanús lett,hogy nem veszi fel majd számnélkűl hivtam és Pasi volt ,én hűlye utána néztem meg a képkeresövel a képeit és nök képeit szedte le!De többször jártam így,hogy pasi irt Nöként csak bukott elég hamar!
127. 124637ff9b (válaszként erre: 126. - 2b9f21b616)
2017. okt. 29. 08:58

Sok pasi nőként próbálkozik?

Hol? Hogyan?

126. 2b9f21b616 (válaszként erre: 125. - Százas Evelin)
2017. okt. 29. 08:55
Nekem sokszor mondta,hogy félti a családját ,az életét!A mostani bnömmel 2hét után meg történt a sex!A Fórum inditó is gondolom tanult belöle!Rengeteg a kamus és sok Pasi nöként próbálkozik ez inkább a mindennapos eset!
2017. okt. 29. 08:39

Hello mindenki!

Akkor majd dumcsizhatunk ma is. Én se ülük egész nap a gép előtt, csak ahogy épp adódik. :-)

Kicsi, így már persze egész más a leányzó fekvése. :-) Hát az nem épp egy korrekt jellembajnok lehetett. Még ő akar feljelentgetni... Úgyse tette volna meg, mert akkor nyilvánosságra kerül hogy mit csinált, a családja előtt ezt tuti nem merte volna felvállalni.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook